Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

bak burda da buldum seni geyik de de fena sayılmam hani:)))

bak burda da buldum seni geyik de de fena sayılmam hani:)))

hoşgeldin ne iyi yaptın :)))
ben çok sıkıldım bu kilo diyet işlerinden, belki de sürekli bunu düşünüp stress yapıyorum diye veremiyorumdur, kafamı dağıtayım dedim burayı açtım, inşallah güzel olur...

netten alışveriş yapan varsa beni biraz bilgilendirir mi acaba. niyetlenip vazgeçiyorum hep. elbisede beden oturmaz, ayakkabı da kalıbı uymaz diye. bu işinde incelikleri var herhalde. hangi site iyidir, güvenilir gerçekten mağazasında satılanlarla aynı mıdır ürünler. bir bilen arıyorum.

Canım benim bankada arkadaşlarım alışveriş yaparlardı , galiba vipdükkan dan, aldıklarından memnunlardı. Sadece elbise tşört gibi kıyafetlerde bazen beden farklılığı oluyordu geri gönderip değiştirebiliyorlardı ya da paralarını alıyorlardı. Onun dışında spor ayakkabı falan almışlardı bi sıkıntı olmamıştı...
Bir de takı sitesi vardı ( taşlı gümüşlü takıları seviyorsan ) Midyat Söğütlü Kuyumculuk sitesi en çok alışveriş yaptıkları . Oradan belki 20- 30 kere falan alışveriş yaptılar hepimize hediyeler filan , memnun kaldılar...

iade söz konusu oluyorsa denemekte sakınca yok. kiloları verince deneyeceğim.

hayırlı olsun canım topiğin üzel bir topik olmuş bende arada fransız kalanlardanım

Selamlaaar.. :))
Hayırlı uğurlu olsun, birileri burada diyet mi yapıyor??

Teşekkür ederim
tabiiki buyrun hoşgeldiniz...
herkese kapımız açık , eski yeni farketmez bir ucundan tutarız sohbetin elbet bir ortak nokta buluruz konuşacak :))

tabikidee hatta bir ortak noktamız var, diyet konusu bende diyetteyim bugün 8. günüm şimdilik iyi gidiyorum görcez bakalımm

iade söz konusu oluyorsa denemekte sakınca yok. kiloları verince deneyeceğim.

oluyor canım. Bizim kızlar abartmıştı bir ara hergün birilerine kargo geliyor, toplantı odasında gizli saklı ( güya tabii herkes biliyor ne yapıldığını ) paketler açılıp bakılıp yorumlar yapılıyor, beğenilmediyse geri gönderiliyor falandı . Hatta bir arkadaş geçen yılbaşı içmiş içmiş şarabı, efkarlanmış yalnızlığına ,girmiş 3 tane birden spor ayakkabı almış... Yanyana masalarda çalışıyorduk, koli gelince ben şaşırdım bu kadar da abartılmaz diye ( hahahah az dalga geçmemiştim kendisiyle , alışveriş manyağıydı çünkü )

sen de kilo verince beğenir beğenir sipariş edersin artık, bayaa güzel şeyler oluyor uygun fiyatlı ( incelerlerken ekranlarından görüyordum çok cici yazlık elbiseler 30-40 tl falan yanii , ayakların küçükse çok güzel ayakkabılar oluyor )
Sen şimdiden girip bakmaya başla belki beğenir gaza gelirsin belli mi olur, öyle de arkadaşım vardı benim, vitrinde 38 beden bir elbiseyi çok beğenmiş , ben zayıflar bunun içine girerim diyip almıştı ve gerçekten de zayıflayıp o elbiseyi giymişti

tabikidee hatta bir ortak noktamız var, diyet konusu bende diyetteyim bugün 8. günüm şimdilik iyi gidiyorum görcez bakalımm

Aman Allah yardımcımız olsun, vallaa çok zor işmiş bu kilo vermek. Benim bir aydır iyice canım sıkıldı ne yapacağımı şaşırdım düşünmemeye çalışıyorum :)

Benim gibisin desene.

Naapayım yaa, adamın biri kalktı ben türkiye ye geleyim de nisan mayıs gibi evlenelim artık dedi. Bir de zayıfla ince bir gelin ol dedi, yıktı omuzlarıma bu yükü, şimdi ben de iki ayrı topikte zayıflamak için debeleniyorum, bari burda da eğleneyim di mi ama

Kız o dedi diye zayıflarsan külfet gelir. :))
Eğlenmek bizim de hakkımız tabi yaa, diyetteyiz diye ölelim mi..
Ben biraz çıkayım, geldiğimde rastlaşırsak görüşürüz yine, mutlu günleeerr. :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…