hanımlar gönüller bir olsun

Kızlar hayırlı cumalar. Cok bos kaldı konu. Ben yenı mahkemeye geçtiğim icin cok yogunum yılbaşından Berı. Bır hafta daha buradayım sonra rahatlıyorum ınsallah. Dıyorum kı Pazartesi gunu yenı bır lısteye başlayalım dua edelım. Ne dersınız neye başlayalım? Sırayla dua ederız her bırımıze. Yarın son esmamızı okuyoruz, haftasonu ıcın yazmayacağım pazartesı başlayalım dıyorum.

Kimler burada? Lısteye girmek ısteyenler yazsın :)
Bende Listeye girmek istiyorum mümkünse. Dua ya ihtiyacım var. Belki birbirimize yaptığımız dua kabul olur

Burdsyız hayatm.ben braz rahatsızım o sebepten ilgilenemiyorum topiğimizle turp gibi doncem inş.dualara devam ediyorum tabi ki

kızlar merhaba bende katılmak isterim eklerseniz allah hepimizin dualrını kabul etsin inşallah

daha iyiym moralm çok iyi cnm :) merak etme
Sevındım cnm ıyı ol hıc uzme kendını tamam mı :) sen en beklemedıgın anda olacak cunku. Cok sukur saglıgınız yerınde yasın genc acelenız yok. Senin keyfin yerinde olsun yeter :)

Kızlar hayırlı cumalar. Cok bos kaldı konu. Ben yenı mahkemeye geçtiğim icin cok yogunum yılbaşından Berı. Bır hafta daha buradayım sonra rahatlıyorum ınsallah. Dıyorum kı Pazartesi gunu yenı bır lısteye başlayalım dua edelım. Ne dersınız neye başlayalım? Sırayla dua ederız her bırımıze. Yarın son esmamızı okuyoruz, haftasonu ıcın yazmayacağım pazartesı başlayalım dıyorum.

Kimler burada? Lısteye girmek ısteyenler yazsın :)
beni unutmayın bende varim

bısmıllahırrahmanırrahım ıyı geceler arkadaslar herkesın dılegı kabul olsun ınsallah

Burdsyız hayatm.ben braz rahatsızım o sebepten ilgilenemiyorum topiğimizle turp gibi doncem inş.dualara devam ediyorum tabi ki
GEÇMİŞ OLSUN KUZUM SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE BEKLİYORUZ SENİ İNŞALLAH HADE BAKEMMMM :KK48:

Ya Aziz – 94 –Salı.
Düşmanlara galip gelmek, şerlerinden korunmak için.

Ya Azîm–1020 –Çarşamba. Sözünün tesirli olması ve dinlenmesi için.

Ya Kebîr – 232 - Perşembe
Maddi-manevi büyüklük kazanmak; saygı ve hürmet görmek için.

Ya Hasîb – 80 -Cuma
Herkese karşı açık alınlı olmak hesabını kolay vermek için
ya hasib okundu kızlar allah kabul etsin inşallah

X