hanımlar gönüller bir olsun

canım duamı aldım inş

okudum

ya samed esması ile bende aranıza katılıyorum
okudum liseteye benide eklermisin

El-Kadir: Dilediğini dilediği gibi yaratmaya muktedir olan. Günde Zikir Sayısı : 305 – İstediğini yapmaya gücü yetirmek.Ya Kadir ismini zikreden arzu ettiği her şeyde muvaffak olur. Hasta olan şifaya kavuşur. Her abdest aldıktan sonra 100 defa okuyan düşmanına karşı zafer kazanır.
1 damla_22 ---
2 C cansu_tr ---
3 eilenn ---
4 Sealand ---
5 tubatesbih ---
6 Seriii ---
7 A ay__060 ---
8 @selince3 ---
9 PembeLokum ---
10 G guzbahar ---
11 kubdef ----
12 H hmtsyma ----
13 betul8516 ----
14 K kalemero ----
15 @milad_tb ---
16 I Irmak-986 ---
17 esmerm91 ---
18 The Black ----
19 @ozzge81 ---
20 Yagmurun_kizi ---
21 @tkglcn ----
22 hadinur ----
23 H HERA0312 ----
24 deryaberil ----
25 SAliOsmanF ----
26 S synulox ---- hanımlar günaydın esmayı ekledim sandım ama meğersem eklememişim kusura bakmayın :)

ya çok karışık geldi ben birşey anlamadım katılırmıyım diye bakayım dedimde günlükmü yapılıyor herkes başka başka esmalaramı katılıyor

ya çok karışık geldi ben birşey anlamadım katılırmıyım diye bakayım dedimde günlükmü yapılıyor herkes başka başka esmalaramı katılıyor
karışık olan bir şey yok canım ben günlük bir yada iki tane esma ekliyorum esmalar bittiğinde bazen dua ekliyorum herkes kendi için okuyor katılabilirsin bence

Okudum

El-Muktedir: Dilediği gibi tasarruf eden, her şeyi kolayca yaratan kudret sahibi.Günde Zikir Sayısı : 774 – Her işte başarılı olmak için okunur. Ya Muktedir ismini zikreden kişi teşebbüs ettiği her işte başarılı olur. Hiç bir şeyden bıkmaz, usanmaz. Yaptığı işi ve sanatı kolaylıkla yapar. Ruhu kuvvetlenir. Cin, insan ve şeytan şerrinden uzak olur.

1 damla_22 ---
2
C cansu_tr ---
3
eilenn ---
4
Sealand ---
5
tubatesbih ---
6
Seriii ---
7
A ay__060 ---
8
@selince3 ---
9
PembeLokum ---
10
G guzbahar ---
11
kubdef ----
12
H hmtsyma ----
13
betul8516 ----
14
K kalemero ----
15
@milad_tb ---
16
I Irmak-986 ---
17
esmerm91 ---
18
The Black ----
19
@ozzge81 ---
20
Yagmurun_kizi ---
21
@tkglcn ----
22
hadinur ----
23
H HERA0312 ----
24
deryaberil ----
25
SAliOsmanF ----
26 S synulox ---- HAYIRLI GÜNLER HANIMLAR BEN ÇOK KÖTÜ HASTAYIM BUGÜN AKŞAM OLUR MU DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Geçmiş olsun canım hayırdır. Grip falan mı

evde değilim ki işteyim canım evde olsam bu saatte kalkamazdım zaten sağolasın canım benim annemde geçenlerde grip oldu onun hapından içtim sabahleyin
İşteySen cekecen o zaman hastalığı :))
Tekrardan geçmiş olsn canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…