Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

güya buraya diyet muhabbetinden uzaklaşmak için geldik.ama fazla kilolarımız burayı da doldurdu maşallah:)
gevezeliğin adı ne zaman geyik muhabbeti oldu bilen var mı?

Dervişin fikri neyse zikri de odur

Ama biraz uzaklaşalım hakikaten, sürekli aynı konuya kafa yorup üzerine konuşup durdukça işimiz zorlaşıyor gibime geliyor benim...

Günaydın kızlar...

valla bende 55 olmam lazımmışş, 48 çok yaa 55 ol yeter bencede.. evet daha 60 ları göremedikk olsun hayali bile güzel bee..

Dervişin fikri neyse zikri de odur

Ama biraz uzaklaşalım hakikaten, sürekli aynı konuya kafa yorup üzerine konuşup durdukça işimiz zorlaşıyor gibime geliyor benim...

evet bencede konuşmayalım artık.. zaten alt kısımda cetvelimiz var ordan görürüz, baya kilo vermişsek tebrik ederiz birbirimizi okadar

arkadaşlar buraya geyik için geldiğimizi söyleyip duruyoruz ama başka muhabbet açan da yok. ortaya bi laf atıyorum bi tek ylnzeskici yakalıyor. herkes katılsın lütfen. biraz sonra buna beğen yapacaksınız biliyorum ama yetmez sizden de yeni konular açmanızı bekliyorum.

Beğen yaptım :)
Yeni konu ? Cevap veriyorum : Seçme şansınız olsaydı bahçeli bir evde mi yoksa apartman dairesinde mi yaşamayı tercih edersiniz , neden ?
( Valla camdan kuru dallara bakarken öyle aklıma geldi )

Beğen yaptım :)
Yeni konu ? Cevap veriyorum : Seçme şansınız olsaydı bahçeli bir evde mi yoksa apartman dairesinde mi yaşamayı tercih edersiniz , neden ?
( Valla camdan kuru dallara bakarken öyle aklıma geldi )

biraz işlerim yoğun o yüzden giremedim kızlar,

valla bahçeli isterdim yada dubleks isterdim.. çünkü çok gürültü yapılıyor, son ses müzik sesi olsun çocuk gürültüsü olsun bıktığım için. :84:

Son düzenleme:

apartman deyip sizi şaşırtatayım mı. yok yok bahçeli ama öyle birbirinr dip dibe olan evlerden değil. benim için evin büyüklüğü önemli değil ama bahçesi büyük olsun. etrafında da ağaçlardan oluşmuş doğal bir çit olsun. buna sahip olmak zor iş. o nedenle apartmanlarda oturuyoruz maalesef. ama site içinde ve giriş ya da 1. kat gibi evlerde de bahçeli ev hissi alıyorsunuz. örnek ben. üst katlara çıktıkça bahçeden uzaklaşıyor insan. sadece betonlar görünüyor.

şu an televizyonda biri dedi ki:''evleneceğim kadın bana kendimi padişah gibi hissettirmeli''
siz ne dersiniz?

yine aynı adam'' zor kadın severim'' dedi. ''kolay olan değersizdir'' de dedi. ''adamın elini 2-3 gün sonra tutun'' da dedi. dedikçe diyor ben kesiyorum

Son düzenleme:

ana bak sennn o kendine eş değil hizmetçi arıyor heralde.. tutsun hizmetçi padişah gibi yaşasın ozamann

bencede ilk günlerden elini tutmayı istemem zamanla alışınca ve onu tanıyınca isterim zaten sözlümlede 1 ay sonra falan el el tutuşmuştuk

eee haniii kimse yokk bi yemeğe gittim geldim kimse kalmamışşş

ben varım. bak kızıma okuldan aldım geldim yemeğimi bilgisayar karşısında yiyorum:)

yok yaa. ben öyle düşünmüyorum. herkes pohpohlanmayı sever. sen ona padişah gibi davran o da sana sultan gibi davranır. al takke ver külah mutlu mutlu yaşarsınız. erkekler gururlarının okşanmasından kadınlardan daha çok sever ve memnun olurlar. 14 yıllık evli birinden size tüyo:)))

ben evli olmadığım için bilemicem cnm, vayy bee 14 yıl he maşallah

37 yi bitirdim. kızım 10 yaşında. ya sen ?

ben de, 22 yaşındayım, çalışıyorum özel bir şirkette ve sözlüyüm.

ben evli olmadığım için bilemicem cnm, vayy bee 14 yıl he maşallah

ben de, 22 yaşındayım, çalışıyorum özel bir şirkette ve sözlüyüm.

Allah tamamına erdirsin canım. evlilik sevgililiğe benzemiyor. sevgililikte herkes karşısındakini mutlu etmek için uğraşıyor. evlenince hem kadın hem erkek rehavete kapılıyor. en çok da erkekler gevşiyor. neden diye sorgulamak boş. bu böyle. aşkı canlı tutmak için kadının biraz erkeği gaza getirmesi gerek. aslan kocam, sen şöylesin sen böylesin dedikçe erkek de abartılı bulsa da hoşuna gidiyor. o da seni mutlu etmek için uğraşıyor. baktın şımardı biraz ilgiyi kes. yani ipleri bi sık bi gevşet. ama çaktırmadan. bi de ona her zaman bir adım öndeymiş gibi davran. kendini iyi hissetsin:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…