Hastanedeki Doktorumdan Aşırı Etkilendim

3 ay önce sonuç göstermeye gittim çokk tatlı bir asistan doktordu o gün bugündür stalklamadık platform bırakmadım.Dahiliyeci kendisi.
130 kg boyu 2 metre kel bir adam ama çok seviyorum napayım.uzmanlığını alınca başka şehre gider bence
uzun süredir bu kadar maskülen kaba sert birini görmemiştim nolur yardım edin yaşı da 30
Senin etkilenmediğin herhangi bir canlı yok ki

3 ay önce sonuç göstermeye gittim çokk tatlı bir asistan doktordu o gün bugündür stalklamadık platform bırakmadım.Dahiliyeci kendisi.
130 kg boyu 2 metre kel bir adam ama çok seviyorum napayım.uzmanlığını alınca başka şehre gider bence
uzun süredir bu kadar maskülen kaba sert birini görmemiştim nolur yardım edin yaşı da 30
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Kaba sert diye mi sevdin ? Seninkisi değişik bir şey bence psikatri bölümüne git.

Koca profesörün hasta refakatçısıyla nişanlandığını gördü bu gözler. Neden olmasın? Aklıma pato, derma, üro ve ağız ve çene cerrahisindeki asistanlar geldi :KK36:

İsimlerini hatırlarsam stalklayayım 🤣
Eee profesör olunca ne değişiyor ? Refakatçiyi tanır mıydınız şahsen ? Profesöre ek ünvan tanımlamaya gerek var mıydı; "koca profesör" ? 😒

130 kg 2 metre boy ve kel kız ondan çok ne var çarşıyı şöyle bir gezsen üç beş tane bulursun 😅 kaba ve maskülen Allah seni 😅😅😅

Eee profesör olunca ne değişiyor ? Refakatçiyi tanır mıydınız şahsen ? Profesöre ek ünvan tanımlamaya gerek var mıydı; "koca profesör" ? 😒
Hocayla beraber çalışmıştık. Kendisi müstakbel eşini bizim hocaya anlatmıştı da oradan duydum. Koca dediğim şu yüzden sassynin çakma babası gibi biriydi, öğrencileri profesör olmuş. O yüzden koca dedim.

Vatandaşa ilgi duymuşsa (Klinisyenlerin bazılarında üstten bakma var, bunun tartışmasına girmeyeceğim. Kendi kulaklarımla kaç kere bu muhabbetlere denk geldim) asistan niye hastaya bakmasın diye belirtmek istedim.

X