Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

evet oldu
ben de imlasız yazdıkça vicdan azabı çekiyorum ama buraların raconu böyleymiş napalım :KK52:

vallaa yılların alışkanlığını bir kenara bırakmak zor. Benim zamanımdaki selamlaşma, argo vs alışkanlıklar bile çok farklıydı, uymaya pek çalışmıyorum aslını sorarsan
seven bu hallerimle sever beni, sevmeyen de neremle kuş tutarsam tutayım sevmez napalım sağlık olsun :)

Canım ben bu minik topiğin sahibesi olarak; 39 yaşında, 4 yıllık başı bağlı, 2 yıllık sözlü, 6 aylık nişanlı, uzun yıllar bankacılık yapıp sonunda daha güzel yarınlar için istifa etmiş, normalde İstanbul'da yaşayan, ama şu anda Isparta olan memleketinde ailesinin evinde misafir olan bir işsizim. Kendimi annemlerin evinde diyete , spora ,kadınlar kulübü ve kalori sepeti sitelerine vurmuş durumdayım. Memnun oldum :)

Bende memnun oldum canım:KK19:işşizlik zor ya insana kafayı yedırır ıns. En kısa zamanda hepımız hayırlı bir iş sahıbı oluruz

Canım ben bu minik topiğin sahibesi olarak; 39 yaşında, 4 yıllık başı bağlı, 2 yıllık sözlü, 6 aylık nişanlı, uzun yıllar bankacılık yapıp sonunda daha güzel yarınlar için istifa etmiş, normalde İstanbul'da yaşayan, ama şu anda Isparta olan memleketinde ailesinin evinde misafir olan bir işsizim. Kendimi annemlerin evinde diyete , spora ,kadınlar kulübü ve kalori sepeti sitelerine vurmuş durumdayım. Memnun oldum :)

ben de 37 yaşında evlilikte 14. yılını süren 10 yaşında bir kız çocuğu annesiyim. basın-yayın mezunu bir işsizim. ben de kendimi diyete ve spora adadım. topic sahibiyle de bu sebeple tanıştık. ayrıca yazikeyfim.blogspot.com isimli bir bloğum var. imlası düzgün yazılarımı orada yazıyorum. ziyaret ederseniz yazılarımdan hayata ve insanlara bakışımı da öğrenmiş olursunuz.

ben de 37 yaşında evlilikte 14. yılını süren 10 yaşında bir kız çocuğu annesiyim. basın-yayın mezunu bir işsizim. ben de kendimi diyete ve spora adadım. topic sahibiyle de bu sebeple tanıştık. ayrıca yazikeyfim.blogspot.com isimli bir bloğum var. imlası düzgün yazılarımı orada yazıyorum. ziyaret ederseniz yazılarımdan hayata ve insanlara bakışımı da öğrenmiş olursunuz.

niye daha önce söylemedin kiii :KK43:((
bende burda üç beş topik içinde koşturup duruyorum
en kısa sürede bloğunu ziyarete gelicem :)

Memnun oldum :KK19:Allah bağışlasın kızınızı :nazar:

vallaa yılların alışkanlığını bir kenara bırakmak zor. Benim zamanımdaki selamlaşma, argo vs alışkanlıklar bile çok farklıydı, uymaya pek çalışmıyorum aslını sorarsan
seven bu hallerimle sever beni, sevmeyen de neremle kuş tutarsam tutayım sevmez napalım sağlık olsun :)

üniversitede okuyan yeğenimle arasıra whatsapp tan yazışıyoruz. bana teyze nolur şu edebi dili kullanma diyor. ben de buralarda araziye uyuyorum kolay da oluyor

niye daha önce söylemedin kiii :KK43:((
bende burda üç beş topik içinde koşturup duruyorum
en kısa sürede bloğunu ziyarete gelicem :)

telaşın çoktu o topic senin bu da senin öbürki de senin:KK52: okyanus kimsiniz deyince işte. ziyaretine memnun olurum

ay Nebilim vallaha nick girin yazıyorsdu güldüm güldüüüümm bu geldi aklıma yazıdım:KK52::KK9::KK9:

allah ağlatmasın :KK1:
gülerken de aklınıza okul yıllarınızdaki otobüslerin akşam sizi durakta indirirken yoldaki çamur birikintilerine basmayasınız diye yolu aydınlatan emektar lambaları geldi, onları yad etmek geldi içinizden demek ne güzell :KK52:

muhabbet çok iyi ama sabah 6.30 da kalkıyorum. kızım sabahçı. uyumam gerek. hepinizi öpüyorum bye(öpücük işareti var sayın:))

Bende onu ızlıyorum:KK14:cok heyecanlı:KK53:
evet şuan ben ölcem heycandan:KK52:
allah ağlatmasın :KK1:
gülerken de aklınıza okul yıllarınızdaki otobüslerin akşam sizi durakta indirirken yoldaki çamur birikintilerine basmayasınız diye yolu aydınlatan emektar lambaları geldi, onları yad etmek geldi içinizden demek ne güzell :KK52:
Vallaha hiç öyle birşey gelmedi ama tebrik ederim mükemmel bir analiz oldu :KK1::KK1::KK1::KK1:

X