Hastanedeki Doktorumdan Aşırı Etkilendim

3 ay önce sonuç göstermeye gittim çokk tatlı bir asistan doktordu o gün bugündür stalklamadık platform bırakmadım.Dahiliyeci kendisi.
130 kg boyu 2 metre kel bir adam ama çok seviyorum napayım.uzmanlığını alınca başka şehre gider bence
uzun süredir bu kadar maskülen kaba sert birini görmemiştim nolur yardım edin yaşı da 30

Asistan doktora sor ben seninle kahve içmek istiyorum gel beraber kahve içelim tanışalım de senin kel kafandan hoşlandım de :KK53:

3 ay önce sonuç göstermeye gittim çokk tatlı bir asistan doktordu o gün bugündür stalklamadık platform bırakmadım.Dahiliyeci kendisi.
130 kg boyu 2 metre kel bir adam ama çok seviyorum napayım.uzmanlığını alınca başka şehre gider bence
uzun süredir bu kadar maskülen kaba sert birini görmemiştim nolur yardım edin yaşı da 30
Baş harfi İ mi? 😄
Eğer oysa uzak dur, sinirlenince kapı, masa kırıp döküyor.

En yakın arkadaşlarımdan biri. Kız öğretmen. Acilde tanışmış hasta olduğunda. Sonra tabii ortak tanıdıkları da çıkmış, çünkü küçük bir ilçede görev yapıyorlardı. Ama bu örnek sana umut olmasın lütfen. Bizim kız zeki ve güzel. 💔
Yorumların hepsi tokatlıyıp geçiyor🤣okuması çok zevkli :KK53:

X