Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
tatlımm biz geçende bir arkadaşa kağanın ordaki ÇETİK ten pijama takımı aldık.
kadar güzel şeyler varki hamileler için hastanede falan giyebilmen için..
oraya bakmanı tavsiye ederim...

Ben normal doğum yapmayı düşündüğüm için kendime pijama tkm. almıştım. Gecelik al diyenlere gerek yok diyordum ama bir takım almıştım. Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı, prenses kızım normal doğumla değil sezeryanla dünyaya geldi pijamayı üzerime süremedim bile, dikişlerden dolayı sadece gecelik giydim. Pijama takımlarım yüksek bel değildi ve tam dikişin üstüne geliyordu, geliyordan kastım dokunuyordu ama çok ağrıttığı için gecelik giydim. Yani mutlaka gecelikte alın derim.

ben de normal yapmak istiyorum dogumumu insallah...ikili pijama takimi alicam ...gecelikle rahat olmaz diye dusunuyorum...

ben de normal yapmak istiyorum dogumumu insallah...ikili pijama takimi alicam ...gecelikle rahat olmaz diye dusunuyorum...

bence normal doğum düşünüyosan özellikle gecelik almalısın, çünkü alttan pansuman falan yapıyolar bildiğim kadarıyla, her seferinde pijamayı giyip çıkarman daha zor

haklisin kuzicim ben geceligi hic kullanmadim ama yine de cantada bulunsun...dr muayene falan ederken kolaylik olur dedigin gibi....bi de burda dogum yapinca 1 hafta yatiriyorlar hastanede o zaman sik sik muaeyene ederler..

Valla bende adam gibi bir gecelik bulamadım.. Güzel kışlık geceliklerde var ama ben normalde gecelik giymem. Hastanede giyip atacağım için çokta para vermek istemiyorum. Birtane turkuaz düz ve düğmeli bir gecelik buldum. Fİyatıda uygundu onu aldım... Ama pijama takımında büyük bir hata yapmışım. 16 haftalık hamileyken çok hoşuma gittiği için sabahlığıyla beraber almıştım ve doğumun kışa geldiğini hiç düşünmeden almıştım... Neyseki evde giymediğim bir kışlık birde saten pijama var.. ;Onlarlada idare ederim...

hayırlı olsun öncelikle :lepi:
bir gecelik birde pijama takımı almanı tavsiye ederim.doğum sonrası pansumanda;eğer normal doğum yaparsan gecelik,sezeryan yaparsan pijama takımı daha kullanışlı oluyor...:teselli:birer takım alsan yeter.zaten kalacağın en fazla 2 gün...

bak n bu açıdan hiç düşünmemiştim, doğumu nasıl yapacağım belli değil ki, şimdi ben ne alsam, gecelik mi, pijama mı?

ben dün lohusa pijaması sordum 50 YTL dedi, farkı göğüs kısmının açılabilmesi ,sabahlığı yok sadece alt üst takım, 50 YTL bana pahalı geldi bakalım daha araştırmadım piyasayı,

ben dün lohusa pijaması sordum 50 YTL dedi, farkı göğüs kısmının açılabilmesi ,sabahlığı yok sadece alt üst takım, 50 YTL bana pahalı geldi bakalım daha araştırmadım piyasayı,

Öyle malesef fiyatlar, en ucuz gecelik ve sabahlık takımı 90-100 ytl civarında, onuda beğenmiyosun zaten

Asıl sorun o zaten kızlar. Ben kışın kesinlikle gecelik giymem. Ama mecburen 1 tk almam lazım, bulunsun çantada diye.Ama fiyatları uçuyor, o kadar para verip almak istemiyorum, sadece gecelik, o da doğru dürüst değil 70 ytl den kapı açıyorlar.Sabahlıkta bir o kadar fiyat.Bakalım hala araştırıyorum.

eevt kızlar yaa ara tara bir adet pijama buldum 40 ytl ye fiyatlar nekadar yüksek hele loğusa pijamaları gecelikleri almış başını gidiyor

kızlar eşim hep bir dükkan açalım emekli olunca deyip duruyordu hamile kalınca bende niyetine girmedim değil, hamile giyim hamile pijama gecelikci açıcam valla, hatta modellerini çizip fason diktiricem lohusa gecelikte marka olucam marka :)
gerçekten bu ne pahalılık böyle hem abuk subuk modeller hemde en ucuzu 80-90 , kızlar belki bir dahaki hamileliğinize yetişirim üzülmeyin şimdilik idare ediverin böyle :))))

O zaman ben tutayım bebeği karnımda biraz daha ekinsu, malum biz ha deyince çocukta yapamıyoz, bi daha tüp müp uğraşırmıyım bilmem, en iyisi sen dükkanı açana kadar bekliyim ben böyle çabuk olkaydirigubbakcemile3

ya kızlar ben size diyorum, carrefour markete bi bakın belki sizinde hoşunuza gider, 45 ytl'ye hem gecelik sabahlık hem pijama takımı aldım diyorum, bi bakın yahu, valla yazık okadar paraya, bende onu görmesem gidip verecektim parayı. penyeleri de çok güzel normal penye değil, ipekli gibi tiril tiril, tabi zevkler renkler tartışılmaz ama bakmakta fayda var.

Ekinsucum canım eğer bir bebek daha düşünseydim iyi olurdu ama ,bu artık tekne kazıntısı güzelim, başka düşünemiycem:))))))Eşime kalsa erkeler 2 oldu kızlarıda ikileyelim eşitlik sağlansın diyor amakaydirigubbakcemile3
Valla öyle bir dükkan şart bende açmayı düşünmeye başaldım, bizden sonrakiler için hiç olmazsa yardımcı olur.)))
Kuzicim, bizim burada carrefour yok, en yakını izmirde sanırım.Muğlada yok, belki bodrumda vardır.O yüzden gidip bakma ihtimalimde yok, olsaydı kesin bakardım, zaten 1-2 gün giyip atılacak büyük ihtimalle.O kadar para vermek gerçekten zor geliyor.

bende en kısa zamanda gidip bakıcam kuzicim dediğin iyi oldu aklımda zaten

deneyimli anneler bilir kızlar 1 tane gecelik takımı yeterli olmuyor
ben ilk doğumumda 2 tane gecelik götürdüm 2side lekelendi doğum sonrası kanama çok yoğun olduğu için ne kadar dikkat etsenizde oluyor böyle şeyler
ben sezeryanolacağım için pijama takımı götürücem ama normal doğumda geceliği uygun buluyor doktorlar normal doğum yapacak olanlar bi gecelik bi tanede pijama takımı götürün doğum sonrası pijamalarla daha rahat olursunuz
bide hasta bezinizi fazla götürün inanılmaz iş görüyor kırmızı kurdelalarıda unutmayın kaydirigubbakcemile3
a.s.

ekinsu ben de aynı şeyi düşündüm, hatta dün arkadaşıma da dedim hamile giyim üzerine mağaza açalım iyi iş yaparız diye :))
kuzi hangi carrefoura gittin sen kozyatağı mı ümraniye mi? gerçi ben eminönünden lohusa pijaması aldım hem uygundu hem de çok şık 40 liraya aldım..

Bende nezamandır bakınıyorum hiç istediğim gibi bişey bulamadım, fırfırlı güpürlü gecelikler var hep babanne gecelikleri gibi, spor bişey arıyorum ama bulamıyorum

cicikomun modellerine bak. mutlaka beğenirsin.

X