Hanımlar bana yardım eder misiniz ben ögretmenim görüştüğüm kişi deniz astsubayi sosyal medyadan tanıştık iki buçuk ay oldu daha önce çok ilişkim oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kübra için tek kriter olabilir mesela😂
Kubra bizimle eğleniyor ama hayırlısı 😂 memuriyeti seviyor olabilir, bir kadın için aşırı mantıklı buluyorum bu arada ama bahsettiği profil havalı değil ki. Gerçi havalı meslek diye bişey var mı emin değilim, olsa olsa daha çok kazandıran meslekler var.

Kubra bizimle eğleniyor ama hayırlısı 😂 memuriyeti seviyor olabilir, bir kadın için aşırı mantıklı buluyorum bu arada ama bahsettiği profil havalı değil ki. Gerçi havalı meslek diye bişey var mı emin değilim, olsa olsa daha çok kazandıran meslekler var.
Pilotluk var ya, bence kadın pilot olmak çok havalı...

Başlığı açan arkadaş sosyal medyadan evlenilir mi diye sormamış ki neden üstüne gidiliyor anlamadım.Fikir sormamış sadece astsubay evliliklerine dair bilgi edinmek istemiş.

Başlığı açan arkadaş sosyal medyadan evlenilir mi diye sormamış ki neden üstüne gidiliyor anlamadım.Fikir sormamış sadece astsubay evliliklerine dair bilgi edinmek istemiş.
İnsanlarda sosyal medyadan tanıştığın astsubay sadece sana yazmıyordur, evlenirsen kocanın yüzünü zor görürsün vs gibi şeyler yazmışlar. Ben bilgilendirici buldum yorumlarin genelini

Hakkat ha...O ne karizma di mi? Ben bı de jokeylere bayılıyorum 😂 kısa boylu güdük müdük oluyorlar ama kısragin üstünde tırıs giderken çok çekici gorunmuyorlar mı sizce de?😅
Jokeyi hic düşünmemiştim bak 😂
Ben çocukken zoolog olmak istiyordum, Antartikada ve dünyanın bir çok değişik yerinde incelemeler yapacaktım. Amerika'da doğsaydım olabilirdi belki...

Anladım ama konu sahibi kendince doğru yolda yani fikir istememiş.Yaşı çocuk değil öğretmen.
Fikir istememisse tam olarak ne istemiş? Konu açma amacı nedir ben anlamadım şimdi. Yaşı çocuk olmayabilir ama paralel bir evrende yaşıyormuşçasina garip bir dünya görüşü var.

Çocuk değil ama sosyal medyadan 2,5 ay yazismanin çok uzun süre tanışmak anlamına geldiğini savunuyor. Adamın bu surede yazdığı herşeye kayıtsız şartsız inanmış. Uyarmayalim mi ?
Kayıtsız şartsız ne demek ya bn dümdüz tanıyorum onun kötü iyi olması tanımadan olmaz ne aptallar astsubay olur demediginiz kaldı ne vizyonum kaldı ben bunlaro sormamiştim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X