HANIMLAR BAKARMISINZ ACİL !!

Bnde turkce okudum canım kusura bakma zaman azdı herkes yardımlaşarak liste ilerledi. Kusura bakma bi daha sen yönetirsin begenmediysen
Anlasilmayacak bir şey yazmamistim bende tekrar ı Allah kimseye yaşatmasin meraklı değilim ben de yöneticiliğe ama ben de buranin prosedürü nu yeni öğrendim bir konuyu bir kaç kişi Yönetebiliyormus begenmemek diye bir şey yok Anlasilmayacak bir yorum yazdığımı söylemen üzdü beni çok güzel bir şey için vesile oldunuz Allah razi olsun hepinizden

@tkglcn Tekrardan çok geçmiş olsun Allah bir daha böyle bir şey yaşatmasın. Beterlerinden korusun hepimizi. İnşallah Mehmet kardeş daha da iyi olur, hızla eski sağlığına kavuşur :)

Cnm bn anlamadim ki snin yazdıklarını. 5000 alıyorum demissen okundu yazılmıştır. Sonra takibini yapamayız. Bi kac kisi yönetti bn hatirlmiyorum su an mesela
Canım o sırada ben hesaplıyordum sayıları. Nisanur_34 Nisanur_34 5000 alıyorum deyince ben yazdım onu. Aslında alıyorum denilen sayıyı değil okundu denilen sayıyı yazmak en doğrusu ama işte boşluğuma geldi.

Canım o sırada ben hesaplıyordum sayıları. Nisanur_34 Nisanur_34 5000 alıyorum deyince ben yazdım onu. Aslında alıyorum denilen sayıyı değil okundu denilen sayıyı yazmak en doğrusu ama işte boşluğuma geldi.
Tamam canım hiç sorun değil artık geçti bitti hasta iyilessin yeter ki ben de üstlendiği m 5000 i bitirdim çok şükür yerime okuyan olsa da hepinizi seviyor ve iyiliğini istiyorum Allah razi olsun :) :KK66:

X