Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
arkadaşlar bunlarda benim pijama takımlarım allah hayırlısıyla giymeyi nasip eder işallah

kızlar bence ikiside olmalı sancı odasında gecelik daha iyi zaten doktorlarda gecelik istiyo doğum yaptıktan sonrada üşüdüğün için pijama en uygunu ben doğumumda sadece gecelik almıştım yanıma doğurana kadar herşey çok iyiydi doğumdan sonra çok üşüdüm hemde gecelik emzirme açısından rahat olmuyo doğum sonrası pijama takımı giymek şart

amin canım ayrıca pijamaların çok hoş pembe bide gecelik alırsan tam olur allah bi nefeste kurtarsın AMİN..

nisancım çarşıda görmüştüm bu takımı çok şık çok güzel güle güle iyi günlerde giy inşallah

Nisancım çok güzelmiş takımın, pembe pembe.Gerçekten de çok pahallı aybüke.Gecelik olayında o yüzden ne yapacağımı bilemiyorum.Gecelik giymem normalde.O kadar para vermek istemiyorum o yüzden.

ZbC61753.jpg

En sonunda bende kendime bir pijama takımı alabildim, ama hala gecelik sorunu yaşıyorum.Ne yapacağımı bilemiyorum yaaaa...
Pijamanın yanında da olmazsa olmaz , doğumdan sonra kullanacağım korsem var kızlar.:))))))))

ben doğumumda hem pijama hem gecelik almıştım ama pijamayı hiç giymedim.ama yazdı doğum yaptığımda.gecelik çok rahat olmuştu normal doğum olduğu için.
allah sağlıcakla tamamına erdirsin inşşşş.

bende gecelik giymediğim için markasız ucuz birşey aldım..
resim0604dk6.jpg
pijama takımımı alamadım bedenim yoktu bu hafta onuda halledicem alınca onuda eklerim..

gülcin hayirli olsun canim güle güle giy...ben de pijama takimi aldim.ben hem cok usurum,hem de rahat edemem diye gecelik almadim hic giymedim .ikili takimi giyerim artik..

bugunlerde bende cıkcam hem kendıme hem bebıse alısverıs ıcın sezeryan olucak dogumum ne alsam hala bı fıkrım yok

kızlar benimde geceliğim pijamam rizözmüdür nedir o hazır.şimdi bi emzirme sütyenim kaldı geriye.birde ucuz pijama alayım diyorum çünkü batıp çıkarsa diğerine üzülürüm o kadar para verdim.yakında fotosunu çeker koyarım kızlar.

nisancım çarşıda görmüştüm bu takımı çok şık çok güzel güle güle iyi günlerde giy inşallah

sağolun arkadaşlar işallah
ucuz aldığım geceliğim de var onu hastanede giyicem bu aldığımı eve geldiğimde giyerim heralde:jeyyar: çünkü hastanede kirlenmesine kıyamam:)

kızlar bugün relaxmode dan pijama takımı aldım..2.ürün %50 indirimliydi haberiniz olsun
bi takım saten aldım
resim0615nj7.jpg

resim0614fw8.jpg

bu penye ama çok rahat
resim0617cc2.jpg

bu da daha önce alıp giymediğim takımım
resim0618ja9.jpg

kızlar benimde geceliğim pijamam rizözmüdür nedir o hazır.şimdi bi emzirme sütyenim kaldı geriye.birde ucuz pijama alayım diyorum çünkü batıp çıkarsa diğerine üzülürüm o kadar para verdim.yakında fotosunu çeker koyarım kızlar.

pijama takımını güle güle kullan çok tatlı lohusa takımı galiba ama düğmeli alsaymışın keşke daha rahat olurdu..

Hastanede giymek için kendimize ne almamız gerek kızlar pijama gecelik sabahlık
Almış olanylar resimlerini paylaşabilirler mi

arkadaslar ben henuz almadım ama duydugum kadarı ıle göğüsünde pencere gıbı acıklık olan emzırmede rahatlık saglayan pijama ve gecelıkler var ben onlardan almayı dusunuyorum sızede tavsıye ederım rabbım herkese kolay ve acısız dogumlar nasıp etsın

çok sağolun arkadaşlar bursadayım ben çarşıdan aldım 105 ytl ye şimdi annemlerde olduğum için markasına bakamıyorum hatırımda da yok ama çarşıdan bulabilirsiniz diye düşünüyorum çok marka satan biyer değildi normal bi dükkandı aldığım yer

X