Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
hfzhfz cok guzelmıs hayırlı olsun gule gule gıyın

kızlar bırde nerdan ve kaca aldıgınızı yazın zahmet olmsssa lutfen...

arkadaşlar bende size bir fikir vermek istiyorim ben cumartesi günü 2 pijama takımı 20 ytl..1gecelik 10 ytl ve birde sabahlık artı gecelik takım aldım 30 ytl ye beylikdüzü çarşıbaşı mağazasından zaten çarşıbaşı mağazası bir çok yerde şubesi olan bir mağaza die biliyorum.sonrada carrfurun içinden hastane çıkışı için bi eşofman takımı ile terlik aldım onlarda 40 ytl tuttu yani toplamnda bu kadar şey aldım ve inanın bana hepsi çok şık ve kaliteli.bakmanızda fayda var die düşünüyorum.ÇARŞIBAŞI ÇAMAŞIR MAĞAZASI İLE CARRFUR.

burayada eklyeemdim ama bende aqua marka aldım üçlü takım çok şık süsü sevenlere tavsiye ederim çokta kalitesli kumaşı bide etk piajma ve gecelik aldım

ekinsu bi örnek giyicez pijamalrımızı ben de kremini buldum aldım, bu da sabahlığım

çok şık nerden aldın güzelim.

kızlar dün doğumdan sonra kullanacağım alt iç çamaşırı aldım.paketler halinde satlıyordu.markspencer de 7 tane alt çamaşır 31 lira birde ikinci ürün aldığında %50 indirim vardı.bende 7 tane olanı doğumdan hemen sonra giymek için yüksek bel (göbek deliğinle aynı hizzada) 5 tanesinide normal bikini aldım şimdide rahatlıkla kullanılabilir.kızlar tavsiye ederim tanesi 4 liraya felan geliyor.ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim.

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar ben şubat annesiyim ama sizin sayfanızdada geziniyorum :) belki almak isteyen olursa tavsiye ederim.allah hepimizin doğumlarını sağlıkla olmasını nasip etsin inşallah.

bugün pijama işi için şehre indim, pijama dünyasına gittim
SENFONİ ÜÇLÜ SABAHLIKLI TAKIM Pijama Dünyası burdaki sabahlıklı modeli aldım çok şık duruyor hamileler için değil ama olsun bi şekilde kullanırım içime düğmeli beyaz bişey alıp giyerim... bu modeli tavsiye ederim

SENFONİ HAMİLE PİJAMASI Pijama Dünyası burdaki pijamadan da aldım orda denem kabini olmadığı için medium aldım ama çok büyük oldu, bir de göğüs çıkarılan yar çok dar geldi sadece meme ucu çıkıyor başka bir modelle değiştirmek için yarın tekrar gidicem...

sheda güle güle kullan canım çok güzel.bende hamile geceliği olmadım biraz büyük beden aldım sonra da kullanmak istiyorum çünkü.hem emzirmeye özel bişi hiç arama hiçbiri kullanışlı olmuyor.emzirme sütyeni bile önden açmalı sütyen bile daha rahat oluyor.

evet ben de bugün farkettim gerçekten emziren anneler için özel yapılmış ama çok kullanışsız , en iyisi düğmeli almak her zaman kullanırız

bugün pijama işi için şehre indim, pijama dünyasına gittim
SENFONİ ÜÇLÜ SABAHLIKLI TAKIM Pijama Dünyası burdaki sabahlıklı modeli aldım çok şık duruyor hamileler için değil ama olsun bi şekilde kullanırım içime düğmeli beyaz bişey alıp giyerim... bu modeli tavsiye ederim

SENFONİ HAMİLE PİJAMASI Pijama Dünyası burdaki pijamadan da aldım orda denem kabini olmadığı için medium aldım ama çok büyük oldu, bir de göğüs çıkarılan yar çok dar geldi sadece meme ucu çıkıyor başka bir modelle değiştirmek için yarın tekrar gidicem...

sheeda bende gecenlerde pijama dünyasından sipariş ettim bu hamile pijamasını banada büyük oldu çok ama ben evde giyiyorum çok rahat :))) eşim çok dalga geçiyor, napim herşeyim dar dar pijamayı giyince ferahlıyorum :)) bende m almıştım mürdüm rengini hamile pijamalarında s görmedim hiç zaten...
gecelik takımın çok güzelmiş ama güle güle kullan güzelim

Sheeda çok güzelmiş pijamaların güle güle giy, özellikle sabahlıklı olan harika

aayyy ben hala bulamadım istediğim gibii yaa :KK43: bi tane pijama beğendim marksepencerde ama bedeni yok olmadı bana :KK43: bu kadar kilo alırsam olmaz tabi diye diye kendime kızdım durdum. :KK43:

ben daha almadım fakat iki adet önü düğmeli pijama ve bir tane eşofman almayı düşünüyorum

ben çok güzel gecelikler buldum ama çok pahalı be yaaaww,

sabahlığı, geceliği ayrı ayrı satılıyor, sadece sabahlığı 50 YTL yaa yuhhh

X