Anket hangisi daha başarılı Demet Akalın mı Gülben Ergen mi

hangisi daha başarılı Demet Akalın mı Gülben Ergen mi

• Ankete Katılan
    129
Gulben ergeni hic samimi bulmuyorum cok yapmacik gozlerinden sahtelik akiyor surekli birilerini taklit ediyor ve satasiyor en iyi yaptigida polemik ve reklam herseyden reklamini yapiyor.Bu son cikarttigi cd sarkilari cocuk sarkilari gibi.Demet akalin daha dobra.

ben ikisinide severim şarkılarınıda dinlerim
o yüzden ayrım yapamıyacam

üretmeyen sanatcı degildir bence bunlar sadece yorumcu ki onda da ne kadar başarılılar tartışılır
ben ikisini de begenmem ama secim yapmak gerekirse gülben ergen daha sempatik ve ses rengi daha hoş
demet akalını kişilik olarak ta nobran ve erkeksi buluyorum sevmem o tarz kadınları

Bence kıyaslamak bile yanlış bi kere tarzları farklı....ve tabii ki DEMET diyorummm

kusura bakma arkadaşım ama bana kimse demet şener içinakıllı uslu biri diyemez ben demet akalının o dönem de ne acılar yaşadığını basında izledim o ibrahim kutluay için mankenliği şarkıcılığı bıraktı tam 4 yıl az değil yunanistana onunla gitti.. sonuç biri geldi ve o kadar sevdiği adamı elinden aldı... bu açık bir gerçek.. bazen yapılanlar insanların zihninden çıkmıyor.. benden de öyle

evet arkadaşım ben de hatırlıyorum aynı şeyleri. demet akalın o zamanlar baya sıkıntılı günler yaşamıştı. zaten bu kadar hırs yapması ve çabalaması da o günlerden kaynaklı. bana kalırsa da tabi ki demet.gülbeni dinlemedim gerçi ama en azından demet in şarkıları kıpır kıpır oynatıyor insanı.ha bu arada ikisinin de albümünü alıp dinlemem.radyoda tv de rastgelirsem demeti zaplamam o kadar.

Son düzenleme:
kro ibrahim kutluayda çok fakir zaten dimi:mymeka:
gece gündüz çalışsa şuan ki hayatını kazanamazdı:kahve:
şimdi çalışmadan hanfendi oldular ve ebru şallı ile birlikte yılın annesi adaylığına soyunuyorlar
anadoluda o kadar fedakarlıkla çocuk yetiştirmeye çalışan kadınlar varken dadıların baktığı çocukların annesi yılın annesine adaylık gösteriliyor
hiç anlam veremediğim bir durum
o dediğin ayrı bir konu ve katılıyorum.yılın annesini seçeceksek bunlara gelene kadar çook aday var...
ben bile bunlardan dahas çok adayım yılın annesi olmayatatlicadiarzu

bu konunun bu hale gelmesini ben de istemezdim...benden bir evvelki arkadaşın söylediği şeye cevap verdim.. bu konuda konuşulmasından rahatsızlığınızı yazarken anlaşılan sizde düşüncenizi söylemişsiniz. ancak maalesef sizin demet şenerle ilgili düşüncenize katılmıyorum ben tam tersini düşünüyorum... kimse kimsenin nişanlısını elinden alamaz başkaerkek mi kalmadı piyasa da...

ben rahatsız oldum demedim bayan,konunun niye buraya geldiğini anlamadığımı söyledim.:kahve:
kimse kimsenin nişanlısını elinden almış değil bana göre.eğer aralarında gerçek bir aşk olsaydı ibrahşim kutluay demet akalından başkasını görmezdi bile.burda suçlanacak biri varsa,kutluaydır.

Ben Demet akalının şarkılarını bıkmadan dinlerim
gülben ergeni dilerim ama şarkıları dinledikçe sıkar:roflol::roflol:

:enbuyukkk: Demet...Bir isnsan sahneye bukadar yakışır...her alnümü ile olay...Takdir etmek lazım mankenlikten şarkıcılığa....Çok başarılı:nazar:

arkadaşlar neden böyle konusuyorsunuz gerçekten anlamıyorum
yakısıyo mu bi bayana bunları söylemek?
beğenmeyebilirsiniz, hoşlanmayabilirsiniz ama insanlarin pişmanlık duydukları geçmişleri hakkında bu denli rahat konuşma hakkı görmeyin kendinizde
sevmiyorum ikisinide de olsun bitsin ne gerek var yatağı yorganı kariştirip, geçmişine perde çekmiş evlenmiş barklanmiş hele hele "anne" olmuş bir kadın hakkında bunları söylemeye??
Allah bile tövbesini etmiş kulunu affediyoken biz kim oluyoruz yahu? :sm_confused:

tum kalbımle sıze katılıyorum...a.s.

bence böyle bir kiyaslama yapmak zaten yanlis. yani bosuna hep kavga edip polemige giriyorlar. ikisi de farkli tarzlarda müzik ile ugrasiyor. demet akalin pop. ee gülben ergen de biraz fantazi gibi. ikiside kendi dalinda basarili olur bence, kendilerini sadece islerine verip bos seylerle ugrasmasalar. :kızgın:

bence demet akalın ama çook dinleyince kasılıyorum buda demek abartılacak kadar gzl deil.çünkü öle şarkılar varki yüzkerede dinlesen bıkmıyosun.ama bunlardan bıkıyosun

bence gülben ergen hem şarkıları güzel hemde kibar bir bayan demet aklalın şımarık
gülben ergen yavaş adımlarla bu noktaya geldi demet akalın birden yükseldi ve şımardı .

demet akalın şarkılarıyla yada yaptğı işlerle değil ona buna söylediği saygısız sözlerle gündemde kalıyor en son verdiği konserde ki sözlerde unutulmasın lütfen dağdan mı geldiniz dedi dinleyicilerine yada mehmet ali erbil e söyleğini laflarda ortada bence çok ayıp iş ona buna laf atmak değil şarkılarınla gündemde kalmak gülben ergen evlendi çocuk sahibi oldu evlilik hayatı düzenli gidiyor demet akalın evlendi ayrıldı barıştı tekrar ayrıldı ne yaptığı belli değil....tabiki bunlar benim düşüncelerim gerçekçi olmak istedim kimseler kızmasın......

X