Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
istnbulda olanlar için pazarları öneririm arkadaşlar özellikle bakırköy ve folrya pazarları harika pijama takımları var hatta dün floryadaydım sabahlıklar falan vardı ama fiyat sormadım

kızlar benden size tavsiye kesinlikle çok ii birşey alıp büssürü para harcamayın
ben sadece 1 hafta giydim
gecelik giymek hiç adetim değil
hele siz ocakda doğum yapacaksınız
soğukta hiç giyilmez gecelik

ümraniye carrefourdan aldım ben ama bütün carrefour marketlerde vardır, sende uygun almışsın piyasa göre

En rahatı gecelik bayanlar.Çünkü pansuman yapmaları yada wc ihtiyaçları olduğunda en kolayı.Ama her gecelik yada pijema hangisini alırsanız alın önden düğmeli olmasına dikkat edin.Çünkü hemen bebeğinizi emzirmeye size verecekleri için düğmeli olanları en kullanışlısı.Hele sezeryan ile doğum yapacaksanız kesinlikle gecelik derim.Normal doğum sonrasındada bana göre gecelik daha rahat olur herhalde(ben 2 çocuğumu sezeryan ile doğum yaptım)

Harika gerçekten bayıldım valla, tam aradığım tarzda modeller ama fiyatları nasıl acaba, baya tuzlu gibi görünüyo

biraz tuzlu gerçekten. gecelik sabahlık takımlar 120 ye falan mal oluyor. ama benim gezdiğim heryerde fiyatlar böyleydi.

kumaşları da çok güzel. heryerinde cildinize zarar vermeyecek doğal ürünlerle üretilmiştir yazıyor. bazı modeller geceliğiyle aynı desenden mama önlüğü hediyeli. ayrıca her model küçük kırmızı kokulu kalp sabun hediyeli. ben çok beğendim. sonra da giyerim diye düşünüyorum.

[/IMG]

[/IMG]

Ben bu takımları aldım. Gecelik+sabahlık eros
Pijama dagi.

Dagi ve eros birleşmiş aynı magazada satılıyor ürünleri. Kumaşları ve kesimleri harika. Gecelik önden düğmeli ve bu kadar kısa değil mankene bayagı kısa gelmiş.

Ben normalde giyerim gecelik ve sabahlık o yuzden şık aynı zamanda kullanışlı olmasını istedim. Bir kaç takım daha almam lazım çünkü ben bir giydiğimi bir daha giyemiyorum takıntım var.

ben normalde hic gecelik kullanmam ama bu koyduklarin cok hosmus marscim...alicam bitane bulunsun en azindan hastanede kulanirim...

KIZLAR AYYILDIZ MAGAZALARINA DA BI GOZ ATIN GUZEL INDIRIMLER VAR

AY YILDIZ

BU DA İNT ADRESI BELKI BEGENDIGINIZ MODELLER OLUR

Özlemcim teşekkürler, gerçekten ayyıldız hem ucuz, hemde güzel modelleri var. Yarın hemen gideceğim, marmaristeki mağazasına.

kızlar bende bugün bi tane lohusa geceliği aldım sabahlığı da var rengide lila...onu doğumdan çıktıktan sonra giyerim diğeri kirlenince yanımada ayrıca bi takım pijama takımı da alacağım

biraz tuzlu gerçekten. gecelik sabahlık takımlar 120 ye falan mal oluyor. ama benim gezdiğim heryerde fiyatlar böyleydi.

Aa İyiymiş piyasaya göre, evet heryerde bu fiyatlarda gecelikler ve bunlar daha güzel üstelikkaydirigubbakcemile5

kızlar az önce özdilekten çok şahane bir gecelik bi pijama takımı aldım
akşama eve gidince resimlerini çekip koymaya çalışcam ama nasıl konuyor bilgi verirmisiniz

evt kızlar ya yazık paraya, ben pazardan aldım 10liraya bi pembe bi de kırmızı uzun kollu kanlansın falan atarım bi de kırmızı kurdele kafama yeter:)), bi tane de düzgün sabahlıklı takım alıcam hem onu mevlütte de giyilicek gibi alırım sanki evde sabahlık giyicez bebişle uğraşmaktan:)

kızlar az önce özdilekten çok şahane bir gecelik bi pijama takımı aldım
akşama eve gidince resimlerini çekip koymaya çalışcam ama nasıl konuyor bilgi verirmisiniz

ImageShack® - Image Hosting

Bu sayfaya gir.

Gözat ı seç ve bilgisayarında resmi kaydettiğin yeri bul,seç.

Sonra
host it! yazısını tıkla.

sana bir sürü link çıkacak.en alttakini seçmiştim ben.(Linkin yanında "Direct link to image " yazan link)Kopyala ve buraya yapıştır.

aldığın geceliğin markası cossy aqua mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…