Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Karizmatik cevap 😎

Ama konu sahibinin gözünü evlilik bürümüş asla bırakmam diyor 😃
Evlenmek istiyorum desin, beğendim desin valla ses etmem. 2 ayda 1 kere görüşmemiş, ayrı hayatlar yaşıyorlar, kabullenemese de bu böyle. Adam yarın evlenip bunu engellese ruhu duymaz. Karısına da kapattırır kıskançlık bahanesine her yeri, kadının ne ismini bilir ne yüzünü görür. Yanından gelmiş gibi iyi savunuyor, kaç yaşında kadın bi de 20 lik olsa yine anlarım, toy daha derim.

Kuruyorum merak etmeyin orda da şerefsiz şerefsiz olunca degişmiyor hepsi aynı kişilik mühim.nerden taniştigimiz değil şu fikirleriniz ve önyargilariniz için sormadım sadece bu mesleği yapan eşi olan var mı diye sordum herkes fikrini söylüyor herkesin çevresi var merak etmeyin
Neyse sizin kafa belli. Denemek istiyorsunuz ısrarla. Gerçek hayattaki şerefsizlerden sonra biraz da sosyal medyadakilerin tadına bakın. 😴

Über bir şey değil zaten kimse über değil normal yaşamda gayet bulacak biri çevresinde vs havalı bir meslek bnm mesleğimde öyle devlette olan her meslek kıymetlidir bu askerlik ve ögretmenllikse daha kıymetlidir kolay olsa herkes yapar
Siz çok mu yokluk içinde, fakir bir ortamda büyüdünüz ya? Bu mesleklerin neresi havalı? Astsubay nedir, hep gariban ailelerin çocukları. Şehit olanların evlerine bakıyorum, hiç mi şaşmaz diyorum. Ben de öğretmenim ama bizim ailede en havalı olmayan meslek benimki. 😁 Şaka gibi. Doğru olan tek bir cümleniz yok.

Über bir şey değil zaten kimse über değil normal yaşamda gayet bulacak biri çevresinde vs havalı bir meslek bnm mesleğimde öyle devlette olan her meslek kıymetlidir bu askerlik ve ögretmenllikse daha kıymetlidir kolay olsa herkes yapar
öğretmenlik ve astsubaylık mı havalı meslek???

bakın konu sahibi, konyalıyım -her ne kadar merkezi olmasa da
konyalı çok yengem, etrafım var.

sizin için deniz astsubayı koca uygun tercih değil.

daha şimdiden yaşlı annem gelemez vs. demeye başlamışsınız

annenizin sizin evliğinizin olduğu yere gelmekle/gelmemekle ne lakası olabilir? ayrıca siz 29 yaşındasınız daha anneniz ne kadar yaşlı olabilir maksimum 60 bilemediniz 65, şimdiden yaşlı!!!

normal şartlarda olamaz. ama siz Konyalısınız, ben sizi anladım. kafa yapınızı çok iyi biliyorum inanın sizin kafanız için uygun meslekte değil...

(not: bekarım, ailemden 700 km uzakta yaşıyorum, tamamen kendi keyfim öyle istediği için, evlensem muhtemelen yurtdışında yaşamayı tercih ederim. bu satırları da annemin evindeki koltuktan yazıyorum)

Neyse sizin kafa belli. Denemek istiyorsunuz ısrarla. Gerçek hayattaki şerefsizlerden sonra biraz da sosyal medyadakilerin tadına bakın. 😴
Bu aralar koca koca diye gözü dönme hastalığı nüksetti herhalde sitede ya :KK70: Biri der işsiz de olsa ben bakarım, öbürü der tayin isticem erkeği bol hastaneye gitcem. Başkası der sosyal medyayla yüzyüze farkı yok. Allah kimseyi kocasız bırakmasın, amin yareppim şu cuma günü :KK45:

Ben bunu bilmesem konuşmam emin olun kendinize baska bir alan bulun ilk defa biriyle konuşmuyorum sosyal medyadan merak etmeyin neyi nerde yaptıklarıni sizden iyi biliyorum
Kadınlar 20 yıldır aynı evi, yatağı paylaştığı adamın bile başka kadınlara mesajını yakalayabiliyor yahu. Emin olamazsınız bu konuda kimseden. Dünyası başına yıkılıyor kadının, demek ki hiç beklemiyor eşinden, güveniyor. Siz daha kaç günlük adamdan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Hiçbir şey bildiğiniz yok, kendinizi kandırmaya devam edin. İyi uykular. 🌙

öğretmenlik ve astsubaylık mı havalı meslek???

bakın konu sahibi, konyalıyım -her ne kadar merkezi olmasa da
konyalı çok yengem, etrafım var.

sizin için deniz astsubayı koca uygun tercih değil.

daha şimdiden yaşlı annem gelemez vs. demeye başlamışsınız

annenizin sizin evliğinizin olduğu yere gelmekle/gelmemekle ne lakası olabilir? ayrıca siz 29 yaşındasınız daha anneniz ne kadar yaşlı olabilir maksimum 60 bilemediniz 65, şimdiden yaşlı!!!

normal şartlarda olamaz. ama siz Konyalısınız, ben sizi anladım. kafa yapınızı çok iyi biliyorum inanın sizin kafanız için uygun meslekte değil...

(not: bekarım, ailemden 700 km uzakta yaşıyorum, tamamen kendi keyfim öyle istediği için, evlensem muhtemelen yurtdışında yaşamayı tercih ederim. bu satırları da annemin evindeki koltuktan yazıyorum)
Hanımefendi Konyalı değilm bu bir Konya'da görev yapıyorum annem de 70 yaşında bu iki bilip bilmeden yorum yapmayın bu nasıl yorum ya

Kadınlar 20 yıldır aynı evi, yatağı paylaştığı adamın bile başka kadınlara mesajını yakalayabiliyor yahu. Emin olamazsınız bu konuda kimseden. Dünyası başına yıkılıyor kadının, demek ki hiç beklemiyor eşinden, güveniyor. Siz daha kaç günlük adamdan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Hiçbir şey bildiğiniz yok, kendinizi kandırmaya devam edin. İyi uykular. 🌙
Sizde burda herkese akıl vereceğinize kendi kocanizdan emin msnz mutlu msnz onu sorun burda biri mutlu ve sorun yok başka bir şey sormuş alakasız alakasız yorum yapıyorsunuz

Evlenmek istiyorum desin, beğendim desin valla ses etmem. 2 ayda 1 kere görüşmemiş, ayrı hayatlar yaşıyorlar, kabullenemese de bu böyle. Adam yarın evlenip bunu engellese ruhu duymaz. Karısına da kapattırır kıskançlık bahanesine her yeri, kadının ne ismini bilir ne yüzünü görür. Yanından gelmiş gibi iyi savunuyor, kaç yaşında kadın bi de 20 lik olsa yine anlarım, toy daha derim.
Sizi ilgilendirmez beni durup dururken neden engellesin sizi belli engellemeişker millete saldiriyorsnz kan kusuyorsunuz kimseyi tanımadan etmeden günaha giriyorsunuz ne biliyorsunuz herkes aynı mi nesiniz siz müneccim mi

Evlenmek istiyorum diyor beğendim diyor merak etmeyin bizim ne konuştuğumuzu siz bilemezsiniz siz denzi astsubayi eşi misiniz değilsiniz o zaman gidin başkasına kan kusun yorum yapmayın burda kaale almıyorum sizi

Bu dediğine ters açıdan bakacaktır. 20 yıllık evliler bile aldatılıyor diyecek, kendisinin aldatılmadığına garip olarak bu şekilde kanaat getirecek.

Siz çok mu yokluk içinde, fakir bir ortamda büyüdünüz ya? Bu mesleklerin neresi havalı? Astsubay nedir, hep gariban ailelerin çocukları. Şehit olanların evlerine bakıyorum, hiç mi şaşmaz diyorum. Ben de öğretmenim ama bizim ailede en havalı olmayan meslek benimki. 😁 Şaka gibi. Doğru olan tek bir cümleniz yok.
Gayette havalı meslekler kolay olsa herkes asker olur kolay olsa herkes devlete atanır zirlamadan demekki kolay değil demekki atanmak zor demekki askerlik zor o yüzden havalı meslek mesleğin ulaşılabilirligidir

Bu aralar koca koca diye gözü dönme hastalığı nüksetti herhalde sitede ya :KK70: Biri der işsiz de olsa ben bakarım, öbürü der tayin isticem erkeği bol hastaneye gitcem. Başkası der sosyal medyayla yüzyüze farkı yok. Allah kimseyi kocasız bırakmasın, amin yareppim şu cuma günü :KK45:
Sizi ilgilendirmez hanımefendi size soru sormadım biz sadece tanışıyoruz ben gidip evlnemedim burda böyle konuşursunuz ilk buldugunuzla evlenen sizler gibi herkese akıl veren tipler o yüzden önce kendinizle ilgilenin mutsuzsunuz belli herkese saldirmayin

Sizi ilgilendirmez beni durup dururken neden engellesin sizi belli engellemeişker millete saldiriyorsnz kan kusuyorsunuz kimseyi tanımadan etmeden günaha giriyorsunuz ne biliyorsunuz herkes aynı mi nesiniz siz müneccim mi
Evet müneccimim. Evlenince napacak mecbur engelleyecek. Engellememesi daha kötü. Sizi aile zoruyla evlendiğine, eşine dokunmadığına, boşanacağına ikna etse daha kötü.

29 yaşında koca kadına göre çok garip bir fikir dünyanız var. Şu laf sokma çabaları bile lise düzeyi. Yazık valla.

Gayette havalı meslekler kolay olsa herkes asker olur kolay olsa herkes devlete atanır zirlamadan demekki kolay değil demekki atanmak zor demekki askerlik zor o yüzden havalı meslek mesleğin ulaşılabilirligidir
Herkes kolay asker oldu zaten aloooo. Esnafın güvenip yanına çırak diye almadıkları tipleri orduya aldılar bi ara. Onların eşleri bol konu açıyo burda.

Evet müneccimim. Evlenince napacak mecbur engelleyecek. Engellememesi daha kötü. Sizi aile zoruyla evlendiğine, eşine dokunmadığına, boşanacağına ikna etse daha kötü.

29 yaşında koca kadına göre çok garip bir fikir dünyanız var. Şu laf sokma çabaları bile lise düzeyi. Yazık valla.
Sizdeki olumsuzlik kimsede yok bu şekilde hayata bakamazsiniz hele klavye başında saldirgan olmaya başlamışsnz vay halinize size bn ne yapayım demedim astsubay eşi var mı soru sorucam dedim sizin fikriniz değil beni tabiyanalarin fikri mühim beni tanımadan g9rmeden o kişiyi bilmeden bu yorumlar havadan gereksiz bu kadar başkasıyla değil kendinizle ilgilenin bence durduk yere niye evlensin biz bir yıldır tanışıyorz ben başka kişilerle aracı vasıtasıyla olan kişilerle konuştum kimse bana sıcak ve samimi gelmedi en son onun tavrını beğendim ve o dik duruşunu onunla.komuşmak istedim şuan gidip düğün nikah yapıyorum demedim evlenicem demedim evlenince ne olur demek kadar makul bir olay yok

Üzgünüm ama ne kadar saygı duysam da öğretmenlik düşündüğünüz kadar havalı değil. Herkes öğretmen ve okuyanlarını geçtim formasyonla öğretmenlik yapıyor yarısı.

İkincisi de deniz astsubaylığı da övülecek bir şey değil arkadaşımın eşi dediğim kişi gayette özelde vs beceremedi ağlaya ağlaya gitmek zorunda kaldı denize. Ve her gün ağlıyor her gün bırakmak istiyor psikolojisi bozuk epey. Denize bir açılıyorlar aylarca sudan başka bir toprak bile görmeden sallana sallana çalışıyorlar siz de pek biliyor gibi değilsiniz. Meslekler konusunda çok cahilsiniz. Ha üniforma bana yeter diyorsanız eyvallah.

Üçüncüsü de şu ki ciddi anlamda 29 değil 19 yaşında gibi davranıyorsunuz. Tanımadığınız görmediğiniz adamla evlenip sonrasında onun için şehir değiştirip o koskoca şehirde aylarca tek başınıza koca yolu bekleyeceksiniz. Gözünüzü evlilik bürümüş madem şimdiden bilin bunları.

Herkes kolay asker oldu zaten aloooo. Esnafın güvenip yanına çırak diye almadıkları tipleri orduya aldılar bi ara. Onların eşleri bol konu açıyo burda.
Kim oldu pardon bn gayet iyi bir fen lisesinde ögretmenim ögrnecilerimden çoğu msü istiyor bunlardan çok azı kazanabiliyor sınavı emeği ilerlemesi zorluğu bunlar ayrı bilip bilmeden konuşmayın

Hanımefendi Konyalı değilm bu bir Konya'da görev yapıyorum annem de 70 yaşında bu iki bilip bilmeden yorum yapmayın bu nasıl yorum ya
Konyalı değilseniz de zihniyet olarak tam goca gonyalısınız
ayrıca evet, konya için evde kalmışsınız zaten.
70 yaş da yaşlı değil bu arada, hastalığı yoksa obez değilse. babam 68 yaşında bilfiil aktif çalışıyor özel sektörde. 70 yaşın üstünde onlarca halam teyzem var, 80likler bile daha kendi işini kendi yapıyor kimsenin çocuğu anne babasına göre evlenmiyor.

ha olabilir, kriteriniz annenizle aynı şehirde olmak ve kalmak da olabilir, ama o zaman tayinci adamla işiniz ne?

ayrıca bu kadar adamdan eminsiniz ve evlenmeye kararlısınız neden konu açıp yorum istiyorsunuz ki o zaman?

Ben meslek lisesinde çalıştım. Oradan mezun öğrencilerime bakıyorum, hepsi uzman ya da astsubay oldu. Basbayağı geri zekalılardı, ayrıca ateş buz kullanıyorlardı. Bu mesleklerde herhangi bir seçicilik yok. Öğretmenliğin atanması zor ama onların değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X