hanımlar gönüller bir olsun

Kızlar pazardan beri giremiyordum ama listeye bakıp okuyacağım bu haftayı. Ben de devam etmek isterim.

Bende Listeye girmek istiyorum mümkünse. Dua ya ihtiyacım var. Belki birbirimize yaptığımız dua kabul olur

Burdsyız hayatm.ben braz rahatsızım o sebepten ilgilenemiyorum topiğimizle turp gibi doncem inş.dualara devam ediyorum tabi ki

kızlar merhaba bende katılmak isterim eklerseniz allah hepimizin dualrını kabul etsin inşallah

beni unutmayın bende varim

Hayırlı nurlu cumalar benide listeye eklermisiniz ?

Kızlar pazardan beri giremiyordum ama listeye bakıp okuyacağım bu haftayı. Ben de devam etmek isterim.

Kızlar Pazartesi'nden itibaren yeni liste yapıyorum su an listemizde

@tkglcn
redvelvetcake redvelvetcake
ya se min ya se min
pozitifhatun pozitifhatun
crazy3527 crazy3527
@UmRaN__63
Ucestlavie30 Ucestlavie30
Krew Krew var.

Katılmak isteyen var mı baska??

Eksilenlerimşz kadar artışlarımızda var yeni katılımcılar vs görünce çok mutlu oluyorum.

Ne okuyacagiz ona karar verildi mi? Hergun bir kisiye mi olacak?
Okudukça mi ekliyez sayi bolunecek mi?

Cok soru sordum degil mi :KK70:

Her türlü uyarim ben :)

Ne okuyacagiz ona karar verildi mi? Hergun bir kisiye mi olacak?
Okudukça mi ekliyez sayi bolunecek mi?

Cok soru sordum degil mi :KK70:

Her türlü uyarim ben :)

Ayy bılmıyorum umutsuzcuk sence ne okusak? Ben de onu araştırıyordum sımdı. Ihlas falan baktım hanı kısa ya en azından cok okuyabılırız rahat olur dıye dusundum. Ya da çeşitli esma kombinasyonları olabılır. Mesela ben her gun ya vedudül kaviül cami çekiyorum o tarz bır sey olabılır. Inşirah suresı olabilir Kevser suresı olabılır. Var mı bır fıkrın :KK68:

Ayy bılmıyorum umutsuzcuk sence ne okusak? Ben de onu araştırıyordum sımdı. Ihlas falan baktım hanı kısa ya en azından cok okuyabılırız rahat olur dıye dusundum. Ya da çeşitli esma kombinasyonları olabılır. Mesela ben her gun ya vedudül kaviül cami çekiyorum o tarz bır sey olabılır. Inşirah suresı olabilir Kevser suresı olabılır. Var mı bır fıkrın :KK68:
kızlar her hafta biri için mi okuyoruz yoksa hepberaber mi okuyoruz esmayı baştan gerçi benim için hiç farketmez zamanım bol dua olsunda

Kızlar var mı bır fikri olan? Sayıya gore bolelım ya da her gun okuyalım ya da sırayla okuyalım lısteye ne dersınız :)

Canım her gün çektiğin tesbihatın anlamı nedir.

Bence sayıya bölelim Bi rakam belirlensin herkes kaç tane alıp okuyorsa?

kızlar mesela sıraya koyup her hafta birimizin niyeti için uygun esmayı okuyabiliriz yani fikir sadece çoğunluk ne derse ben uyarım

Canim ihlas sayisi cok uzun surer..
Birde esma okursak regl falan olunca sıkinti olmaz..
Hergun bir kisiye el kayyum esmasini cekebiliriz.kisi sayisi kac olursa olsun herkes o gun sirasi gelwn kisi icin 156 tane okur.

Aa aklıma bir sey geldi. 7 gün boyunca günde 786 kere besmele çekebiliriz hem adet olanlar ıcın de sıkıntı olmaz, ama diğer topiclerdeki gibi tek bir arkadasa degil de burada onceden de yaptığımız gıbı hadi bugun bu kadar bunu okuyacağız diyerek. Besmele geldi aklıma simdi bir dusuneyım haska ne olabılır

X