Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
selam kızlar hepinizin cicileri çok güzel allah güle güle giymek nasip etsin benim dogumuma çok var ama bir bakayım cicilerinize deim hepsi çok şık ben agustos annesi olacagım için sıcakta ne yapacagım bilmiyorum

arkadaşlar bunlarda benim pijama takımlarım allah hayırlısıyla giymeyi nasip eder işallah

canım bu takımın krem rengini de ben almıştım 1 ay önce.
ama ben 120 ye almıştım:1shok:
üff yaaa:1shok:
bel kısmı hamile pantolonlarındaki gibi lastik ayarlamalı.

bende krem rengini alayım demiştim de satan kadın zaten beyaz tenlisin soluk olur mavi veya pembe al dedi bende kızım olacağı için pembe almaya karar verdim bizde 120 demişlerdi de fiyatını kocacım biraz pazarlık konusuna abartılı davranıyo o yüzden 105 ytl ye aldık:) sende iyi günlerde kullan canım

bende ten mağazasından 1 sabahlık ve önden düğmeli pijama takımı aldım. ama hala içime sinen önden düğmeli bir gecelik bulamadım. beğendiklerimin hepsi düğmesiz:sm_confused:

evet ben de relax mode ve funika nın gecelik ve pijema takımlarını aldımm.inanılmaz güzeller ve çok içime sindi.ayrıca relax mode nin ıkıncı urunu yuzde 50 idi.

sabahlığım ve polar takımım.Pijama takımı henüz beğenemedim sanırım sadece gecelik giycem

Ben henüz almadım ama biraz gezip baktım..
Öyle markalı ürünler satmayan sıradan bir dükkanda buldum aradığım gibi gecelik ve pijama..
Gecelik diz hizasında, önden göbeğe kadar düğmeli, çok ince olmayan bir penye, spor bir model ve en güzeli de fiyatı 15-YTL..
Pijama takımı da hamileler için özel üretilmiş.
Robanın alt kısmında gizli bir açıklık var, ordan emzirebiliyorsun..
Pijama altı da hamile pantolonu sisteminde beli lastikli yapılmış..
O da 20-YTL..
Bir de sabahlık buldum mu tamamdır..

ben bir takım gecelik ve sabahlık aldım ama yedek gecelik bulamıyorum ankarada oturanlar alabileceğim yerler önerebilirlermi.

kız ankaradasın bideherryer kaynıyo.Sana tavsiyem izmir cad. moda çarşısı.Orda her markanın ürünleri var

kız ankaradasın bideherryer kaynıyo.Sana tavsiyem izmir cad. moda çarşısı.Orda her markanın ürünleri var

teşekkür ederim... o tarafa pek yolum düşmüyo malum 34 haftalığım biraz ağarım. dr. gittikçe bakıyorum bu hafta sonu buldum. yinede teşekkür ederim.

kızlar merhaba ben tecrübe olarak size birşey tavsiye etmek istiyorum bende ilk dogumumda gecelik ve pijama almıştım ama keşke 2 tana pijama alsaymısım gecelikte hiç rahat edemedim acıkcası size tavsiyem sadece pijama takımı alın 2-3 tana tabii sabahlıklı olanlarından

bende normal doğum yapmıştım,sadece geceliğimi giyebilmiştim.dikiş pansumanı ,baticon banyosu vs. o yüzden 2 tane gecelik ve 1 sabahlık alıcam.yanınıza göğüs pedide almayı unutmayın sonra geceliğiniz ıslak ıslak olur.

Ben de spor modellerden hoşlandığın için beğendim şahsen..
Kaldı ki doğum sonrası süs,püsten ziyade rahatlığı önemli benim için..
Güzeller bence..

ya nerden buluyosunuz bunları.ben bugün akşama kadar dolaştım yok yok.olanlar hep koca karı işi.kimisi güpürlü dantelli.kaç para bunlar lütfen banada yazın tek nerdeyse ordan sipariş vereyim.yoruldum artık gecelik aramaktan.

sabahlık gecelik takım olan tüm KORAY mağazalarında var. diğerinin markası da RELAXMODE onu da burdan bir gecelik çamaşır mağazasından aldım ama sanrım sitesine bakarsan satış noktaları vardır. fiyatları da 50-60 tl civarı yanlış hatırlamıyorsam çünkü bikaç ay oldu alalı. bende açıkçası o dantelli kupürlülerden hoşlanmadığım için bayaa bi aradım bunları. inşallah yardımcı olabilmişimdir.

songulce canım bak ben gecen pijama dünyasından aldım cok güzel şeyler var.şehir
dışında oturan arkadaşlarımada söyledim,sipariş vermişler bir gün sonra ellerine ulaşmış.
Ankarada çok yeri gezdim en uygun fiyatı orda buldum, kızılayda pasajın altkatında pijama dünyası diye arkadaşlar nasıl güzelmi sizce

Eklentiler

• $artış kışlık 011.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 271
  • $artış hamile gecelik.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 524
  • $1352.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 193
Canım kızılayda kocabeyoglu pasajında pijama dünyası var.alt katta cok güzel hamile gecelikleri ve pijamaları var. Cok yeri gezdim en uygun burası hem markalı hemde uygun.ben ordan aldım sende bir bak istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…