Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

muhabbet çok iyi ama sabah 6.30 da kalkıyorum. kızım sabahçı. uyumam gerek. hepinizi öpüyorum bye(öpücük işareti var sayın:))

Iyıgeceler canımbende 6:30 da kalkıyorum eşime kahvaltı hazırlayıp onugönderip tekrar yatıyorum

Okyonus ve otobuslambası , yarın hürremin özetini burdan yaparsınız artık
canınız sohbet etmek istediğinde bekleriz...
iyi geceler

Xc9 annem açık değilmi senin sarı kafalr şunllar felan açık değilse ba dicem şeyi yap seninde açılca

http://www.kadinlarkulubu.com/profile.php?do=editoptions bunu tıkla en aşagıda ' ÇEşitli Seçenekler ' var orda seçeneklli böyle en baştakileri tıkla üstkileri bak ansıl çıkcak sarı kafalar
  • Gelişmiş Düzenleyici - WYSIWYG Editörü
  • Basit Editör - Sadece text alanı
  • Standart Editör - Toolbar
Forumda yeni mesaj göndermek için mesajı yazdığınız editör tipini değiştirebilirsiniz..

Bu seçenek özellikle farlı tarayıcı kullanan kullanıcılarımızın sorunlarla karşılaşmasını önlemek içindir.

Enhanced Attachment Uploading:
  • Enhanced Attachment Uploading on
  • Enhanced Attachment Uploading off
The forum features an enhanced attachment uploading system that allows you to reuse existing attachments via a drag and drop interface.

Depending upon the capabilities of your web browser, you may not be able to use the enhanced system. If you experience problems with the interface, try disabling this option.

Iyıgeceler canımbende 6:30 da kalkıyorum eşime kahvaltı hazırlayıp onugönderip tekrar yatıyorum

ben tekrar yatamam. herkes gidince kendime ait bi kaç saatim kalıyor onu keyfime göre değerlendiriyorum. evde tek başına olmak çok güzel bu fırsatı uyuyarak kaçıramam:))

buldum buldum çok tşk. burada harika şeyler varbak sevinçten takla açıyorum

Günaydın kızlarrr

yeni gelenler olmuş sizlerde hoşgeldinizzz, evde int olmadığı için geceleri açamıyorum yoksa bu muhabbeti kaçırmazdım.

dün akşam hürremde neler oldu ben izleyemedim uyuya kalmışımda

günaydın arkadaşlar,topik yeni açılmış ama epeyi ilerlemiş....pek fazla ilerlemeden bende gireyim dedim aranıza...

bende bebek bekliyorum,bulantılarla,yorgunluklarla,iş stresiyle günlerim geçip gidiyor....

hayırlı uğurlu olsun yeni topikcik

kargalarla beraber kahvaltı yaptım bisiklet süreceğim birazdan. starda haluk saçaklı vardı. diyet ve spor yapmanın inceliklerini anlattı. biraz ona takıldım

bende aynen saat 7 de kalktım, 7'i 5 geçe kahvaltı yaptım hazırlandım işe geldim..

bende çok seviyorum bisiklet sürmesini ama sürecek bisiklet yok

hoşgeldin cnm, bebişim hayırlı uğurlu olsun inş.. geçecek bulantılar 4. ayda yada 5. ayda bitcek yani annnem öyle diyordu bi yakınımızacinsiyeti belli oldumu cnm

hoşgeldin cnm, bebişim hayırlı uğurlu olsun inş.. geçecek bulantılar 4. ayda yada 5. ayda bitcek yani annnem öyle diyordu bi yakınımızacinsiyeti belli oldumu cnm
teşekkürler canım,amin canım amam çabuk geçsin...evet herkes geçecek diyor ama yoruluyor artık insan...yok canım henüz belli olmadı ama doktor geçen gittiğimizde erkek gibi dedi ama tam belli değil kesin diyemem dedi...bakalım hayırlısı..çok merak ediyorum zaten

daha yeni başlıyor aktiviteler. yumruklar, tekmeler neler göreceksin neler. 6. ayı bi bitir de gör. hamileliğin en zevkli zamanları ondan sonra başlar.

daha yeni başlıyor aktiviteler. yumruklar, tekmeler neler göreceksin neler. 6. ayı bi bitir de gör. hamileliğin en zevkli zamanları ondan sonra başlar.

ay ay inşallah ya o günleri görmeyi o kadar çok istiyorum ki....şuan bile acaba ne tarafta ne yapıyor diye kendi kendime konuşuyorum...
hareketini hissedemiyorum ya acaba bu normal mi elimi karnıma koyuyorum ama hiç tık yok...

Son düzenleme:

günaydın aramıza hoşgeldiniz. Teşekkürler inşallah sürekli katılım olur ve burada sohbetle muhabbetle dolu keyıfli vakitler geçiririz hepbirlikte
Bebeğiniz hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin, sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ( darısı da benim gibi tüm isteyenlerin başına... )

kargalarla beraber kahvaltı yaptım bisiklet süreceğim birazdan. starda haluk saçaklı vardı. diyet ve spor yapmanın inceliklerini anlattı. biraz ona takıldım

Günaydın,
Kahvaltıya gelirken poğaça, açma, börek, ceviz falan getirmişler miydi , yememişsindir inşallah

hayırlıcı cnm yaa, sağlıklı olsunda cinsiyeti önemli değil.. burayada söylersin ben şimdi merak ederim

sabahtan baya işerim vardı o yüzden yeni görüyorum cnm, sen çalışıyormusun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…