Hanimiş 2013 aralık kuzularının ek gıdaları :)

Bende 5.ayda başlıcam denemek amaçlı kendi sütümden de mamadan da yaptm gayet iyi sonç aldm👍👍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aslında kendi sütümden mayalasam çok iyi olcakta nasıl sütümü sağacam bilmiyorum olmadı alırım artık hangi mamayı kullanıyorsun mayalamak için canım

Aslında kendi sütümden mayalasam çok iyi olcakta nasıl sütümü sağacam bilmiyorum olmadı alırım artık hangi mamayı kullanıyorsun mayalamak için canım

Süt sağma mkinası yada el pompasyla sağ cnm😊Ben hiip ve hero baby dönüşümlü kullnıorm cnm

Süt sağma mkinası yada el pompasyla sağ cnm😊Ben hiip ve hero baby dönüşümlü kullnıorm cnm

Bu sütlü pirinçli mama dan değil değilmi normal mama ile mayalıyorsun dr bana numunelik vermişti olmadı onlarla mayalarım bende

Bu sütlü pirinçli mama dan değil değilmi normal mama ile mayalıyorsun dr bana numunelik vermişti olmadı onlarla mayalarım bende

Evet normal mama cnm
Normal mama daha cıvık oluyor pirinçli daha katı o isteğine bağlı banada dr normal mama önerdi yoğrt için

Ay Gizem harikasın Allah razı olsun ne iyi yaptın yazmakla.Aslında basit ama düzen oturtana kadar gözümde büyüdü niyeyse.

teşekkür ederim canım

Buraasi cok iyi olmus farkli yerlerde ariyodum ne yedirsem diye bizde basladik ek gidaya beş bitti muz u cam rendede eziyorum hafif sulandirip veriyodum sonara biraz elma gunluk inek sutu aliyorum garantili biyer kucuk kavanozlara yapiyorum bazen sade bazen meyveli muz elma bayilarak yiyo yogurda bayildi ama henuz sebze denemedim erkenmi diye dusunuyorum ayrica pirincten yana asla degilim şeker orani cok yuksek ne yapsam sebze olarak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ek gidaya gctiysen sebze icn gc degil canm.
ilk kabak havuctan basla.
tarhana varsa evnde sonraki zamanlarda gecebilirsin.

ilk sayfada tarifim var.
gizem de koymus tarif nlara bakarak yapabilirsin.

Evt okudum bastan cok hos bi konu acmakla iyi yaptin suan en cok ihtiyacimiz olan şeyler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ek gidaya gctiysen sebze icn gc degil canm.
ilk kabak havuctan basla.
tarhana varsa evnde sonraki zamanlarda gecebilirsin.

ilk sayfada tarifim var.
gizem de koymus tarif nlara bakarak yapabilirsin.

Cnm ben sebze corbasini blender dan gecirip sonra tel suzgecle suzuyorm. Blender la ezilmez mi ?

kizlar sanirm 7-8 aydan snra et tavuk suyu koymaya baslcaz corbalara.
bunun icin,
kemikli eti istedigiz sebzelerle haslayin
sonra ilisin
ilidiktan sonra buzdolabu buz kaliplarina koyup dondurun.
donunca birer birer cikarip kullanin her corbaya bir tane.
afiyet olsun

Esracım yazda kitabı imza gününe gelelim😄😄canmm

kitabin adi topk adiyla ayni dusunsene
yazari yada yazarlari diyelim hepmizz

Esracım süper olur😄başlasakmı ne dibine vururuz belki paranın😄
Ay aklıma ne geldi sabah sabah gül azcık ben kitap yazmştm üniversitedeyken baskıya almadı kimse😀😀hahah çok para istediler öğrenciyim fakirim ozamanlar tabi kaldı tozlu raflarda sayfalarım

Muzlu bisküvili püre

Yarım muzu blendırdan geçirip içine 60 cc mama hazırlayıp karıştırdım. 4-5 adet hipp büsküviyide rondoda toz haline getirip ekledim.koyu olursa kıvamını açmak için mama ekleyin. Ben hiç mama yediremediğim için hep bişeylere ekliyorum bu da yeni tarifim :)

Bunu elmaylada aynı şekilde yapabilirsiniz

Son düzenleme:
Çorba/sebze yemeyen bebeklere :)

Sebzeleri haşlayıp blendırda püre haline getirdikten sonra içine yogurt ekledim ve 2 ölçek toz halinde mama ekleyip karıştırdım. Sebzeler tatlı oldu azda olsa yedi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…