HANIMLAR BAKARMISINZ ACİL !!

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 211,176

KALAN: 65,500

HEDEFLENEN SAYI 276,676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ MEHMET'İNYOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİ OLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

Konuyu mesajı yeni gördüm 5000 Ya Şekur alıyorum Rabbim hayırlı acil şifalar ihsan eylesin çok üzüldüm (

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 217,776

KALAN: 58,900

HEDEFLENEN SAYI 276,676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ MEHMET'İNYOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

15 ADET FATİHA 15 ADET AYETEL KÜRSİ OKUDUM RABBİM MEHMET KARDEŞİMİZE ŞİFA VERSİN İNŞALLAH

Ya ben bu mesaji dun okudüm aklimda ya şafi olarak kalmış 700 tane ya şafi çektim. Okulda internete de göremedim. İnşallah ya Şekür de çekmeye calisacagim. Rabbim şifa versin.

4224 benden

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 222.000

KALAN: 54.676

HEDEFLENEN SAYI 276.676

1100 tane daha okudum Rabbim kabul etsin.

Yanlış anlamazsaniz birşey sorayım Ya Şafî okumak hastalar için daha iyi değil mi?

Mehmet nasıl acaba durumu inşallah daha iyidir....

Canim benim teyzen icin de 1000 Ya Şafi, 41 Fatiha ve 41 Ayet-el Kürsi okudum. InsAllah teyzenin ameliyatı basaralı gecer, bir an once saglığına kavuşur
Allah razı olsun canım. Ameliyatı başarılı geçmiş. Çok ciddiydi durumu doktor masada kalabilir demişti. Dualar sayesinde çıktı. Şimdi yoğun bakımda kalacak bir süre.

1100 tane daha okudum Rabbim kabul etsin.

Yanlış anlamazsaniz birşey sorayım Ya Şafî okumak hastalar için daha iyi değil mi?

Mehmet nasıl acaba durumu inşallah daha iyidir....
Ben de biliyorum arkadaşım ben de soracaktım haklısın da böyle istediler diye başladık durum da açık olunca 5.000 biterse insaAllah Ya Safi ismiyle de şifa dileriz Rabbimiz den

SİZLERİN DESTEGİNİN BANA VERDİGİ GUCU TRİF EDEMEM.ARTİK COK DAHA UMİTLİYİM.ONUN ELİNİ BACAGİNİ OYNATTİGİNİ SAGA SOLA BİZLERİ ARARCASİNA BAKTİGİNİ GORMEK İNANİN HERSEYE BEDEL.ALLAH KİMSEYE YASATMASN OMRUMUZDEN OMUR GİDİYOR HERGUN.HELE ONU BAYGİN GORUP DOKUNAMAMAK,BİZ BURDAYİZ BİTANEM DİYEMEMEK KAHREDİYOR.BUGUN KENDİNDE İDİ AMA GOZLERİ SIKILMIŞ BAKİYORDU.KESKE ONA KAMERADAN DEGİL DE BİZJ GORECEGİ SEKİLDE BAKABİLSEK,BURADAYİZ GUCLU OL DİYEBİLSEK AMA DR LAR HERHANGİ BİR REFLEKSİN HAYATİ İLE SONUCLANABİLECEGİNİ SOYLUYOR VE YANİNA GİREMİYKRUZ.OLSUN ŞÜKÜR BU BİLE YETTİ.O YETER Kİ DİRENSİN BİZİM ONU BİRAKMAYACAGİMİZİ HEP KAPİDA Bİ YERDE OLDUGUMUZU BİLİYORDUR ZATEN.ALLAH KİMSEYE YASATMASİN KİZLAR SİZLERİ VE SEVDİKLERİNİZİ ESİRGESİN

çok şükür arkadasim seni nihayet böyle umutlu ve güçlü görmek çok sevindirici. iyi ki buradayiz ve iyi ki dua kardeslerimiz var.Rabbim dualarimizi kabul buyurur insallah sifa verir kardesine. Kisa zamanda sarilip ozlem giderirsiniz insallah.
Rabbim kimseyi sevdikleriyle sinamasin.Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…