Anket hangisi daha başarılı Demet Akalın mı Gülben Ergen mi

hangisi daha başarılı Demet Akalın mı Gülben Ergen mi

• Ankete Katılan
    129
İkisini de sevmiyorum, hele gülben ne kadar yapmacık demet akalın doğal bari olduğu gibi.ama o da bir kaç şarkısı tuttu diye kendini star zannetmeye b

Son düzenleme:
Demet akalına ayrı bi sempatim olduğu kadar gülbene de antipatim var hiç sevmiyorum onu çok sahte geliyor

ikiside birbirinden kötü kendilerini bişi oldum sanan insanlar
heleki gülben ergen hülya avşardan seneler sonra meşhur olmuş birde ona laf atıyo
önce bi haddini bilsin kendini bişi sanıo resmen Kötü Kazen
burnu havalarda :dilcikar:
demetinde ondan kalır yanı yok hani
ikisinede şarkıcı denemez,
hele ki gülben şarkı mı söylüo hikaye mi anlatıyo şiir mi okuyo belli değil :roflol:
demet akalına ise şarkıcı demek için deli olmak gerek bence kafamçokkarıştı

gülben ergen bence hele demet akalının diyarbakır olayından sonra kendını begenmıs ve ukala bırı gulben ergen hem mütevazı hemde şarkıları daha hoş

ikisini de çok başarılı bulmam
ille biri diyorsanız,
demet akalın daha iyi bence

kesınlıkle gulben ergen... demet akalın gıbı bıkınılı yada yattığında bıtarafları acılan gıyselerle klıpler cekmıo en azından.. çoğu şarkısı berbat ve çok ruhsuz bı kadın..
gulben ergenın kalıtesı zaten mıllı takım marşında belli oldu.. yalan mı :KK66:
yenı çocuk doğurmasına rahmen fiziği saç rengı sesı ve şarkılarıyla muhtesem..
sevıom ben bu kadını yaaa :KK70:

demet şenerin geçmisi de çok pırıl pırıl ya tam sütten çikmış ak kaşık.. bi de ona akıllı diyorsunuz... bir backround una bakın isterseniz... demet akalının elinden ibrahim kutluayı kim aldı 4 senelik bir beraberliliğe nişanlılığa saygı göstermeyerek ... bu arada benim görüşüm de demet akalın tabii. gülben den bin kat daha iyi...

demet şener,demet akalının arkadaşıydı ve arkadaşının elinden nişanlısını aldı.
bunuda eklemek istedim.

hangisinin albümü daha iyi derseniz ikisi de fena değil ama sanırım demet akalını daha çok dinliyorum.

gülben ergen daha iyi bence en azından şarkıları ilk önce tüm çoçuklar ezberliyor ve sıkılmıyorum onu dinlerkendemek akalında iyi de dinlerken sıkılıyorum bazen mucize şarkısından böggg geldi

Bence Demet Akalın Gülbende önce yıllardakı gibi fıkır-fıkırlık kalmadı.Son zamanlarda şarkılarıda iyi dil kendisinide sevmem:dance:

ben her ikisinide severek dinliyorum
her ikisinide canlı izleme ve dinleme imkanım oldu bence ikiside sahnede müthişler
hangisi daha başarılı konusunu bilemiyorumki bence kategorileri çok farklı

Bana GÜLBEN samimi gelmiyor DEMET daha iyi en azından Hülya Avşarın üstüne basmadan gelen tek şarkıcı.

X