İs arkadasimin kina/dugunu

Ben böyle durumlarda içimden geldiği gibi davranırım. Şartları zorlamam.
Mesela iş yerinden bir arkadaşım vardı. Çok tatlı biri olduğunu düşündüğüm, yardimlasarak çalışmaktan keyif aldığım. Ama hiç dışarıya bir buluşma taşımadık. Benim için samimiyet o noktada kilitli mesela. Hatta bu sene başka yerde çalıştığı için özlediğime dair hal hatır mesajı bile yazdım. Görüşelim falan dedik ancak öyle kaldı. Geldi hepimizi ziyarete davetiye getirdi. Tebrik ettim mutluluklar diledim. Gelme konusuna insalllah dedim. Kinasina da nikahına da gidemedim.
Ama hediye için ortak para toplanıyordu. Katıldım.

Sonra hiç bir özel açıklama yapmadim ama gelemedim diye.

Bugun bir yerde karsilassak guzel hoş sohbet eder nasıl gidiyor diye sorarım. Kusura bakma gelmek nasip olmadı der kapatırım.
Yani benim kapatmam yeterli esasen onun içinde ne düşündüğünün çok önemi yok:)
Cok guzel yazdiniz tesekkur ederim . Benim garipseme sebebim herkes çok samimi, mesela disarda yemek yiyorlar bulusuyorlar ayni lojmanda kalanlari var felan , sizin ki gibi tatlis arkadaslik isterim bende sinirlari olan boyle hos boyle olmak istiyorum bende , fakat boyle cok fazla samimi içli dişli sanki is arkadasi degillermis gibi ortamlarda cok fazla soguk kaldigimi dusunuyorum dugunlerine biseyinede katilmadigimda , ben isterimki is disinda gorusmeyek is yerinde tatli gecinelim , ama ortasi yokki ya sanki bizim orda samimi olcaksan cok samimi takilcan mesela ev ahalisinden bahsedeni var ben kocamla soyle sikinti yasadim diye felan bilmiyorum ya shdjxjxjxndnxn bana fazla sanki bu kadar samimiyet abarti geliyor jsjddjjdjd

mesaj at operasyon geçirdiğin icin raporlu oldugunu , sağlığın yerinde olsa katilmayi cok istedigini yaz, iyi dileklerde bulun.
olsun bitsin

Yani bence bir düğüne kınaya davetliyseniz ve haber vermeyip gitmediyseniz bir açıklama yapmanız lazım. Öbür türlü ayıp olur, ben olsam bütcenizin yettiği ufak bir altın alır ofiste tebrik ederim kusura bakma gelemedim diye veririm.

salla ya bişey olmaz akraban mı annen mı baban mı ne takılıyorsun ?
Ben de boyle dusunuyomda , boyle yapinca da sey ederler diye sikinti ediyom farkindaysa bi ceyrek altin takarim gelince diyeni var oneri olarak. Yani isten cikinca nasilsa bi günde unutacaklar seni bu geliyor aklima bosver diyom sonra fazlami soguk davraniyom diye sey ettim. Ben bisi yazmadim ya wpden ise geldimde burda degildi kiz balayinda galiba

Yani bence bir düğüne kınaya davetliyseniz ve haber vermeyip gitmediyseniz bir açıklama yapmanız lazım. Öbür türlü ayıp olur, ben olsam bütcenizin yettiği ufak bir altın alır ofiste tebrik ederim kusura bakma gelemedim diye veririm.
Abla ama is arkadasi bu yani , akrabam olsa neyse

X