HANIMLAR BAKARMISINZ ACİL !!

10 fatiha+10ayetel kursi okudum 100 de ya sekur şimdilik inşallah yarın devam ederim Allah im safi ismi ile şifa versin ailesine bağışlasın inşallah Rabbim bu sıkıntıları unuttursun Mehmet kardeşimize ve ailesine inşallah

Ben de yarın ameliyat olacak teyzem için okuyorum. Çok ciddi bir ameliyat. Rabbim tüm hastalara şifa versin.
Canım yarın okuyup sayıyı yazarım İnşallah.
Canim benim teyzen icin de 1000 Ya Şafi, 41 Fatiha ve 41 Ayet-el Kürsi okudum. InsAllah teyzenin ameliyatı basaralı gecer, bir an once saglığına kavuşur

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 161.500

KALAN: 115,500

HEDEFLENEN SAYI 276,676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ
MEHMET'İN YOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİ OLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

AYRICA OKUYABİLEN ARKADAŞLAR FATİHA VE AYETEL KURSİ OKUYABİLİRLER Mİ
HEDEF:313 FATİHA VE 313 AYETEL KURSİ

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ESMAMIZ 'YA ŞEKUR'

OKUNAN: 162,100

KALAN: 114,400

HEDEFLENEN SAYI 276,676

@tkglcn ARKADAŞIMIZIN 20 YAŞINDAKİ ERKEK KARDEŞİ MEHMET'İN YOĞUN BAKIMDAN SAĞLIĞINA KAVUSUP TEZ VAKİTTE ÇIKMASI İCİN DUA EDİYORUZ...

ONUN İÇİN DUA ZİNCİRİ OLUSTURUYORUZ.

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.

LİSTE YOK OKUNAN SAYIYI EKLEYECEM İNŞALLAH. RABBİM ARKADAŞMIZA ŞİFA VERSİN AİLESİNE BAĞIŞLASIN İNSALLAH

AYRICA OKUYABİLEN ARKADAŞLAR FATİHA VE AYETEL KURSİOKUYABİLİRLER Mİ
HEDEF:313 FATİHA VE 313 AYETEL KURSİ

1000 adet ya sekur okudum cnm rabbim tez zamanda sifasini versin mehmet kardesimizin yakin zaman once babami kaybettim yogun bakim kapisinda beklemek ne demek cok iyi biliyorum rabbim butun hastalara sifa versin hicbir anneyi evlat acisiyla sınamasın (AMİN) listeyi takip edecem cnm okumayada devam eder bildiririm

10 ayetel kursi 10 fatiha okudum Allah kabul etsin inşallah güzel haberlerini almaya devam ederiz

500 Ya Sekur 10 Ayetel Kursi 10 Fatiha okudum .Rabbim kabul buyursun tüm hastalarla birlikte Mehmet kardesimize sifa olsun insallah.Amin
Hadi bugün çok güzel haberler gelir insallah @tkglcn.

Rabbim acil şifalar versin canım mehmet kardesimizle beraber bütün hastanede evde şifa bekleyen hastalarımıza inşallah. Okuyup sayıyı yazarım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…