HANIMLAR BAKARMISINZ ACİL !!

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 161.500

KALAN: 115,500

HEDEFLENEN SAYI 276,676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ
MEHMET'İN YOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİ OLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

AYRICA OKUYABİLEN ARKADAŞLAR FATİHA VE AYETEL KURSİ OKUYABİLİRLER Mİ
HEDEF:313 FATİHA VE 313 AYETEL KURSİ
1000 ya şekur 50 Fatiha 50 Ayetel kursi okudum. Rabbim kabul etsin tez Zaman'da şifa versin tüm hastalarımıza inşallah.

Allah razı olsun canım. Ameliyatı başarılı geçmiş. Çok ciddiydi durumu doktor masada kalabilir demişti. Dualar sayesinde çıktı. Şimdi yoğun bakımda kalacak bir süre.
Canım benim hepimizden razi olsun Rabbim. Cok sevindim ameliyatının iyi gecmesine canım. Rabbim sifa versin saglığına kavuşsun teyzen ve tum hastalarimiza ya şafi ismiyle saglik sıhhat versin Allah'ım insAllah

2500 ''Ya Şekur'' 60 fatiha okuduk...30 tanesini kızım okudu...O da Mehmet abisine tez zamanda şifa diliyor...:KK68:
Not :başımda bekliyor illa benim okuduğumuda yaz diye...:KK25:
Kuzum Rabbim hayatm boyunca hep iyilerle karşılaştırsn seni,hep yüzün Gülsün,o tertemiz kalbin hurmetine hayırlı kapılar acsin hep.cook opuyorum seni güzel kuzum bnm.Mehmet abin cksn senden ve ablalarndan gelen duaları anlatacagm ona.şimdilik onun yerine ben çok tesekkur ediyorum hepinize.Allah hepinzden razı olsun.

Kuzum Rabbim hayatm boyunca hep iyilerle karşılaştırsn seni,hep yüzün Gülsün,o tertemiz kalbin hurmetine hayırlı kapılar acsin hep.cook opuyorum seni güzel kuzum bnm.Mehmet abin cksn senden ve ablalarndan gelen duaları anlatacagm ona.şimdilik onun yerine ben çok tesekkur ediyorum hepinize.Allah hepinzden razı olsun.
hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde hastaneden çıksın İnşAllah...Dualarımız Mehmet kardeşle...:KK19:Rabbim sanada kuvvet versin...Aminnn...

3.000 benden

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 231.350

KALAN:45,326

HEDEFLENEN SAYI 276.676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ MEHMET'İNYOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 233,850

KALAN:42,826

HEDEFLENEN SAYI 276.676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ MEHMET'İNYOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

Ya Şekûr esmasını Mehmet kardeşimiz o odada her geçen saniye iyileşiyor ve bunun için Yaradan'a şükrediyormuşuz gibi imgeleyerek çekelim derim. Ben de başlayacağım kendisi için, okuyunca yazarım buradan. Allah'ım güzel haberler alabilmenizi nasip ediyor, daha da etsin inşallah.

4826 tane okudum.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 241,767

KALAN:35,000

HEDEFLENEN SAYI 276.676

5000 almıştım 2500 tamamladım devamı için en kısa zamanda okuyup bildirecegim inşaAllah Rabbim @tkglcn arkadaşımıza ve ailesine bağışlasın Mehmet kardeşimizi

X