Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Şkercim ne kadara aldın?çok güzelmiişşş

melteo canım pijama takımını 39.50 tl ye aldım sabahlık takımınıda 69.50 tl ye aldım.hep internet siteleride var ben ordan baktım begendim sonrada oraya gittim aldım dur sana adresini vereyim. pijamadünyasi.com.ordan bak .hadi şekerim allah koyallık versin

bence ikisi de çok cici. ben de o kadar çok aradım ki ayıcıklı kuşlu böcüklü şeyler. sonunda buldum istediğim gibi. maalesef hamileler için hazırlanan pijama ve geceliklerin çoğu klasik çiçekli allı pullu şeyler. hiç benim tarzım değil. benim aldığım geceliğin üzerinde de bebek resmi var ve mummy needs sleep (annenin uykuya ihtiyacı var) yazıyo:ecrin_bebek:

bunlar da benim cicilerim. iki alana üçüncü hediyeydi:) ama acayip dolaştım bunları bulabilmek için. mirmirmirmir

Eklentiler

• $Fotoğraf0065.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 76
  • $Fotoğraf0066.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 73
  • $Fotoğraf0067.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 79
  • $Fotoğraf0071.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 81
  • $Fotoğraf0070.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 87
bunlar da benim cicilerim. iki alana üçüncü hediyeydi:) ama acayip dolaştım bunları bulabilmek için. mirmirmirmir

hepsi çok güzel güle güle sağlıkla kullan inşallah.
ama hep pijama almışsın normal doğum olacağından eminsin yani.
bende normal planlıyorum ama ne olur ne olmaz diye gecelik
aldım 1 tk. da pijama koydum.
hani sezeryan olursa pijama kullanmak zor olur diye düşünüyorum.CADIARZU

mrb canım,
int. baktım pijama dünyasında güzel modeller var. ama bedene karar veremedim. bedenleri geniş mi acaba? sen kaç beden aldın?

canım çok güzeller özellikle sabahlığın ve lohusa tacın harika bu lohusa tacını felan nerden bulabiliriz acaba tuhafiyelerd varmıdır acaba

bana da arkadaşım aldı lohusa tacını benimkide kırmızı.
bütün bijuteri mağazalarında tokacılarda var hemde her rengi.:CüvCüv:

Merhaba Luffee ben de istanbul'dayım. Bu pijamalar çok güzel nereden aldığını öğrenebilir miyim? Fiyatları nasıl?:CüvCüv:

mrb canım,
int. baktım pijama dünyasında güzel modeller var. ama bedene karar veremedim. bedenleri geniş mi acaba? sen kaç beden aldın?

canım ben M beden aldım rahatlıkla oldu .zaten belleri ayarlamalı daraltıp genişletebilirsin .cok rahat.Allah kolaylık versin

canım ben M beden aldım rahatlıkla oldu .zaten belleri ayarlamalı daraltıp genişletebilirsin .cok rahat.Allah kolaylık versin

eğer çok şey istemiş olmayacaksam, boyunu ve kilonu öğrenebilir miyim? ben 34. haftamdayım 65 kiloyum şu an 12 kilo aldım toplamda M beden mi alayım L mi acaba?
bu arada "http://www.pijamadunyasi.com.tr/main/product_detail.asp?pro_ID=112&sub_cat_ID=13&cat_ID=29" bu modeli beğendim

merhabalar cicileriniz cok kuseelll. nerden aldiniz acaba ne ne kadara mal oldu fiyatlari hakkinda bilgi verirmisiniz.gule gule eskitin

tesekkurler:1hug:

teşekkür ederim. pendik de baran mağazasından aldım. markaları cicikom ve funika. iki pijama takımı + 1 adet hediye pijama takımı + 1 adet gecelik + 1 adet sabahlık 200 ytl tuttu.

sezeryan olacak aslında. bunlardan sadece geceliği ve pijamalardan bir tanesini hastaneye götürmeyi planlıyorum. diğerlerini evde giyerim diye düşündüm. bir de hastaneye çok yeni pahalı şeyler götürmeyin diyorlar o nedenle arkadaşımın pazardan aldığı iki adet kısa kollu gecelik var (şu önünde emzirmek için cep olanlardan) onları götürürüm diyorum. malum hastaneler çok sıcak oluyormuş .

onlar da şöyle; tam gögüs hizasında yan tarafta cep gibi bir kesik var. arkadaşım önce defolu zannetmişkaydirigubbakcemile3 sonradan emzirme geceliği olduğunu anlayınca almış. bunlar da pendik pazarından. ama fiyatlarını bilmiyorum :1no2:

Eklentiler

• $Fotoğraf0069.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 47
almamız gereken şeyler normalde kullanmadığımız şeyler,öyle olmasa zaten almamız gerekmezdi,evde mevcut olurdu,dolayısıyla fazla para vermenin de alemi yok bence.Çarşıbaşı mağazasını tavsiye ederim,gecelik+sabahlık 20-25 TL,sadece 1-2 gün giyeceğim,beni idare eder,önden düğmeli pijama takım 20 TL ve sürekli giyilebilecek tarzda

canım şu söyledigin kilona göre sana L beden olur.m beden 42 bedene kadar oluyor.ha sen dogumdan sonrasını düşünüp kilo vereceksen M beden olur.hadi allah kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…