hanımlar gönüller bir olsun

Okudum:)

El-Muid: Yarattıklarını yok edip sonra tekrar diriltecek olan.Günde Zikir Sayısı : 124 – Elden kaçanı geriye kazanmak için okunur. Ya Muid ismini zikredenlerin elinden gitmiş olan her şey yerine gelir. Bir işi bozulan 7 gün sabah namazının ardından 124 defa Ya Muid ismini zikrederse bozulan işi yoluna girer. Bir şeyi unutan kişi bu ismi okursa unuttuğunu hatırlar.

El-Muhyi: İhya eden, yarattıklarına can veren. Günde Zikir Sayısı : 68 – İşlerin başarılı olması için okunur. Ya Muhyi ismini her gün 68 defa zikreden kişinin kalbine iman ve irfan nuru dolar. Kötüye giden işleri düzelir. Ya Muhyi ismini halvet ve riyazet ile zikreden manevi sırlara erer. Hastalıklara şifa verici olur. Nefsine hakim olamayan kişi geceleri okumaya devam ederse; nefsi kendisine riayet eder. Bir ay süre ile 5 vakit namazların ardından okuyan kişi tüm hastalıklardan şifa bulur.

1 damla_22 ---
2 kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn ---
5 Sealand ---
6 tubatesbih ---
7 Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 ---
19 The Black ----
20 @ozzge81 ---
21 Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil ----
26 SAliOsmanF ----
HAYIRLI GÜNLER HANIMLAR

Aleyküm selam canım :))
Evet reklamda görmüştüm. Keşke benim de zamanım olsada yapsak bisiyler. Arada bebişi sallar ken buraya bakıyorum
Başka türlü zamanım yok.
benimde pek zamanım yok ama işte kendime ördüğüm ama kullanmadıklarım var belki 10 15 tane yapabilirsem yapacağım yapamazsam onları vereceğim bende

DUALARIMI ALDIM

Okudum

Okudum canım, şu örgü kampanyasını da keşke kış bittikten sonra değil de kış başlamadan önce yapsalarmış

El-Mumit: Her canlıya ölümü tattıran. Günde Zikir Sayısı : 490 – Harama bakmamak, kötülükten vazgeçmek. Ya Mumit ismini zikreden, nefsinin şerrinden emin olur. Allah okuyanı Hak yoluna sokar. Düşmanlarının kötülüklerinden kurtulur. Nefsini yola getirir. Merih saatinde 409 defa okuyan hasımlarının şerrinden korunur. Sevdiğinden ayrılmaz.

1 damla_22 ---
2 kitapseverim ---
3 C cansu_tr ---
4 eilenn ---
5 Sealand ---
6 tubatesbih ---
7 Seriii ---
8 A ay__060 ---
9 @selince3 ---
10 PembeLokum ---
11 G guzbahar ---
12 kubdef ----
13 H hmtsyma ----
14 betul8516 ----
15 K kalemero ----
16 @milad_tb ---
17 I Irmak-986 ---
18 esmerm91 ---
19 The Black ----
20 @ozzge81 ---
21 Yagmurun_kizi ---
22 @tkglcn ----
23 hadinur ----
24 H HERA0312 ----
25 deryaberil ----
26 SAliOsmanF ---- HAYIRLI GÜNLER HANIMLAR HİÇ BİLDİRİM YAPMAYAN ARKADAŞLAR VAR OKUYORSUNUZDUR İNŞALLAH

duamı aldım tatlım

Okudum canım

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

El-Hayy: Ezeli ve ebedi bir hayatla diri olan. Günde Zikir Sayısı : 324 – Sözü tesirli ve herkesten tazim görür. Ya Hayy ismini zikreden kişinin ömrü uzun ve afiyette olur. Kalbi tevhid nuru ile nurlanır. Hastaysa şifaya kavuşur. Ya Hayyu Ya Kayyum isimlerini birlikte 184 defa zikredenin her muradı gerçekleşir. Ya Allah Ya Hayy Ya Kayyum isimlerini birlikte zikreden Allah yolundan ayrılmaz.

1 damla_22 ---
2
kitapseverim ---
3
C cansu_tr ---
4
eilenn ---
5
Sealand ---
6
tubatesbih ---
7
Seriii ---
8
A ay__060 ---
9
@selince3 ---
10
PembeLokum ---
11
G guzbahar ---
12
kubdef ----
13
H hmtsyma ----
14
betul8516 ----
15
K kalemero ----
16
@milad_tb ---
17
I Irmak-986 ---
18
esmerm91 ---
19
The Black ----
20
@ozzge81 ---
21
Yagmurun_kizi ---
22
@tkglcn ----
23
hadinur ----
24
H HERA0312 ----
25
deryaberil ----
26
SAliOsmanF ---- hanımlar cumalar Rabbim hepimize bu güzel cuma gününün hürmetine daha güçlü kuvvetli iman nasip etsin doğruluktan ayırmasın inşallah duaları Hak katında kabul olanlardan eylesin amin inşallah ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…