Hanımlar yardım eder misiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nisaax9

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
19
1
25
Hanımlar herkese merhaba ben sevgilimle bi cahillik ettim ve ilişki yaşadım üzerimde kilot vardı o çıplaktı galiba hatırlamıyorum hiç sürtündük ve bir de ne göreyim boşaldı ıpıslak oldu çamaşırım sonra yine sürtünmeye devam ettik. adetim gecikti. Hamilelik olur mu evli hanımlar yardımcı olabilir mi???

hayır

Ciddi söylüyorsunuz dimi? Peki gebelik testi yapıldıktan sonra silik çift göründü.
Test bozuktur böyle bişeyin olması imkansız. Spermler dış ortamda hemen ölürler kaldı ki kıyafetinizden geçip yolu bulacak taaaa Rahime girecek yumurtanı bulacak falan hayal dünyasında olur bu. Sonunda zarar göreceğiniz şeyler yapmayın. Biz de genç olduk hiç bu tarz şeyler yapmadık

Bu kadar uzun uzun yazma hak etmiyorlar

Bende öyle düşünüyorum teşekkür ederim. Zaten hemen değil 1 saat sonra gözüktü

Bu kadar uzun uzun yazma hak etmiyorlar
Neden peki? Bilgilenmek istiyorum. Korkuyorum. Biyoloji bilgimde var fakat spermlerin dış ortamda uzun süre yasayacagını bile söyleyenler var. Mesela Spermin iç çamaşırı inceyse ordan geçebileceğini bile söylüyorlar.

Bende bir şeyler yazmadan duramıyorum sorumlulukmuş gibi
Valla artık karar verdim hepsini hamile olduklarına ikna edicem.
Bende öyle düşünüyorum teşekkür ederim. Zaten hemen değil 1 saat sonra gözüktü
Anacım sen de dikkat et bak ben yine de ihtimal veriyorum. Bu hayatta olmaz dedikleri her şey oldu, tüpleri bağlanan annem 3. çocuğunu doğurdu. Yemiyorsa girme bu işlere.

Millet tek çocuk sahibi olmak için maddi manevi neler veriyor senin haberin var mı?

Bilimsel neyi biliyorsun? Boşalmadan sonra milyonlarca spermin yumurtaya koşup bir tanesinin yetişebildiğini biliyor musun mesela? O sperm çamaşırdan geçecek girişi bulacak koşacak…
Bir de gelmiş biyolojik bilgim var diyorsun, sen koca karı bilgilerine bakmışsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…