Hastanedeki Doktorumdan Aşırı Etkilendim

Ben doktorumla sevgili olup evlendim imkansız bir aşka düşmedin yani

Allah rızası için anlat nolurrrrrr
kabaca anlat hiçbir hikaye bulamadım.
Pandemiydi dişimin dolgusu düştü çok ağrı yapıyordu yaptıracak bir yer bulmadım ve korkuyordum yengem de arkadaşımın oğlu var dişçi onunla bir konuşayım dedi aradı konuştu randevu ayarladı öyle iletişim kurduk işte

Pandemiydi dişimin dolgusu düştü çok ağrı yapıyordu yaptıracak bir yer bulmadım ve korkuyordum yengem de arkadaşımın oğlu var dişçi onunla bir konuşayım dedi aradı konuştu randevu ayarladı öyle iletişim kurduk işte
ilk adımı o mu attı hoşlandım falan diye yani muayene anında yürüdü mü

ilk adımı o mu attı hoşlandım falan diye yani muayene anında yürüdü mü
Muayene anında yürümedi normal konuştuk antibiyotik kullandım 2. Gittim sonra işte şimdi dolguyu yapayım tekrar tekrar gelme dedi sonra da mesaj attı nasıl oldun diye

3 ay önce sonuç göstermeye gittim çokk tatlı bir asistan doktordu o gün bugündür stalklamadık platform bırakmadım.Dahiliyeci kendisi.
130 kg boyu 2 metre kel bir adam ama çok seviyorum napayım.uzmanlığını alınca başka şehre gider bence
uzun süredir bu kadar maskülen kaba sert birini görmemiştim nolur yardım edin yaşı da 30
Sen begenmis olabilirsin o seni begendi mi? Hal hareketleriden bilmeniz lazım. Sana tamamen soğuk davrandıysa boşa uğraşma 🤣 trol gibisin sevgilin vardı noldu?

3 ay önce sonuç göstermeye gittim çokk tatlı bir asistan doktordu o gün bugündür stalklamadık platform bırakmadım.Dahiliyeci kendisi.
130 kg boyu 2 metre kel bir adam ama çok seviyorum napayım.uzmanlığını alınca başka şehre gider bence
uzun süredir bu kadar maskülen kaba sert birini görmemiştim nolur yardım edin yaşı da 30
Şaşırmışsın ayollll 😂😂😂😂😂

X