hanımlar gönüller bir olsun

bu gün hepsinden okuyacağım .. nasip olursa
oğlum (barışa)bir tane de sen dua istiyoruz .. mümkünsee
yarın yetenek sınavı için
Rabbim oğlun Barış'a yetenek sınavı hakkında hayırlısını versin müsait değilim o yüzden esma dışında dua okuyamıyorum

HAFTASONU ESMALARI:
El-Muahhir: Dilediğini alçaltan, sona ve geriye bırakan.Günde Zikir Sayısı : 847 – Kötü birinin uzaklaştırılması için okunur.Ya Müahhir ismini okuyan tevbe edip takvaya erer. Kalbi Allah sevgisiyle dolar. İsteklerine kolayca kavuşur. Allah’ın rızasını kazanan kullardan olur. İbadet etmede zorlanmaz. Basiret gözü açılır. Kötü işlerden uzak durur.

El-Evvel: Ezeli olan, varlığının başlangıcı olmayan.Zikir Sayısı : 37 – Her hayır işinde birinci olmak için okunur.Ya Evvel ismini zikreden her isteğine ve dileğine kavuşur. Yolculuğa çıkarken okunursa okuyan yol sıkıntılarından kurtulur.

El-Ahir: Ebedi olan, varlığının sonu olmayan.Günde Zikir Sayısı : 801 – Ömür uzunluğu için.Ya Ahir ismini zikredenin düşmanları helak olur. Düşmanlarına karşı kuvvet kazanır. Kalbi Allah sevgisiyle dolar. Rızkı artar. Ya Evvel Ya Ahir isimlerini birlikte günde 838 defa zikreden; dünya ve ahirette üstün makamlara ulaşır. Tüm mahlukat okuyana hürmet ve itibarda bulunur.

1 damla_22 ---
2
C cansu_tr ---
3
eilenn ---
4
Sealand ---
5
tubatesbih ---
6
Seriii ---
7
A ay__060 ---
8
@selince3 ---
9
PembeLokum ---
10
G guzbahar ---
11
kubdef ----
12
H hmtsyma ----
13
betul8516 ----
14
K kalemero ----
15
@milad_tb ---
16
I Irmak-986 ---
17
esmerm91 ---
18
The Black ----
19
@ozzge81 ---
20
Yagmurun_kizi ---
21
@tkglcn ----
22
hadinur ----
23
H HERA0312 ----
24
deryaberil ----
25
SAliOsmanF ----
26 S synulox ---- hayırlı haftasonları canlarım şimdiden ekledim içinizde giremeyen olursa şimdiden okuyabilsin diye . bol dualı ibadetli geçer inşallah

Pazartesi günü esması:
-Ez-Zahir: Yarattıkları ile varlığı açık, aşikar olan, kesin delillerle bilinen. Günde Zikir Sayısı : 1106 – Her meselenin zuhuru için. Ya Zahir ismini zikredenin kalbi nurlanır. Gizli işlere, sırlara erer. Kalbi üzerindeki perdeler açılır. Rüyasında istediği şeylerden haberdar olur. Güzel ahlak sahibi olur.

1 damla_22 ---
2
C cansu_tr ---
3
eilenn ---
4
Sealand ---
5
tubatesbih ---
6
Seriii ---
7
A ay__060 ---
8
@selince3 ---
9
PembeLokum ---
10
G guzbahar ---
11
kubdef ----
12
H hmtsyma ----
13
betul8516 ----
14
K kalemero ----
15
@milad_tb ---
16
I Irmak-986 ---
17
esmerm91 ---
18
The Black ----
19
@ozzge81 ---
20
Yagmurun_kizi ---
21
@tkglcn ----
22
hadinur ----
23
H HERA0312 ----
24
deryaberil ----
25
SAliOsmanF ----
26 S synulox ---- hayırlı haftalar hanımlar esmalar okunuyor inşallah

hayırlısı ile atanmam için banA önerceğin duALRA ESMALAR , VAR MII?
YAPABİLECEĞİM TERKİPLER....

hayırlısı ile atanmam için banA önerceğin duALRA ESMALAR , VAR MII?
YAPABİLECEĞİM TERKİPLER....
işini kolaylaştırmak için *****Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır: **** (Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla! (anlamı )) bu ayeti okuyabilirsin canım

işini kolaylaştırmak için *****Rabbiyesir vela tuassir Rabbi temmim bil-hayır: **** (Rabbim işimi kolaylaştır, güçleştirme, Rabbim bu işi hayırla tamamla! (anlamı )) bu ayeti okuyabilirsin canım
sağ olcanım HELAL ET HAKKINI ... bir sayısı var mı

sağ olcanım HELAL ET HAKKINI ... bir sayısı var mı
yok canım benim ne kadar okumak istersen o kadar oku . Hakkım varsa helali hoş olsun namaz kılıyor musun bilmiyorum ama secdede dua etmek çok farklı Rabbim hepimizi secdede dua edenlerden eylesin

-El-Batın: Aklın tasavvurundan gizli olan. Günde Zikir Sayısı : 62 – Nefsi mutmain ve kalbi geniş olması için. Ya Batın ismini zikreden; korktuklarından emin, kalbi geniş olur. İnsanlar, ona itaat edip, isteklerini yerine getirirler. Sözü dinlenir. Sohbeti etkili ve tesirli olur. İstediği şeylerden rüyada ve uyanık halde haberdar olur.

-El-Vali: Bütün kainatı idare eden, onların işlerini yoluna koyan. Günde Zikir Sayısı : 47 – Sözünün tesirli insanların sevmesi için. Ya Vali ismini zikreden çeşitli afetlerden muhafaza olur. Makam ve mevki yükselir. Emrindeki herkes ondan korkar ve itaat eder. Emir ve istekleri yerine getirilir. Gece ve gündüz 10000 defa okuyan veli kullar mertebesine yükselir. Evliyalar ile görüşür.

1 damla_22 ---
2 C cansu_tr ---
3 eilenn ---
4 Sealand ---
5 tubatesbih ---
6 Seriii ---
7 A ay__060 ---
8 @selince3 ---
9 PembeLokum ---
10 G guzbahar ---
11 kubdef ----
12 H hmtsyma ----
13 betul8516 ----
14 K kalemero ----
15 @milad_tb ---
16 I Irmak-986 ---
17 esmerm91 ---
18 The Black ----
19 @ozzge81 ---
20 Yagmurun_kizi ---
21 @tkglcn ----
22 hadinur ----
23 H HERA0312 ----
24 deryaberil ----
25 SAliOsmanF ----
26 S synulox ---- hayırlı günler hanımlar

okudum

okudum ALLAH KABUL etsin dualarımızı

Okudum canim

-El-Müteali: Son derece yüce olan. Günde Zikir Sayısı : 551 – İstediği makama gelmek ve yüceliğe ermek. Ya Müteali ismini zikreden salaha erer. Hakim ve amirler nezdinde hürmet ve riayet görür. Onlardan beklediği istekleri kabul görür. Zorluklardan, şiddetten ve zahmetlerden kurtulur. Kötülüklerden muhafaza olur. Her bakımdan güçlenir ve kuvvetli olur. Makam ve mevkisi yükselir. Dua ve istekleri geri çevrilmez.

1 damla_22 ---
2 C cansu_tr ---
3 eilenn ---
4 Sealand ---
5 tubatesbih ---
6 Seriii ---
7 A ay__060 ---
8 @selince3 ---
9 PembeLokum ---
10 G guzbahar ---
11 kubdef ----
12 H hmtsyma ----
13 betul8516 ----
14 K kalemero ----
15 @milad_tb ---
16 I Irmak-986 ---
17 esmerm91 ---
18 The Black ----
19 @ozzge81 ---
20 Yagmurun_kizi ---
21 @tkglcn ----
22 hadinur ----
23 H HERA0312 ----
24 deryaberil ----
25 SAliOsmanF ----
26 S synulox ---- hayırlı günler hanımlar okumalar yapılıyor inşallah hiç bildirim gelmeyen hanımlarımız var o yüzden soruyorum

CANIM BENİ ARTIK LİSTEDEN ÇIKARTABİLİRSİN
CANIM ÇÜNKÜ YETİŞTİREMİYOM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…