HANIMLAR BAKARMISINZ ACİL !!

300 tane ya şekur okudum inss allah tez vakitte şifa versin diğer dualarida okuyacam okuyunca yazarum allah kabul etsin @tkglcn

Allah şifa versin inşallah iyi olur 10 ayetel kürsi 10 fatiha 150 ya Şekur okudum Allah kabul etsin inşallah.

200 tane Ya Şekur 10 Fatiha okudum. Okulda olduğum için parça parça okuyorum. Okudugumu yazıyorum ki unutmayayim diye o yüzden parça parça yazıyorum kusura bakmayın. Allahım şifa versin. Durumu nasıl?

1000 tane ''Ya Şekur'' 20 tane Fatiha okudum...Rabbim Şafii adıyla şifasını tez zamanda versin...Aminnn...

Kardeşim Allah acil şifasını versin Mehmet kardeşimin , ben dün gece 1100 Yâ Şekûr okudum , şimdi eklediğiniz duâları gördüm inşallah okuyabildiğim kadar okuyup bildiririm Rabbim yardım etsin ,Allahtan ümit kesilmez kardeşim Sealand

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 180,200

KALAN: 96,476

HEDEFLENEN SAYI 276,676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ MEHMET'İNYOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİ OLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

AYRICA OKUYABİLEN ARKADAŞLAR FATİHA VE AYETEL KURSİOKUYABİLİRLER Mİ
HEDEF:313 FATİHA VE 313 AYETEL KURSİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…