Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Über bir şey değil zaten kimse über değil normal yaşamda gayet bulacak biri çevresinde vs havalı bir meslek bnm mesleğimde öyle devlette olan her meslek kıymetlidir bu askerlik ve ögretmenllikse daha kıymetlidir kolay olsa herkes yapar
Küçümsemek için söylemiyorum ama subaylık ben ortaokuldayken falan havalı sayılabilecek bir meslekti. Özellikle küçük yerlerde okumamış kızlar subaylara kaçıyordu 😂 şimdi subay/astsubay mesleğini havalı bulan muhtemelen bir siz kaldiniz.

Son olarak yerinizde olsam tercih etmezdim deniz adamlarını. Etmedim de zaten.

Bi fenomen vardı eşi deniz astsubayıydı. Sürekli ağlıyordu bebekleri olmuştu bebekler babalarını unutuyordu her seyirden gelişte.

Karantina da yine gelemedi.

Kadın instadan para bulup kocayı istifa ettirdi.

Çok aşık olursun tamam ya da hiç sevmezsin tamam ama ortalama da ben istemem eşimin bir gidip aylarca gelmemesini.

Hastalığı var doğumu var. Bebek bakması var bu aşamalarda mantıklı değil.

Denizcilerin karısı duldur parası puldur.

Küçümsemek için söylemiyorum ama subaylık ben ortaokuldayken falan havalı sayılabilecek bir meslekti. Özellikle küçük yerlerde okumamış kızlar subaylara kaçıyordu 😂 şimdi subay/astsubay mesleğini havalı bulan muhtemelen bir siz kaldiniz.
Kız öyle deme, basçavuşun bile gideri var hala, burda neler okuyoz her gün 🥴

Ezmek için demiyorum ama benim markette bile iş bulamayan kuzenim astsubay oldu. Tek özelliği 4 yıllık bir okul okumuş olması. Bu kadar önemli bir mesleğin ele ayağa düşmesi aşırı üzücü. Ben de ilkokuldayken servisteki arkadaşlarımda lojmanda oturanlar vardı. Servis lojmana girerken asker gelir içeri bakardı. O zaman bana o lojman çok önemli, kıskanılacak bir yer gibi görünürdü. Hele milli güvenlik dersine albaylar falan gelince hepimiz mum olurduk.

Devlet işi hep havalidir özel sektör gibi bakmıyorim özelde mühendis mi devlette memur mu devlette memur

Bi fenomen vardı eşi deniz astsubayıydı. Sürekli ağlıyordu bebekleri olmuştu bebekler babalarını unutuyordu her seyirden gelişte.

Çok aşık olursun tamam ya da hiç sevmezsin tamam ama ortalama da ben istemem eşimin bir gidip aylarca gelmemesini.

Ama gold apolet 🥲?

Hepsi ayni değil ama onların gemi süreleri var yaşlarina göre değişir

Devlet işi hep havalidir özel sektör gibi bakmıyorim özelde mühendis mi devlette memur mu devlette memur
Eğer kalifiye bir işiniz varsa özelde kazanılan bir aylık maaşı siz 6 ayda alamazsınız. Varsın garantisi olmasın zaten bu kadar kazanırken kenara koyulan para sizi aylarca götürür. Hele diliniz var da yurtdışına dövizle çalışıyorsanız tadından yenmez. Biraz vizyon.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X