Hastalıklar Değil İnsanlar Zarar Bu Hayatta

Ah bu insanlar kadar tuhaf yok çok sagol yorumun için

Yok canım sınıfındaki herkese söylemem ama birisi demişti adet oldum de diye onu dicem artık en kisa surede ama ilaçsız oldumu dicem ondan da laf yaparlar çünkü
Aynen oyle yap, kimseye de anlatma bidaha bu hastalikla ilgili derdini. Biriyle konusmak istersen burda konu ac mesela. Bide annenle.guzelce konus, gercekten herkese soylemesi hic iyi degil. Bizim teyzeler hemen ilerde cocugu olmaz diye dusunur kadin hastaliklariyla ilgili seninde sinirini bozarlar. Ben dedim ailemdeki herkese kimseye soylemeyin diye. Bi komsu beni doktorda kotu gormustu, ona demistim orda aklima gelmemisti bunlar. Sonradan annem biseyi yokmus bi hap icti gecti dedi. Boylesi daha iyi kimsenin bilmesine gerek yok. Millet konusur stres olursun bosuna

Ahh çok teşekkür ederim yorumunuz icin doğru stres en kötü şey en çok ona dikkat edilmeli

Bende hapa gerek kalmadı oldum demeyi dusunuyorum ceneleri kapansın en azından

Canım bu hastalık hamile kalmayı engellemiyor.Adet olmak için söylediğin hapı kullanıyorsun.Hamile kalmak için ise iğne tedavisi görüyorsun.
Doktorum da evlenip çocuk düşündüğüm zaman tekrar doktora gelecegimi ve doktorun bana verdiği ekstra bi ilacı kısa bi süre kullanacagimi söyledi iğne olduğunu bilmiyodum ama bu hamile kalmayı düşündüğüm zaman kullancam şey kısa süreli değil mi

Canım sen niye hastalığını herkesle paylaşıyorsun? İnsanlar çiğ süt emmiş, canını yakmak için kullanırlar bunu. Arkadaşlarına hiçbir şeyi kanıtlamak zorunda değilsin bik bik gibi bir yorumda bulunmayacağım. Adet görmeye başladığını söyle bir arkadaşına, üzmesinler seni

Dediğim hastalıksa hamile kalmak için iğne tedavisi(yumurtayı büyütme,çatlatma için) şart.Ne kadar kullanacağın belli olmaz.Belki ilk ay hamile kalırsın,belki birkaç ay sonra .Her ay genelde yaklaşık 10 gün vuruluyor.

Bende dediniz gibi yapıcam çok teşekkürler yorumunuz icin

Doktorum yumurta çatlatma demedi ostorejen ve bir hormon daha var onların salgısı için bi hap alicaksin kısa süre dedi bu arada çok saolun bilginiz için sizinde Çevrenizde var galiba bu arada bu iğne ve hap hamile kalana kadar mı

Eğer ilerde çocuk sahibi olmak istiyorsanız ve hastalığınız buna engel değilse yani o zamanki tedaviyle halledilebiliyorsa, niye adet görmek görmek istiyorsunuz ki? Ohh ne güzel işte, tadını çıkarın, bırakın milletin ne dediğini, kıskançlıktandır o kıskançlıktan :))

Hayatım sen yaşından olgunsun ama onlar yaşının gereği gibi davranıyorlar. Ergenlikte insanlar acımasız kıskanç ve ayarsız oluyor:) geçmiş olsun ne güzel önemli bir problemin yokmuş. Takma insanları ver cevabını gönder. Birde yakın arkadaşlarını gözden geçirmeni tavsiye ederim.

Olsun sonuçta adet olamamak normal degil eger dediğiniz olsaydı ilaca gerek yok derlerdi zaten saol yorumun için

Çook teşekkür ederim zaten çook yakın değiliz 2 yıldır falan işte ama haklısınız dikkatli olmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…