Hanımlar acil toplaşın yardım istiyorum nişan alışverişi?

sevdiğim ve bir kısmı bende olan ürünleri yazman <3 the balmın far allık higlighter var eyeliner da bende var zaten nemlendiriciyi de bakacağım çok çok teşekkürler :)

Bu arada YouTuber makyaj videolarını izleyebilirsin çok yardımcı olacaktır Merve özkaynakı tavsiye ederim
izliyorum duygu merve cansu şeyda ayşegül hepsinin takipçisiyim bilmediğim veya yeni bir şeyler denemk istersem teknikleri yardımcı oluyor ama onların da cilt bakım rutini çok fazla ürün var ve kafam karışıyor bu sebeple yoksa sabah onlara da baktım çok teşekkürler tekrar :)

ya çok enerjiksin şurda o kadar sinirim bozuldu ki ön yargılar yüzünden sayende güldüm çok teşekkür ederim sende her zaman gülersin umarım :)
Bugün annemde bana böyle dedi:) bu bakım mevzularına ne kadar girersen o kadar çıkamıyorsun canim. Mesela iştaha geldim kırmızı kil maskesi hazırlıyorum şimdi canim cildim yeni yeni topluyor kendini.
O markalara harcadığın paraya yazık bir iki makyaj malzemesi yeterli bir de makyaj temizleme yağı oldu bitti. Güzelleşelim diye para veriyoruz sonra o ürünlerin kötü etkileri gitsin diye son teknoloji cilt yenileme arıyoruz. Duyup duyabileceğin en iyi tavsiyeyi veriyorum 30 dan kucuksen hiç birini alma.

Bugün annemde bana böyle dedi:) bu bakım mevzularına ne kadar girersen o kadar çıkamıyorsun canim. Mesela iştaha geldim kırmızı kil maskesi hazırlıyorum şimdi canim cildim yeni yeni topluyor kendini.
O markalara harcadığın paraya yazık bir iki makyaj malzemesi yeterli bir de makyaj temizleme yağı oldu bitti. Güzelleşelim diye para veriyoruz sonra o ürünlerin kötü etkileri gitsin diye son teknoloji cilt yenileme arıyoruz. Duyup duyabileceğin en iyi tavsiyeyi veriyorum 30 dan kucuksen hiç birini alma.
19'um henüz aşırı seviyorum makyajı yemem içmem alırım o derece sivilceleri de sevmiyorum doktorlardan bıktım başka sebeplerden dolayı tabi amaaan neyse çok teşekkür ederim maske yaptın umarım iyi gelir görüşmek üzre :)

mesela bende narsın orgasm allığını arkadaşımda denemiştim beğenmemiştim the balm hot mama daha çok hoşuma gidiyor :) işte bahsettiğim tecrübeler istediğim bilgiler böyleydi (cilt bakım ürünleri için) makyajı çok seviyoruz konu yine oraya geldi çok teşekkürler :)

ahaha hot mama candır phiysanic formula heyecandır gerisi yalandır:dondurma:

Gratiste vücut losyonu var koooocaman sanırım 1 yıldıre var ve ben çok kullanıyorum ona rağmen yarısı bitti daha. Çilekli sütlü, şeftalili falan :) 10 liraya almıştım. Geçen yine gördüm hala mevcut bence ondan alabilirsin. Yani başka ne diyim ki uygun fiyatlı takıl bence.

yüzünüze uygulayacağınız ürünlerin doğal olmasına önem verin bence.. şu sıra haberlerde duyuyorum kozmetik de büyük hileler dönüyor malesef. benim cildim cok hassas olduğu için buna benzer sorum olmuştu araştırdım bir çok markayı ve tanınmış markalarıda kullandım geçenlerde sosyal medya da bir marka dikkatimi çekti sitesine girip ürünlerini inceledim içerikleri doğal ve etkiledi beni bütçeme pek uymadı tabi ama maskelerini alma şansım oldu memnuniyetimi de firmayı arayıp ilettim size de öneririm marka ismi vermek doğrumu bilmeden vericem la rose des sables diye bakarsanız maskeleri belki bütçenize uyar :)

X