hanımlar gönüller bir olsun

Perşembe esmamı okudum rabbim kabul etsin inşallah.. Çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin cnm

Perşembe esmamı okudum rabbim kabul etsin inşallah.. Çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin cnm
Allah kabul etsin canım inşallah Allah razı olsun canım hani olurda yarın öbürgün daha kötü olurum giremem falan diye baştan söyledim

El-Muktedir: Dilediği gibi tasarruf eden, her şeyi kolayca yaratan kudret sahibi.Günde Zikir Sayısı : 774 – Her işte başarılı olmak için okunur. Ya Muktedir ismini zikreden kişi teşebbüs ettiği her işte başarılı olur. Hiç bir şeyden bıkmaz, usanmaz. Yaptığı işi ve sanatı kolaylıkla yapar. Ruhu kuvvetlenir. Cin, insan ve şeytan şerrinden uzak olur.

1 damla_22 damla_22 ---
2 C cansu_tr ---
3 eilenn eilenn ---
4 Sealand Sealand ---
5 tubatesbih tubatesbih ---
6 Seriii Seriii ---
7 A ay__060 ---
8 @selince3 ---
9 PembeLokum PembeLokum ---
10 G guzbahar ---
11 kubdef kubdef ----
12 H hmtsyma ----
13 betul8516 betul8516 ----
14 K kalemero ----
15 @milad_tb ---
16 I Irmak-986 ---
17 esmerm91 esmerm91 ---
18 The Black The Black ----
19 @ozzge81 ---
20 Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
21 @tkglcn ----
22 hadinur hadinur ----
23 H HERA0312 ----
24 deryaberil deryaberil ----
25 SAliOsmanF SAliOsmanF ----
26 S synulox ---- HAYIRLI GÜNLER HANIMLAR BEN ÇOK KÖTÜ HASTAYIM BUGÜN AKŞAM OLUR MU DİYE DÜŞÜNÜYORUM :KK57::KK16:
Okudum

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

CUMA ESMASI: El-Mukaddim: Dilediğini yükselten, öne geçiren, öne alan.Günde Zikir Sayısı : 184 – Daima yükselmek için okunur. Ya Mukaddim ismini zikreden kişi kuvvet ve iktidar sahibi olur. Halk içinde heybetli olur. Makamı, mevkisi yükselir. Allah katında kadri artar. İstek ve dilekleri gerçekleşir. Savaş meydanında okunursa, düşmana karşı, okuyan kuvvetli olur.
1 damla_22 damla_22 ---
2 C cansu_tr ---
3 eilenn eilenn ---
4 Sealand Sealand ---
5 tubatesbih tubatesbih ---
6 Seriii Seriii ---
7 A ay__060 ---
8 @selince3 ---
9 PembeLokum PembeLokum ---
10 G guzbahar ---
11 kubdef kubdef ----
12 H hmtsyma ----
13 betul8516 betul8516 ----
14 K kalemero ----
15 @milad_tb ---
16 I Irmak-986 ---
17 esmerm91 esmerm91 ---
18 The Black The Black ----
19 @ozzge81 ---
20 Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
21 @tkglcn ----
22 hadinur hadinur ----
23 H HERA0312 ----
24 deryaberil deryaberil ----
25 SAliOsmanF SAliOsmanF ----
26 S synulox ---- hanımlar günaydın hayırlı cumalar bugün inşallah bol bol dua edersiniz ahiretimiz için kumbaramızı bol bol doldururuz Rabbim hepinize sağlık ,huzur , hayırlı eş, hayırlı evlat ,hayırlı imanlı bir ömür nasip etsin inşallah ...
''''En büyük felaketler içinde bile ümidini kaybetme. Unutma ki ilik; sert kemiğin içinden çıkar Hafız Şirazi ''''

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

CUMA ESMASI: El-Mukaddim: Dilediğini yükselten, öne geçiren, öne alan.Günde Zikir Sayısı : 184 – Daima yükselmek için okunur. Ya Mukaddim ismini zikreden kişi kuvvet ve iktidar sahibi olur. Halk içinde heybetli olur. Makamı, mevkisi yükselir. Allah katında kadri artar. İstek ve dilekleri gerçekleşir. Savaş meydanında okunursa, düşmana karşı, okuyan kuvvetli olur.
1 damla_22 damla_22 ---
2
C cansu_tr ---
3
eilenn eilenn ---
4
Sealand Sealand ---
5
tubatesbih tubatesbih ---
6
Seriii Seriii ---
7
A ay__060 ---
8
@selince3 ---
9
PembeLokum PembeLokum ---
10
G guzbahar ---
11
kubdef kubdef ----
12
H hmtsyma ----
13
betul8516 betul8516 ----
14
K kalemero ----
15
@milad_tb ---
16
I Irmak-986 ---
17
esmerm91 esmerm91 ---
18
The Black The Black ----
19
@ozzge81 ---
20
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
21
@tkglcn ----
22
hadinur hadinur ----
23
H HERA0312 ----
24
deryaberil deryaberil ----
25
SAliOsmanF SAliOsmanF ----
26 S synulox ---- hanımlar günaydın hayırlı cumalar bugün inşallah bol bol dua edersiniz ahiretimiz için kumbaramızı bol bol doldururuz Rabbim hepinize sağlık ,huzur , hayırlı eş, hayırlı evlat ,hayırlı imanlı bir ömür nasip etsin inşallah ...
''''En büyük felaketler içinde bile ümidini kaybetme. Unutma ki ilik; sert kemiğin içinden çıkar Hafız Şirazi ''''[/yarın oğlumun yetenek sınavı var başarı için hangi esmayı çekeyim?

CUMA DUALARI:

1 damla_22 damla_22 ---
2
C cansu_tr ---
3
eilenn eilenn ---
4
Sealand Sealand ---
5
tubatesbih tubatesbih ---
6
Seriii Seriii ---
7
A ay__060 ---
8
@selince3 ---
9
PembeLokum PembeLokum ---
10
G guzbahar ---
11
kubdef kubdef ----
12
H hmtsyma ----
13
betul8516 betul8516 ----
14
K kalemero ----
15
@milad_tb ---
16
I Irmak-986 ---
17
esmerm91 esmerm91 ---
18
The Black The Black ----
19
@ozzge81 ---
20
Yagmurun_kizi Yagmurun_kizi ---
21
@tkglcn ----
22
hadinur hadinur ----
23
H HERA0312 ----
24
deryaberil deryaberil ----
25
SAliOsmanF SAliOsmanF ----
''''En büyük felaketler içinde bile ümidini kaybetme. Unutma ki ilik; sert kemiğin içinden çıkar Hafız Şirazi ''''
canım benim duamı aldım

X