hanımlar gönüller bir olsun

70 BIN KELIME I TEVHID ICIN GÜNCEL LISTE

"La ilahe illallah"

@tkglcn
redvelvetcake redvelvetcake
ya se min ya se min arkadasımız icin okuyoruz
pozitifhatun pozitifhatun
crazy3527 crazy3527
asivemai asivemai
Ucestlavie30 Ucestlavie30
@nazah
laz4life laz4life
CReSS_34 CReSS_34

Okudukça yazıp sayıyı toplayacağız kızlar. Yarın sabah başlayalım isterseniz En Büyük TÜRKİYE
Benlemi başlıyoruz hadi bismillah
Benim duam: eşimle huzurlu bir evlilik ve hayırlı sağlıklı imanlı bir evlat. Rabbim kimseyi evlatsızlıkla sınamasın kızlar dualarınızı eksik etmeyin kelime i tevhid im bitene kadar.
Allah hepinizden razı olsun
Ben dün akşam 4000 adet okudum kızlar. Bugün de okuyup yazarım

Ben ilk başta "la ilahe illallah" diye yazdığı için dün gece 3000 adet kısa şeklinde okudum...Naapcaz şimdi?

Uzun hali ile katıldığım bir okuma grubum var başka bir platformda ve herkese günde 2700 düşüyor ve bayağı sürüyor bitmesi...1,5 saati buluyor ara vermezsem...burada kişi başı ne düşecek peki?

Ben ilk başta "la ilahe illallah" diye yazdığı için dün gece 3000 adet kısa şeklinde okudum...Naapcaz şimdi?
Canim o da dogru..biliyosun niyet onemli olan..yine isterseniz kisa sekilde okuyalim canuk bitsin isterseniz...
Benimde farkli bir sürü okunacak duam var nasil yetistirecegim bilemiyorum insallah sizi aksatmam :KK43:

Canim o da dogru..biliyosun niyet onemli olan..yine isterseniz kisa sekilde okuyalim canuk bitsin isterseniz...
Benimde farkli bir sürü okunacak duam var nasil yetistirecegim bilemiyorum insallah sizi aksatmam :KK43:
Ben de aynı şeyi düşündüm ...Zira ev içi işlerimi aksattığım bile oluyor bazen yetiştircem diye...Kimseye de sözümü tutamayıp mahcup olmak istemiyorum. Uzun hali daha makbul ama bu seferlik kısa olanı okursak daha çabuk biter . Zaten sayımız da az anca yetiştiririz gibi geliyor. Ama her türlü alınan ortak karara da uyarım.

Ben de aynı şeyi düşündüm ...Zira ev içi işlerimi aksattığım bile oluyor bazen yetiştircem diye...Kimseye de sözümü tutamayıp mahcup olmak istemiyorum. Uzun hali daha makbul ama bu seferlik kısa olanı okursak daha çabuk biter . Zaten sayımız da az anca yetiştiririz gibi geliyor. Ama her türlü alınan ortak karara da uyarım.
Ben calisiyorum hemde cocuk falan zor yetisiyorum.
Kisi sayisi artsa iyi olur aslinda okuyacak sayimiz artar hem de daha fazla kisinin duasi olur.kiminkinin kabul olacagi belli olmaz

X