Hastaneye yatırlıyorum. :(

canım umarım kötü bişi çıkmaz ALLAH dert verip aratmaz inşallah acil şifalar dualarımız seninle ..moralini sakın bozma güçlü ol canım..

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir el ve ayak parmaklarımda şişkinlik kızarıklık ve kaşıntı vardı. Bunun için Pazartesi annemle beraber Haseki hastanesine gittik. tahlil verdi, bugün sonuçları aldım ve çok üzücü şeyler söyledi doktor.
Kanımda aşırı derecede düşüklük varmış ve hemen hastaneye yatmam gerekiyormuş. Kemik iliği biyopsisi yapılacakmış ve kan vereceklermiş. Çok ciddi bir kan hastalığın olabilir dedi. Ailede kanser var mı diye sordu :S
İnş. kötü bir şey yoktur, yarın hastaneye yatacağım, benim için dua edin kızlar. :KK43:

CANIM İYİ DÜŞÜN İYİ OLSUN

ALLAHIN İZNİYLE RAHATSIZLIĞINI TEDAVİ OLUR VE GÜLE OYNAYA ÇIKARSIN İNŞALLAH a.s.:nazar:

cnm çok geçmiş olsun ya
inş ciddi birşeyin yoktur.
allhım acil şlifalar versin sana inş.

geçmiş olsun. sakın paniğe kapılma, ne olursun... geçen yıl bana da bir doktor hidrosefali olabilir, ilerlemeden ameliyat olursan kaybın daha az olur vb şeyler söyleyip, bir ay sonra tekrar MR çekmemizi ve büyümeye göre ameliyat olabileceğimi söylemişti. burada arkadaşlar moral vermişti bana o zamanlar. sonuç: hiçbir şey yok o hastalıkla ilgili, migrenmiş sositososito farkındaysan yaşam kalitesini düşüren bir hastalık olmasına rağmen göbek atabiliyorum. insan öyle ciddi şeylerden korkunca:eek:

senin de güzel haberlerini bekliyoruza.s. :teselli: :enbuyukkk: :nazar:

canım çok geçmiş olsun dilerim geçici birşeydir ve biran önce şifa bulursun.tıp fazlasıyla ilerledi.hiç birşey çaresiz değil artık bunu untma için rahat olsun.
allaha emanet ol.herşey gönlünce olsun.en iyi ilaç moraldir.moralini yüksek tut.

çok çok geçmiş olsun yeni üye oldum kk ya yalnız bırakmak istemedim hem cinsimi içini ferah tut Allah büyüktür hayırlısı ne ise olur sakin ol stres yapma yeter ki inşallah iyi haberlerini alırız..

Bazan doktorları anlamakta güçlük çekiyorum.
Bazı tetkikler için - yatışın yapılacak
diyebilmek çok mu zor?
Sen içini ferah tut canım. İnşaallah sonuç iyi çıkacak.
Bu rahatsızlığı atlatacaksın.
Yüce Rabbim - senin ve tüm hastaların yardımcısı olsun.
Acil şifalar diliyorum.

allah acil şifalar versin inş kötü birşey yoktur güle oynaya geri gelirsin

Morelini yuksek tut
Insallah hiç birsey olmayacak
Allah sifasini verir lutfen guçlu ol ve çok geçmis olsun
Guzel haberlerini bekliyoruz insallah
Sevgiler

canım inşallah birşey cıkmaz.kötüye yormayın.allahın izniyle sağlığına kavuşursun bitenem.çookk gecmiş olsun

öncelikle geçmiş olsun canım...
Kendini sterese sıkıntıya sokma allahın izni ile sonuçların güzel çıkar inş...
Kan takviyesi falan ile kendini toparlarsın bir an önce...

işallah bir şey çıkmayacak arkadaşım...
kötü şeyler getirme sen aklına iyi düşün iyi olur işallah...

arkadaşım çok geçmiş olsun...
aklınıza kötü şeyler getirmeyin....
doktorlarda olabilir endişesiyle genel kontrol yapacaklardır...
bütün hastalıklarda yapılan tahlillerdir...
inşallah güzel haberleinizi bekliyoruz...
Allah şifa versin...
sevgiler...

Genelde tanı koyarken belirtiler hep çok belirgin ve kötü hastalıkları çağrıştırır. Zaten doktor olasılıklar üzerinden konuşmuş. Hemen kötü düşünmeyin. Umarım en kısa zamanda sıhhatinize kavuşursunuz. Çooook çok geçmiş olsun

arkadaşım çok geçmiş olsun, inşallah bir şeyin yoktur kan alıp çıkarsın sadece. Allah yarımcın olsun.

GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM İNŞ BİRŞEYİN YOKTUR. BEN 13 14 YAŞLARINDAYKEN BOĞAZ ENFEKSİYONU NEDENİ İLE HASTANEYE ACİLE GİTMİŞTİM. DR BENİ GÖRÜNCE YÜZÜME Bİ BAKTIKİ BU ÇOCUK AİLE FACİASI MI GEÇİRDİ BU NE HAL DEDİ HEMEN BENİ İÇERİ ALDILAR (kansızlıktan rengim gitmiş ki 28 Yaşındayım hala kansızlıkla uğraşıyorum)PROFLAR DOKTORLAR BAŞIMA ÜŞÜŞTÜ DİYOM Kİ BENİM BİŞİYİM YOK BOĞAZIM ŞİŞ ONLAR DİYO Kİ ÖNEMLİ DEĞİL O FİLAN NESE TALASEMİ DEN ŞÜPELENDİLER. KANIM 12 OLMASI GEREKİRKEN 4,6 YA DÜŞMÜŞ SINAV ZAMANIMDI DR BIRAK BOŞVER OKULU DEDİ. O KADAR PANİKLETTİLER BİR HAFTA HASTANEDE ONLARIN PANİKLİ Bİ ŞEKİLDE İNCELEMELERİ BİZİ BİTİRDİ. SONRA (TABİ ÇOK ARAŞTIRMA YAPTIK) BABAM DR BİZ KENDİMİZİ HERŞEYE HAZIRLADIK NEDİR NEYİN NECİSİDİR BİŞİY SÖLEYİN DEDİ ANNEM BEN BABAM DR KARŞISINDAYIZ O KADAR RAHAT Bİ ŞEKİLDE DEDİKİ TALASEMİ YANİ AKDENİZ ANEMİSİNDEN ŞÜPELENİYORUZ KIZINIZ 20 YAŞINI GÖREMEZ DEDİ ANNEM GİTTİ ZATEN ORDA . UZATMAYAYIM NETİCEDE HİÇBİŞİY ÇIKMADI AMA DR UN BİZE YAŞATTIKLARI YANIMIZA KAR KALDI. HELE Bİ TAHLİLİNİ YAP ANLA DİNLE ONDAN SONRA İNSANLARIN YÜZÜNE SOLE TÖBEEE YAAA. YANİ OKURSAN EĞER İÇİN RAHATLASIN DİYE ANLATTIM ARKADAŞIM. ALLAHIN İZNİYLE HİÇ BİŞİYİN YOKTUR. KANSIZLIK ÇOK FAZLA OLDUĞU ZAMAN GENELDE BU TÜR ŞEYLERDEN ŞÜPELENİLİYOR ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

X