hanımlar gönüller bir olsun

Tamam canım ben de varım...
Saat kaça kadar bildirim yapmamız gerekiyor...
Saat falan yok gün içinde yada bugün okuyamazsın bir diğer gün ikisini okursun ya burada sadece kendimiz için esma çekiyoruz ben günlük olarak eklemeye çalışıyorum bazen hani ölüm hastalık gibi konularda giremezsem bi kaç gün aksatıyorum onun dışında çok şükür idare ediyoruz bugünün esması ya müteali canım :)

Saat falan yok gün içinde yada bugün okuyamazsın bir diğer gün ikisini okursun ya burada sadece kendimiz için esma çekiyoruz ben günlük olarak eklemeye çalışıyorum bazen hani ölüm hastalık gibi konularda giremezsem bi kaç gün aksatıyorum onun dışında çok şükür idare ediyoruz bugünün esması ya müteali canım :)
Anladım herkes kendi için okuyor, tamam canım anladım....

-El-Müteali: Son derece yüce olan. Günde Zikir Sayısı : 551 – İstediği makama gelmek ve yüceliğe ermek. Ya Müteali ismini zikreden salaha erer. Hakim ve amirler nezdinde hürmet ve riayet görür. Onlardan beklediği istekleri kabul görür. Zorluklardan, şiddetten ve zahmetlerden kurtulur. Kötülüklerden muhafaza olur. Her bakımdan güçlenir ve kuvvetli olur. Makam ve mevkisi yükselir. Dua ve istekleri geri çevrilmez.

1 damla_22 damla_22 ---
2 C cansu_tr ---
3 eilenn eilenn ---
4 Sealand Sealand ---
5 tubatesbih tubatesbih ---
6 Seriii Seriii ---
7 A ay__060 ---
8 @selince3 ---
9 PembeLokum PembeLokum ---
10 G guzbahar ---
11 kubdef kubdef ----
12 H hmtsyma ----
13 betul8516 betul8516 ----
14 K kalemero ----
15 @milad_tb ---
16 I Irmak-986 ---
17 esmerm91 esmerm91 ---
18 The Black The Black ----
19 @ozzge81 ---
20 Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
21 @tkglcn ----
22 hadinur hadinur ----
23 H HERA0312 ----
24 deryaberil deryaberil ----
25 SAliOsmanF SAliOsmanF ----
26 S synulox ---- hayırlı günler hanımlar okumalar yapılıyor inşallah hiç bildirim gelmeyen hanımlarımız var o yüzden soruyorum
Okudum

El-Berr: İyilik ve ihsanı bol olan. Günde Zikir Sayısı : 202 – Her halükarda iyilik bulmak. Ya Berr ismini okumaya devam edenler tüm mahlukatın şerrinden emin olur. Bütün hal ve hareketlerinde lütuf ve kereme mazhar olur. Dilleri hikmetlenir. Makamı, mertebesi, derecesi yükselir. Alkolik ve isyan halinde olanlar günde 700 defa Ya Berr ismini zikrederlerse; kötü alışkanlıklarından kurtulurlar, durumları düzelir.
1 damla_22 damla_22 ---
2 C cansu_tr ---
3 eilenn eilenn ---
4 Sealand Sealand ---
6 Seriii Seriii ---
7 A ay__060 ---
8 @selince3 ---
10 G guzbahar ---
11 kubdef kubdef ----
12 H hmtsyma ----
14 K kalemero ----
15 @milad_tb ---
16 I Irmak-986 ---
17 esmerm91 esmerm91 ---
19 @ozzge81 ---
21 @tkglcn ----
22 hadinur hadinur ----
23 H HERA0312 ----
26 S synulox ----
27 L LiLyaNa_ ----
28 FallenAngel FallenAngel ---- hanımlar günaydın hayırlı sabahlar hayırlı günler olur inşallah bugünde Rabbimize doğru koşmanın günü her zaman olduğu gibi ...

El-Berr: İyilik ve ihsanı bol olan. Günde Zikir Sayısı : 202 – Her halükarda iyilik bulmak. Ya Berr ismini okumaya devam edenler tüm mahlukatın şerrinden emin olur. Bütün hal ve hareketlerinde lütuf ve kereme mazhar olur. Dilleri hikmetlenir. Makamı, mertebesi, derecesi yükselir. Alkolik ve isyan halinde olanlar günde 700 defa Ya Berr ismini zikrederlerse; kötü alışkanlıklarından kurtulurlar, durumları düzelir.
1 damla_22 damla_22 ---
2 C cansu_tr ---
3 eilenn eilenn ---
4 Sealand Sealand ---
6 Seriii Seriii ---
7 A ay__060 ---
8 @selince3 ---
10 G guzbahar ---
11 kubdef kubdef ----
12 H hmtsyma ----
14 K kalemero ----
15 @milad_tb ---
16 I Irmak-986 ---
17 esmerm91 esmerm91 ---
19 @ozzge81 ---
21 @tkglcn ----
22 hadinur hadinur ----
23 H HERA0312 ----
26 S synulox ----
27 L LiLyaNa_ ----
28 FallenAngel FallenAngel ---- hanımlar günaydın hayırlı sabahlar hayırlı günler olur inşallah bugünde Rabbimize doğru koşmanın günü her zaman olduğu gibi ...
okudum cnm

X