Doğuma Hazırlık Hastane Pijama ve Gecelik Takımlarımız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merhabalar.bu relax mode pijamaları çok hoşuma gitti özellikle biirne bayıldım ama konyada satışı yokmuş.
internette bu pijamaları satan bi site biliyor musunuz?

merhabalar.bu relax mode pijamaları çok hoşuma gitti özellikle biirne bayıldım ama konyada satışı yokmuş.
internette bu pijamaları satan bi site biliyor musunuz?

Benim araştırdığım kadarıyla yok maalesef.
Haftasonu ben bu markanın bi takımını aldım. Terliği yokmuş. Terlik için diğer şehirlerdeki şubelerine sorcam..

internet sitesinden baktımda hayran kaldım ne güzel modeller var.bulunduğu şehirde şubesi olanlar çok şanslısınz valla.malesef konyada yok.nette satışınıda bulamadım.neyse artık napalım bizde elimizdekilerle idare edicez:sm_confused:

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım. Ben cicikomun hamile ürünlerini çok beğeniyorum.
Sitesine baktım online satışları var.Bohçacı.com. tr diye hamile pijaması ve gecelik almayı düşünüyorum da bir de fikir alayım dedim.:uhm:

Kızlar slm. Bende ıkı pıjama ve bır sabahlık aldım doĞum ıÇın. Bır pıjamayı hastaneye gÖtÜrÜcem sabahlıkla bırlıkte. Bır pıjamayı da mevlÜtte gıyerım dıe dÜŞÜndÜm. Gecelık hıÇ almadım. ÜÇ doĞum yapan gÖrÜmcem var ve sonuncusunu geÇen yaz yaptı. Gecelık Çok rahatsız kesınlıkle pıjama almalısın ve bır tane gÖtÜrsen hastaneye yeterlı oluyor dedıĞı ıÇın abartıya kaÇmadım. Relaxmode dan aldım takımlarımı.ekleyebılırsem fotolarını bırazdan denıcem.

Bunlar da benim takımlarım. Üşürüm diye sabahlığımı polar aldım..
Bi pijama takımı daha almayı düşünüyorum. Onu da yakın zamanda paylaşırım..

[/URL]
[/IMG]

[/URL]
[/IMG]

Son düzenleme:
çok hoşmuş güle güle kullan ben 30 hafta oldum daha hiç bir hazırlık yok valla nasıl yetiştircem bilmiyorum ama bebişimin cinsiyetini kesin olarak bilmediğimden kaynaklanıyor.önümüzdeki hafta başlıycam markası ne takımın şu konyada olmayan mağazadan almışsın heralde kıskanıyorum valla

Teşekkürler.Daha iyileri sana olsun. Markası Relax Mode..
Bi bu markanın ürünleri bana hitap etti, diğerleri çok süslü geldi. Ben hep rahat, spor bişeyler arıyodum..

Teşekkürler.Daha iyileri sana olsun. Markası Relax Mode..
Bi bu markanın ürünleri bana hitap etti, diğerleri çok süslü geldi. Ben hep rahat, spor bişeyler arıyodum..
tam tahmin ettiğim gibi relxmode sitesinden bakıyorum bitiyorum harika modeller var.modern spor rahat farklı.online satışını bulsam hemen alıcam ama yok bulamıyorum.konyadada mağazası fala yok :1no2:malesef neyse sen benim yerimede giyersin olurmuboshayallersmile

Burdaki mağazasında bütün modeller yok ama beğendiğin bi model varsa ve tabi bedenini de biliyosan burdan senin için alıp yollayabilirim..

slm arkadaşlar.. ben de relaxmode dan iki pijama bir sabahlık aldım. pijama isimli fotodaki en soldaki modeli hastanede giyicem. pijama2 isimli fotodaki en sağdaki modelin kırık beyazını aldım mevlütte giyicem. sabahlık isimli fotodaki ortadaki kapşonlu sabahlığı aldım bi de.. sevgiler..:CüvCüv:

Eklentiler

• $PİJAMA.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 101
  • $PİJAMA2.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 149
  • $SABAHLIK.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 134

çok güzellermiş canım güle güle kullan.. Ben daha hamile değilim ama şimdiden bakıyorum valla bunlar gibi spor ve şık olsun istiyorum ama heryerde çok ağır şeyler var..

fondılya bence çok güzel seçimler yapmışsın.bende özellikle ilk pijama isimli resimdeki pijamayı çok beğenmiştim fakat konyada satışı yokmuş bu markanın.sen internettenmi aldın yoksa mağazadanmı.bi de sorması ayıp olmassa ne kadara aldın :) ?

cok güzeller canim, güle güle giyin boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…