Anket hangisi daha başarılı Demet Akalın mı Gülben Ergen mi

hangisi daha başarılı Demet Akalın mı Gülben Ergen mi

• Ankete Katılan
    129
özelliklede gülben ergen in şu son kasetindeki ilk çıkış parçası "süpriz"benneyaptımki
çocuk müsameresinde gibi hissediyorum kendimi
:smiley-cool:

aynen banada çocukken oynadığımız
"yağ satarım bal satarım ustam ölmüş ben satarım" şarkısını hatırlatıyora.s
kanımca ondan kopya çekmiştir.
:roflol::roflol::roflol:

anaaaa bu konuda mı kk ya gelmiş deyip bir tıkladımdım ki aaaa ne yorumlar yapılmış :1shok:

arkadaşlar neden böyle konusuyorsunuz gerçekten anlamıyorum
yakısıyo mu bi bayana bunları söylemek?
beğenmeyebilirsiniz, hoşlanmayabilirsiniz ama insanlarin pişmanlık duydukları geçmişleri hakkında bu denli rahat konuşma hakkı görmeyin kendinizde
sevmiyorum ikisinide de olsun bitsin ne gerek var yatağı yorganı kariştirip, geçmişine perde çekmiş evlenmiş barklanmiş hele hele "anne" olmuş bir kadın hakkında bunları söylemeye??
Allah bile tövbesini etmiş kulunu affediyoken biz kim oluyoruz yahu? :sm_confused:

her bir kelimesine katılıyorum..tebriklerrrr çok güzel dile getirmişsin a.s.a.s.

kulvarları farklı desem...........

bencede kulvarları farklı.demet akalın mankenlikten bulundugu yere geldi.buda her yiğidin harcı değil.çalışıyor hatun ama gülben ergenide yabana atmamak lazım oda çok çalışıyor ve albümlerine çok titizleniyor.bence bu fark konuları birazda yaşlarından kaynaklanıyor.gülben ergen evli çocuk sahibi ve sahip olduklarına göre davranıyor.demetten tek farkı olgunluğu bence.

konumuz demet akalın-gülben ergen'den çıkıp nasıl demet akalın-demet şener haline geldi bilmiyorum ama bu demet şener olayında eklemek istediğim bişey var.
demet şener ibrahim kutluayı sonuna kadar hak etti.kız mesleğinin zirvesinde,emrinde hizmetçiler uşaklar olabilecek teklifler alırken herşeyi bırakıp sevdiği adamın peşinden gitti ve herşeyi yeniden öğrendi.sevmeseydi katlanamazdı.ama demet akalın hiç bi şeyden vazgeçmedi.ben istediğimi yapayım,ama sevdiğim adam gene beni sevsin mantığında gitti.aşk bir parça fedakarlıkta ister arkadaşlar.
ayrıca kutluay akalını sevseydi kim gelirse gelsin başkasına bakmazdı.demekki sevmiyormuş.
yani demet akalın-demet şener ikilemesinde oyum demet şenere.
ama diğer tarafta bende demet akalın diyenlerdenizm.
çünkü geçmişi çokta temiz olmayan birinin sürekli evlilğini,anneliğini ön plana atarak konuşması bana çok itici geliyor.ne sanatı nede güzelliği çekici gelmiyor.

kro ibrahim kutluayda çok fakir zaten dimi:mymeka:
gece gündüz çalışsa şuan ki hayatını kazanamazdı:kahve:
şimdi çalışmadan hanfendi oldular ve ebru şallı ile birlikte yılın annesi adaylığına soyunuyorlar
anadoluda o kadar fedakarlıkla çocuk yetiştirmeye çalışan kadınlar varken dadıların baktığı çocukların annesi yılın annesine adaylık gösteriliyor
hiç anlam veremediğim bir durum
:1closedeyes:

konumuz demet akalın-gülben ergen'den çıkıp nasıl demet akalın-demet şener haline geldi bilmiyorum ama bu demet şener olayında eklemek istediğim bişey var.
demet şener ibrahim kutluayı sonuna kadar hak etti.kız mesleğinin zirvesinde,emrinde hizmetçiler uşaklar olabilecek teklifler alırken herşeyi bırakıp sevdiği adamın peşinden gitti ve herşeyi yeniden öğrendi.sevmeseydi katlanamazdı.ama demet akalın hiç bi şeyden vazgeçmedi.ben istediğimi yapayım,ama sevdiğim adam gene beni sevsin mantığında gitti.aşk bir parça fedakarlıkta ister arkadaşlar.
ayrıca kutluay akalını sevseydi kim gelirse gelsin başkasına bakmazdı.demekki sevmiyormuş.
yani demet akalın-demet şener ikilemesinde oyum demet şenere.
ama diğer tarafta bende demet akalın diyenlerdenizm.
çünkü geçmişi çokta temiz olmayan birinin sürekli evlilğini,anneliğini ön plana atarak konuşması bana çok itici geliyor.ne sanatı nede güzelliği çekici gelmiyor.
bu konunun bu hale gelmesini ben de istemezdim...benden bir evvelki arkadaşın söylediği şeye cevap verdim.. bu konuda konuşulmasından rahatsızlığınızı yazarken anlaşılan sizde düşüncenizi söylemişsiniz. ancak maalesef sizin demet şenerle ilgili düşüncenize katılmıyorum ben tam tersini düşünüyorum... kimse kimsenin nişanlısını elinden alamaz başkaerkek mi kalmadı piyasa da...

kesınlıkle demet akalın gulbenle kıyaslayamam bıle ben demet akalını gelecegın bır markası olarak goruyorum yaptıgı ısın hakkını tamamıyla verıyor kendısını tebrık edıyorum bu derece yaptıgı ısın hakkını veren kısıler cok nadır...

bu konunun bu hale gelmesini ben de istemezdim...benden bir evvelki arkadaşın söylediği şeye cevap verdim.. bu konuda konuşulmasından rahatsızlığınızı yazarken anlaşılan sizde düşüncenizi söylemişsiniz. ancak maalesef sizin demet şenerle ilgili düşüncenize katılmıyorum ben tam tersini düşünüyorum... kimse kimsenin nişanlısını elinden alamaz başkaerkek mi kalmadı piyasa da...

kesınlıkle katılıyorum canım sana...a.s.

genelde demet akalin daha yaratici gelir bana gecmisteki kasetlerini göz önünde bulundurursak
ama gülbenin son kaseti cok hosuma gitti demetinkinden daha basarili buldum özenle hazirlandigi kesin

KESINLIKLE SANA KATILIYORUM CIM. DEMET AKALIN IN SON KASEDINDE SADECE BEBEK ŞARKISINI BEGENDIM.GULBEN IN ISE BIKACI HARIC GENEL OLARAK İYİa.s.

ben ikisini de başarılı bulmuyorum yani hiçbiri ama öyle bir şık yok fisfisfis ikisininde sesi detone fevkaladenin fevkinde icra etmiyorlar eseri :kahve: ama illaki seçim yapmam gerekirse demet akalının sesinden ziyade dobralığına veriyorum oyumu :içelim:

Al Birini Vur ötekine Sabun Köpüğü şarkilar Hiç Bir Sanat Değeri Olmayan Balon Bunlar .demet Ve Gülben Danişikli Döğüş Polemik Yaşiyorlar Ikisininde Kaseti Ayni Firmadan çikiyor Reklam Reklam

İkisinide sevmem özellikle albümlerini almam. Ama gülben ergeni daha başarılı buluyorum. Evlenip çocuk sahibi olunca gözüme daha bir hanım hanımcık geliyor. Gülben ergen biraz ağır demet akalın ise daha bir laylaylom geliyor bana

Ben Gülben Ergen'i seviyorum çok samimi hanımhanımcık buluyorum güzel de zaten..Son kasedindeki Bay Doğru şarkısını da çok sevdim

Demet Akalın da başarılı şarkıları çok tutuluyor ama ben sevmiyorum onu çok fazla açılıp saçılıyo

ikisinide hiç sevmem :1closedeyes: artı başarılıda bulmam ikisinide,çünkü ses namına en ufak bişey yok ikisindede.seçim yapmak gerekirse evet gülben ergenin birkaç slov şarkısına bayılıyorum ama o kadar :sm_confused:.

ikiside başarılı değil ama illa bi seçim yapmam gerekirse demetin sahneye daha çok yakıştığını düşünüyorum ve şarkılarını daha iyi buluyorum gülbene göre

Gülben Ergen artik eskisi gibi favori degil ama Demet Akalinin daha cok yakistigini dusunuyorum sahneye vede basarili buluyorum

demet akalının tarzını daha
çok begeniyorum
helede yeni şarkısını tekrar tekrar dinliyorum

gülben ergenin slov şarkıları daha güzel sankiii

X