Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne aptallar astsubay oldu ne demek peki normal bir ifadeyse peki ben o kişiyi tanıdım dememdim tanimaya çalışıyorum size kolay gelsin sağolun iyi günler şu yorumlaro da kapatır mısınız Allah rızası için

Size siz mi yazdiniz dedim ben isminizi mi biliyorum herkes anonim özür dilerim ama yukarda aptallar astsubay oldu ifadesi var hemde net kocaman
Kübra sen bana , buradaki bacilarina kuru iftiralar attın ya ben de sana beddua ediyorum burdan; inşallah o sanaldan çok iyi tanıyorum dediğin adamlardan biri seni bı güzzzel dolandirir da borçtan çeyizlerini satarsın, inşallah aile apartmanina gelin gidersin de bileziklerini kaynina kaptirirsin, inşallah kocan Instagram'da çiplak kızlara beğendi atar, inşallah kayınvaliden 40 günlük bebeğinin ağzına ekmek teper🥴 Hadi bakalım, uğraş dur şimdi

Son düzenleme:
Ne aptallar astsubay oldu ne demek peki normal bir ifadeyse peki ben o kişiyi tanıdım dememdim tanimaya çalışıyorum size kolay gelsin sağolun iyi günler şu yorumlaro da kapatır mısınız Allah rızası için
Aşkım inan yapabilsek sizi üzmeyeceğiz. Mune Mune yi mecbur bekleyeceksiniz.

Sen değil yav Margaret Hale Margaret Hale demiş, öğrencilerinden analiz yapmış napalım şimdi suç mu
Evet öyle. Ateş buz kullanan, geri zekalı olduğunu düşündüğümüz çocuklar (Çünkü mesela biri sınıfta işemişti) astsubaylığa asıldı. Bazıları oldu, olamayanlar uzman çavuş oldu. Küçük yerlerde, kırsal bölgelerde askerlik çok revaçta. Bir şekilde olabilen kendini kurtarmış sayılıyor.

Burada bir abla vardı. Abaza kocasına abaza dedik diye dava açacaktı bize. Hadi onun kocası. Senin neyin? İki aydır sosyal medyadan tanıdığın adam. Amma yırtındın astsubay da astsubay diye. Her meslek grubunda var öyle tipler. Onlarda biraz daha fazla var. Eskiden askerlerin bir ağırlığı vardı. Şimdi at hırsızı tipler bile asker olabiliyor. Evet bu tezimin arkasındayım. Hulusi Akar’a anlatsam tespitlerimi o bile hak verir bana. 😁

Öğrenmek başka, yerinde kullanabilmek başka. Tebrik ederim, çok kaliteli mizah altyapınız var gibi :KK70:
Üc günlük dünya be yav...iki gülüp göçüp gidicez nasılsa....İltifata da alışığım şekerim aslında , hep şöyle güzelsin böyle zekisin çok şahanesin bilmem ne sıkıcı şeyler (yalan😂) ama uzun zamandır aldığım en güzel iltifat bu oldu bu arada...öhöm... teşekkürler 🥰

Adam mesleğini sallamış olabilir.Mesela evlidir, karısıyla beraberken telefonunu kapatır. Sana da şey der “ya denizdeyim x ülkesine yaklaştık burda tel çekmiyor limana varınca seni ararım😀
Katılıyorum o telefonlar hep kapanır ve karıları mutlaka vardır.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X