Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlenemeyeceksiniz. Bu eleman sizle vaktini geçirip gidecek ailesinin bulduğu kızla evlenecek.
Evlenselerdi bizim de mutsuz, ezik hayatımıza güneş gibi doğarlardı oysa ki. Gelecekte kayınvalidesi, görümcesi, görümcesinin yengesi ve bilimum elit meslekten akrabalarıyla yaşayabileceği sorunlara kah üzülür kah akıl verirdik.

Siz kendinize bakın olumsuzluk kin bürümş içinizi gayette iyi anlaşiyoruz merak etmeyin
Neyse yine de sana ufak bir tüyo sırf kadın dayanışması için; güvenipte nude falan atma denizcilerin aralarında geçen olayları bilen biri olarak uyarıyorum seni. Evlenince BİLE uzakta denizde diyip atma. O şimdi asker canı neler ister aşsdaşsd

Subay olsaydı belki derdim...En azından maddi olarak rahat ederdin ama düşük rütbede bu mesleki profilin genel risklerini almaya değmez. Hiç bulaşma derim.
Astsubay eşleri bacıları şu yorumda begenmedime abanmış 😂 Sakin olun bacılar, konu sahibi zaten belli ki üniforma meraklısı, Konya'dan çikamam ama sanaldaki denizciyle olur mu diyecek kadar da mantıklı bir hanım kızımız 😊 yazistigi adamın ne olduğu da belli değil, sizlik bişey yok yani

2 aylık herifin önce kendisini tanıyın da ailesi hakkında bi ara fikriniz olur. Bu adam aylarca denizden gelmeyecek. Sizin gibi annesine bakan, memleketinden çıkamayacak bir gelin işlerine gelmez. Bu milletin kadının da erkeğinin de yaşı yaşına ciğerini bilirim. Sizin iş olmayacak.
Bulamazlar merak etmeyin işinize bakın

Neyse yine de sana ufak bir tüyo sırf kadın dayanışması için; güvenipte nude falan atma denizcilerin aralarında geçen olayları bilen biri olarak uyarıyorum seni. Evlenince BİLE uzakta denizde diyip atma. O şimdi asker canı neler ister aşsdaşsd
Atmm merak etmeyin normal bir tanışma sıradan
2 aylık herifin önce kendisini tanıyın da ailesi hakkında bi ara fikriniz olur. Bu adam aylarca denizden gelmeyecek. Sizin gibi annesine bakan, memleketinden çıkamayacak bir gelin işlerine gelmez. Bu milletin kadının da erkeğinin de yaşı yaşına ciğerini bilirim. Sizin iş olmayacak.
[/QUOTE
Bence çok acımasız siniz biliyor.msnz tanımadan etmeden günah şu yaptığınız günah

GAYETTE evlenecekler, hiçte bile.
Allaha havale ediyorum sizi dalga geçilecek bir konu değil siz bildiğiniz akıl vermek için değil başka amaçlarla yazıyorsunuz agzinizdan hayırlı bir yorum çıkmadı herkes kötü olabilir ama meslekk değil kişi önemli tanıyor musunuz onu o zaman ben onunla evli miyim o zaman

Allaha havale ediyorum sizi dalga geçilecek bir konu değil siz bildiğiniz akıl vermek için değil başka amaçlarla yazıyorsunuz agzinizdan hayırlı bir yorum çıkmadı herkes kötü olabilir ama meslekk değil kişi önemli tanıyor musunuz onu o zaman ben onunla evli miyim o zaman
İnşallah en kısa zamanda idrak edebilirsiniz. Yoksa durumunuz vahim.

Yok kız istisna benim dayım olabilir 😅 ben onun yaptığı evlilik gibi saçmasını görmedim 😅 Kıbrıs'tan biriyle evlendi. Dayım öğretmen. Kız anamı kardeşimi bırakmam diye peşinen söylemişti kabul etti. Böyle uzaktan uzaktan devam ediyorlar. Kız buraya bir kere mi ne gelmiş. Dayım bardağı şuradan şuraya kaldırmayan bir tip. Annem, yengelerimde falan kalıyordu orada burada. Deprem oldu diğer dayılarımın evi yıkıldı, bir yengem vefat etti, (rahmetli bu dayımın kahrını az çekmedi minnet duydu mu bilmiyorum ayrı konu) babam da dayanamayıp evden kovdu ninemlerde kalıyor da ninem de ayrı başlık istiyor. Karısı koca kahrı çekmeden çocuk sahibi oldu, annesinin işini görüyor, koca düzenli olarak para gönderiyor. Bir de dayıma online baba diyormuş. Böyle enteresan işler de var katipçim anlayacağın. 😅

İnşallah en kısa zamanda idrak edebilirsiniz. Yoksa durumunuz vahim.
Tanımadan etmeden neden bu nefret benim çevrem var merak etmeyin akıl verirler gider bulusurum sorun olursa evime gekirim mevzu bu değil anlaşmaya devam edersem ilerler herkes bu şekilde tanışıyor anında evlenmedim ya da başka bir şey yok konuşuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X