Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben yüz yüze de tanıştım hiç bir şey olmadı arkadaşım sosyal medyadan buluştu iki kereden sonra evlendi bn o zaman karsiydim ve şuan mutlular o yüzden bende artık kurallarımi kırdım sizin çevrenizde hep olumsuz örnekler olabilir asker polis jandarma bunlar zaten ögretmen istiyor herkese yazmazlar onlarda herkesin kriteri var meslek ve üniforma için gelen çok oluyor onlara da o histir bir cümledor bazen on yıl yüz yüze görüşrsnz olmaz bazen bir kere bulurşrz olur kesinlikle o ayrı bir şeydir nerden değil kimle tanıştığımız önmli bu önyargilarla ilerlenmez hayatta sağlikli değil fikirleriniz bn cahil biri değilim evle televizyon arası değil hayatım ordan çıktı diye istemiyorum diye bir şey yok iki buçuk ay uzun bir süre kısa değil bir on bed günfe evkeniyor insanlar
Benim çevremde olumsuz örnekler olabilir ama sizin elinizde de bişey yok ki. Önemli olan benim çevrem değil yani, 2 aylık telefon muhabbetinin size ne kazandırdığı. Yarın adam sizi engelleyip gitse evlense ne yapabilirsiniz? Ayrı memleket, ayrı çevreler, ayrı hayatlar henüz aralarında bir kontakt olmamış. Siz hiç olmamışsınız gibi olması işten bile değil. Sosyal medyalarını kapatsa evlendiği kadının yüzünü bile göremezsiniz. Anladınız mı meseleyi? Bakın ben de facebookta tanıştım ama biz haftasına buluştuk. Yanına gittim, yanıma geldi. 3 yılda evlendik. Birbirine değen bir hayatınız yok, eliniz elini bile tutmadı. Buna rağmen büyük beklentiler.

Şimdiden evlilik düşünmek için erken ama bunu görüştüğünüz kişiye sorabilirsiniz. Belki de ayda 15 gün göreve gidecek, 15 gün evde kalacak. Hangi ilde çalışmak zorunda onu öğrenin. Antalya falansa Konya'ya çok yakın zaten. Sorularınız cevapları erkek arkadaşınızda.
Antalya da liman yok ailem orda orda olsaydı yakın olurdu ama değil ben aracı bularakta tanıştım ama hayatım.karardi resmen yani bu yöntem ona göre daha güvenilir herkes çok kırıcı yorumlar yaomis ben ögretmenim merak etmeyin oda astsubay bn evlikik sorusu sordum diye anında evlilik meraklısı değilim sadece merak olursa ne olur bu yani

Kuruyorum merak etmeyin orda da şerefsiz şerefsiz olunca degişmiyor hepsi aynı kişilik mühim.nerden taniştigimiz değil şu fikirleriniz ve önyargilariniz için sormadım sadece bu mesleği yapan eşi olan var mı diye sordum herkes fikrini söylüyor herkesin çevresi var merak etmeyin
2 ayda tanıdığınız birinin şerefinden emin olmak da beklenti ürünü. Korkarım hayalkırıklığı büyük olacak.

Antalya da liman yok ailem orda orda olsaydı yakın olurdu ama değil ben aracı bularakta tanıştım ama hayatım.karardi resmen yani bu yöntem ona göre daha güvenilir herkes çok kırıcı yorumlar yaomis ben ögretmenim merak etmeyin oda astsubay bn evlikik sorusu sordum diye anında evlilik meraklısı değilim sadece merak olursa ne olur bu yani
Bu sitede genelde kırıcı yorum yapılır. Alışırsınız bu ne ki

Benim çevremde olumsuz örnekler olabilir ama sizin elinizde de bişey yok ki. Önemli olan benim çevrem değil yani, 2 aylık telefon muhabbetinin size ne kazandırdığı. Yarın adam sizi engelleyip gitse evlense ne yapabilirsiniz? Ayrı memleket, ayrı çevreler, ayrı hayatlar henüz aralarında bir kontakt olmamış. Siz hiç olmamışsınız gibi olması işten bile değil. Sosyal medyalarını kapatsa evlendiği kadının yüzünü bile göremezsiniz. Anladınız mı meseleyi? Bakın ben de facebookta tanıştım ama biz haftasına buluştuk. Yanına gittim, yanıma geldi. 3 yılda evlendik. Birbirine değen bir hayatınız yok, eliniz elini bile tutmadı. Buna rağmen büyük beklentiler.
Birbirimize degern bir hayatımız var anlastigimiz sohbetimiz iyi mesleklerimiz aklı başında iki insanız siz bir haftada buluşursunuz ben erken buluşmam güvenemem mesela gereken belgleri isterim ne bileyim mesleğini kanitlasin bekar olduğunu kanitlasin isterim olayın mantıksal boyutunu hallettikten sonra onlarda sorun çıkarmadıysa sohbet ederim hala sorun yoksa gider buluşurum.bukusmadan önce şuna dikkat ederm bu adam evlilik olayına nasıl bakıyorum evlilik istiyor mu öylesine bir sohbet için mi yani bn de bazı şeylere dikakt ediyorum bnmm cevremde var ve aklı başında insanlar kimse bu şekilde bir yorum.yapmadi erken ve boş hayaller demeid beni tanırlar çünkü hemen evlenmeyeceğimi bilirler sadece olayın bu fikre nasıl bakıldığı ve olsa nasıl olur olayı

2 ayda tanıdığınız birinin şerefinden emin olmak da beklenti ürünü. Korkarım hayalkırıklığı büyük olacak.
Şerefli demedim dikkat edin hanımefendi bnm yüz yüze tanıştıklarim şerefsiz di dedm.yani bunun sosyal medyayla alakası yok biz tanışıyorz şuana kadar sorun çıkmadı mevzu sosyal medya olmasıysa insanlar uluslararsı evlilik yapıyor artık burdan güven duyup mevzu o hissi almak

Birbirimize degern bir hayatımız var anlastigimiz sohbetimiz iyi mesleklerimiz aklı başında iki insanız siz bir haftada buluşursunuz ben erken buluşmam güvenemem mesela gereken belgleri isterim ne bileyim mesleğini kanitlasin bekar olduğunu kanitlasin isterim olayın mantıksal boyutunu hallettikten sonra onlarda sorun çıkarmadıysa sohbet ederim hala sorun yoksa gider buluşurum.bukusmadan önce şuna dikkat ederm bu adam evlilik olayına nasıl bakıyorum evlilik istiyor mu öylesine bir sohbet için mi yani bn de bazı şeylere dikakt ediyorum bnmm cevremde var ve aklı başında insanlar kimse bu şekilde bir yorum.yapmadi erken ve boş hayaller demeid beni tanırlar çünkü hemen evlenmeyeceğimi bilirler sadece olayın bu fikre nasıl bakıldığı ve olsa nasıl olur olayı
Şerefli demedim dikkat edin hanımefendi bnm yüz yüze tanıştıklarim şerefsiz di dedm.yani bunun sosyal medyayla alakası yok biz tanışıyorz şuana kadar sorun çıkmadı mevzu sosyal medya olmasıysa insanlar uluslararsı evlilik yapıyor artık burdan güven duyup mevzu o hissi almak
19 yaşındaki halimsiniz. Görmeden de aklınız başınıza gelmeyecek. Yaşayın görün.

Kırıcı değil işte, söylenmesine hazır olmadıkları şeyler onlar malesef de gerçek. Kıran biz değiliz, gözardı ettikleri.
Kirisiniz hanımefendi ben bazi şeyleri defalarca sorgulamasam çevremde sosyal medyadan evlenen bir ay tanışıp evlenen sayısız insan olmasa bu dediğiniz normal gelirdi

Hanımefendi ben 29 yaşındayım 7 yıldır devlette öğretmenim yani çoğu şeyi çoğu insandan iyi biliyorum sayısız ögrneci yetiştirdim insan tanıdım işim çevrem ailem var
Ben de adliyede çalışıyorum. Sizin gibi iki aylık adama güvenip yolda kalanların evrak işini yapıyorum.

Eski ben olsa uğraşılır bir yolu bulunur derdi de, bu kadar eziyete değmez derim şimdi. Daha çok yeni tanışıyorsunuz bak bakalım niyeti ciddi mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X