Hanımlar acil toplaşın yardım istiyorum nişan alışverişi?

teşekkürler :)

önce cilt tipini öğren. ona göre al.
birde her markanın her şeyi iyi gelmeyebilir.
benim gündüz nemlendiricim başka gece başka marka mesela. göz altı kapatıcısı çok kullanmasamda o bambaşka marka. deneye deneye bulunuyor genelde. ay pudram kel alaka bir marka mesela:))

yağlı karma bir cildim var bunu biliyorum zaten çok teşekkürler

Kullanmıyorum demiyorum indirim zamnında sevdiğim ürünlerden alıp kenara koyuyorum elimdekini kullanıyorum yani ürünlerim var kozmetik hakkında bilgim var yeteneğim de ben cilt bakımını çok fazla yapamazdım ve o konu da 3 5 bilindik markanın ürünlerini kullandım çok iyi şeyler vaad eden marka ve ürün var bunun için tecrübelilerin deneyimlerinden faydalanmak istedim ancak evleniyorum ve eşime daha bakımlı temiz hoş görünmek istiyorum bunun için sordum bu kadar yani ve herkes her markayı bilmek zorunda değil (YVES ROCHER) gratisten 10 ürün alıyorsam sephoradan 3,5 yani zaten bütçeme göre hareket ediyorum ve nişanlım sandığın gibi buna gerek yok demez Allaha hamd olsun gözümü o hiç bir şeyde bırakmaz alır tanımadığın ve hakkında hiç bir fikrin olmayan insanlar hakkında ahkam kesip almaz yapmaz diyemezsin bende canım ne isterse onu alır onu yaparım kimseyi de ilgilendirmez sandığın aksine çok fazla marka tanıyıp mağazalarını biliyorum özetle AŞŞAĞILAMA VE KÜÇÜK GÖRME GİBİ BİR DURUM İÇİN GELİP STRESİNİ ATTIYSAN SENDE GİDEBİLİRSİN yardımcı olanlar sağ olsun oldu fikir verip yardımcı oldular sende konu terk et daha fazla bi şey söyleme istemiyorum hoşça kalın.

göz altı kapatıcısı en iyi tarte diyorlar ama ülkemizde yokmuş bende de rimmel london var fiyat performans olarak çok iyi ve çizgilere dolmuyor bir de maybelline'nin ucu süngerli olan var henüz kullanmadım saklıyorum :) Yardımcı olduğun için çok teşekkürler bu arada

Cıkkssssss almaz. Fikrim aynı

çok teşekkür ederim :)

Ay tatlim bilmek zorunda değilsin bence burda başka bir şeye içerlemiş insanlar. Ben okurken dior u sadece parfüm yapıyor sanıyordum hahha ha öğrendikte noldu onu dene bunu dene derken cildimin doğal yapısını bozdum bir tane sivilce siyah nokta yoktu şimdi aylık dermatologla rdv alıyorum:) hazır cildin alışık değilken 30 a kadar iyi bir nemlendirici ile idare et derim doğal ürünler kullan. Kil kullan, vazelin kullan, elma sirkesi, yoğurt, limon vs. Bunlardan iyisi yok vallahi de yok billahi de yok.

tarte sephoralarda var diye duymuştum sanki emin değilim ama..
ben göz altında nars clinique falanda kullandım uymadı bana. missha harika. hem daha ucuz:) ama missha nın da dillere destan bb si çok kötü bence..

Çok teşekkür ederim ablacım Yves Saint Laurent gibi bir markanın sahibi de DİOR (Christian Dior) gibi adamın asistanlığından buralara gelmiş :) ÇOK çok teşekkürler :)

ay ek yapayım sakın peeling kullanma kurtaramazsın yakanı sürekli kullanmak zorunda kalırsın:))

tarte sephoralarda var diye duymuştum sanki emin değilim ama..
ben göz altında nars clinique falanda kullandım uymadı bana. missha harika. hem daha ucuz:) ama missha nın da dillere destan bb si çok kötü bence..
mesela bende narsın orgasm allığını arkadaşımda denemiştim beğenmemiştim the balm hot mama daha çok hoşuma gidiyor :) işte bahsettiğim tecrübeler istediğim bilgiler böyleydi (cilt bakım ürünleri için) makyajı çok seviyoruz konu yine oraya geldi çok teşekkürler :)

Canım makyaja düşkünsen ve bütçenizde yeterliyse gratise gir mesela oradan makyaj malzemelerini tamamla. Sonra da sephoradan cilt bakım için olanları al derim. Çünkü makyaj malzemelerini sephoradan tamamlarsan 10binden aşağı çıkamazsın. Ama bir kaç çeşit bakım kremi maske ve parfümlerini oradan alırsan hem göze de batmaz. Boşuna sephoraya da o kadar para verme derim bütün makyaj malzemelerinin uygun fiyatlı muadilleri var

biliyorum canım çok teşekkür ederim zaten demiştim gratisten ürün alıyorsam sephoradan 3 5 kendi bütçemi de onların bütçesini de düşünüyorum yardımın için çok teşekkür ederim

ay ek yapayım sakın peeling kullanma kurtaramazsın yakanı sürekli kullanmak zorunda kalırsın:))
Ah işte okul bitti bende herkes gibi olayım diye fiti fiti herşeyi yaptım şimdi mecbur yapıyorum. Ama peeling için artık ürün almıyorum türk kahvesi ya da ekspresso kahvelerini azıcık limon ve balla karıştırıp banyodan sonra sürüp bekletiyorum sonra da ovarak çıkartıyorum ben böyle birşey görmedim 1 ay temizsin sonrasında.
Peeling yapmayacaksın arkadaş ha ille de yapacağım diyorsan kese ile yapacaksın. Başladı mı sonu gelmiyor yeni bir yüz nakli şart oluyor:)

ya çok enerjiksin şurda o kadar sinirim bozuldu ki ön yargılar yüzünden sayende güldüm çok teşekkür ederim sende her zaman gülersin umarım :)

Allık the balm
Far the balm
Eyeliner loreal Paris jel eyeliner
Maskara loreal Paris dark paradise
Ruj mac
Likit ruj flormar silk matte 02 ve 12 rengi
Sephora mixology far paleti
Naked far paleti
Highlighter the balm
Blistex nemlendirici alabilirsin Dudakların kuruysa mat rujla çok iyi olacaktır

Bu arada YouTuber makyaj videolarını izleyebilirsin çok yardımcı olacaktır Merve özkaynakı tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…