Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
pijamam
ImageShack - Hosting :: 1045748ja6.jpg

geceliğim
ImageShack - Hosting :: 1045751qx0.jpg

sabahlığım
ImageShack - Hosting :: 1045752bq2.jpg
ImageShack - Hosting :: 1045753in0.jpg

pijamam
ImageShack - Hosting :: 1045748ja6.jpg

geceliğim
ImageShack - Hosting :: 1045751qx0.jpg

sabahlığım
ImageShack - Hosting :: 1045752bq2.jpg
ImageShack - Hosting :: 1045753in0.jpg

amanda aman ne cıcı takımlar bunlar boyle gule gule gıy arkadasım emınım cok yakısacak

amanda aman ne cıcı takımlar bunlar boyle gule gule gıy arkadasım emınım cok yakısacak

teşekkür ederimcanım yaa valla bende çok beğenrek aldım aslında hiç tarzım değil bu tarz pijamalar ama hamilelikte yakışıyor çok bee a.s.

Chadii çok güzel takımarın özdilektenmi aldın hangisinden birde kaç liraya aldın birde hamile kalmadan önceki bedeninden ne kadar büyük aldın , annem bursadan gelicek yanımada sipariş veriyim dedim ondan bu kadar çok sordum

teşekkür ederim canım yalova yolundan aldım 185 tuttu hepsi hamile kalmadan önce 34 bedendim bunları 38 beden aldım alsın annen valla gerçekten hem çok şık hem sevimliler dün eve gider gitmez giydim resim çekti eşim onlarla çok sevimli durdu bi görsen

chadicim güle güle kullan çok güzel hepsi. o kadar çok gecelik satan yer dolaştım. ama en şık modeller bu markada var. ben de mevlüt için krem rengi bir gecelik aldım uzun kollu. krem rengi saten sabahlık ile takım. bu marka özdileklerde satılıyor. onun dışında izmir de satış mağazasını buldum. doğumdan sonra evde giymek için eşofman takım bakacağım oradan.
fazla dolaşmadan kaliteli pijama - gecelik almak isteyenlere duyrulur. spor modeller isteyenler cicikoma, daha şık incili boncuklu model düşünenler cossy by aqua ya baksınlar.

Chadii çok beğendim geceliklerini, çok şık güle güle giy ama inşallah üşümezsin onlarla, benimkilerde uzun kollu ama çok ince, yün şal falan almayı düşünüyorum yanıma

Chadii çok beğendim geceliklerini, çok şık güle güle giy ama inşallah üşümezsin onlarla, benimkilerde uzun kollu ama çok ince, yün şal falan almayı düşünüyorum yanıma

teşekkür ederim cnm bi takım daha yedek olarak daha kalın bişiler alıcam ama üşüyeceğimi sanmıyorum

kızlar bir takım pijama bir tane de gecelik aldım sabahlık almadım şal alıcam üzerime zaten hastaneler sıcak oluyor

pijamam

geceliğim

çok güzel ekinsu kalınlığı da iyi gözüküyo belki şala bile gerek kalmaz.ben de beyaz ya da krem istyorum

kremide vardı çok güzeldi ama cesaret edemedim hemen kirlenir, bence kırmızı tonları sana daha çok yakışır sarışınsın çünkü

canım güle güle kullan ikisinin renginede bayıldım. bende koyu renk aldım geceliğimi o yüzden

Güle güle kullan ekinsu, özellikle pijama takımına bayıldım, rengi de çok güzelmiş.

ekinsu çok güzeller güle güle kullan öğlen arası bende baktım ama almadım modeli güzeldi deseni berbattı sonra yine bakıcam

ay bu gecelikler doğum geceliği..onları giydiğimizde bebeklerimiz kucağımızda olacak:))
güle güle giy canım:))

Ekinsucum, pijama takımını nereden ve kaça aldın hayatım, gerçekten çok hoşuma gitti , bulabilirsem alayım ondan:))))))

ekinsu güle güle kullan canım bence koyu renkleer de tercih yapmak dahada avantajlı ben ne yapcam ya kızım zaten acele ediyor gelmekde ama oratada bişeyyok gecen nazlıcanada söyledim doğduğunda çıplak kalıcak :) ismini ozAman havva koyucam :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…