HANIMLAR BAKARMISINZ ACİL !!

@tkglcn 5000 adet okudum canım..
bu arada son durumu nedir kardeşinin
birde hasta oldum bu sabah mazeretliyken okuyabilir miyim.
eğer okuyabilirsem başlayacağım okumaya

600 Ya şekur okudum.Allah şifa versin inşallah Mehmet kardeşimize ve tüm hastalara

200 şekür
7 fatiha
7 ayetel küri okuduk oglumla RABBİM şifasını vcersin kardeşimzn inş

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 202,500

KALAN: 74,176

HEDEFLENEN SAYI 276,676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ MEHMET'İNYOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİ OLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

AYRICA OKUYABİLEN ARKADAŞLAR FATİHA VE AYETEL KURSİOKUYABİLİRLER Mİ
HEDEF:313 FATİHA VE 313 AYETEL KURSİ

• Kızlar Dr la gorustuk.kardeşimi de kameradan gorduk.kendindeydi kımıldıyor etrafı seyrediyordu.şuan kendi nefes alıyormuş. Bugün kamera ile akciğer karacigerinde bakılacak, eğer nefes almasını önleyecek bi sorun yok ise makineden çıkartmayı deneyeceklermis.riski atlatti mk dedik Dr da y.bakımda ki hastalar hayatı risk taşıyan hastalardır. Bi komplikasyon gelişmez ise,tek başına nefes almayı sürdürebilir ise inşallah iyiye gidecek dedi.antibiyotik tedavisine henüz cevap vermeye başlamamış. Yanı şuan iyileşme sürecinde değil dedi.iyiye gitmesi için dua edin genç ve güçsüz mücadelesine ve akciğerin kendisini toparlanmasına bağlı herşey dedi.eğer tek başına nefes almayı basaramzsa solunum desteği ile devam edeceğiz ki bu iyi değil dedi.ama ben çok mutluyum. Onun kimildadigini etrafa bakindigini girmek paha biçilemez,.gözlerinden anladığım kadarı ile çok sıkılmış kuzum.ağrıları için de tahmin edemeyeceginiz ağrıları var dedi.dayanılamayacak durumda bunu da ağrı kesicilerle yatıştırıyoruz dedi.kızlar iyi olacak inşallah.Rabbim dualarimizi karşılıksız koymuyor koymayacak inanıyorum.Allah sizlerden razı olsun,aynı derdi yasatmasn

Seve seve okurum canm gecmis olsun

600 Şekur ya Allah okudum daha da okurum ins Rabbim kabul etsin aslında ya Şafi ya Allah okunması gerek şifa için

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 205,600

KALAN: 71,076

HEDEFLENEN SAYI 276,676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ MEHMET'İNYOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİ OLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

AYRICA OKUYABİLEN ARKADAŞLAR FATİHA VE AYETEL KURSİOKUYABİLİRLER Mİ
HEDEF:313 FATİHA VE 313 AYETEL KURSİ

bu satırları okurken çok duygulandım ağlamak üzereyim şuan. inş. kardeşin cihaza bağlı kalmadan nefes alabilir canım
rabbim dualarımızı kabul etsin inş. şifa versin mehmet kardeşimize

Allahın izniyle iyi olacak Mehmet kardeşimiz kendi başına nefes alabilecek Rabbimin gücüne hiç bir şey karşı koyamaz Rabbim ol derse her şey olur inşallah Rabbim hepinizin yardımcısı olsun mehmete güç kuvvet ve siz ailesine Hz. Eyyüb peygamberin sabrından nasip eylesin amin inşallah

Canım mehmet kardeşimiz Allahın izni ile iyileşip aranıza katılır inşallah yine. Birazcık sabretmeniz lazım. Dualarım hep kardeşinle Rabbim tez zamanda şifasını versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…