Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

demek 10yaşında kızın var..Allah bağışlasın...karnındayken belliymiş afacan olacağı desene...vah vah biz kendimizden şikayet ederken şimdi kızında bizler gibi....şu kız tripleri gerçekten de vahim bişey ya...kendimden biliyorum bende çok fenaydım ergenliğimde...canı sağolsun ne diyelim

forum açıkken olmuyor galiba anasayfadan açarken mi olacak

Topiğin konusuna tıklayıp içine ilk girdiğinde sağ tarafta kaç beğeni olduğunu yazan ve yanında kalp olan bir alan var. Onun hemen altında çıkması lazım.
Çıkmıyorsa da canın sağolsun

Ben yeğenimi okuldan almaya gidiyorum, sonra da yürüyüş yaparken seyretmek için üç beş film almaya çarşıya gidicem...
bir müddet sizlerle olamayacağım görüşürüz muhabbetle kalın :))

Yok bizimki a yaşında doberman oda çok hareketli koklar ama yürürüz sonra koşarız berbaer1 saat sonra oyun oynarız 30 gunluk aldım ben onubu işte alexxEki Görüntüle 638546 Eki Görüntüle 638547

sağol canım öyle tabi. şu anda bu durumda kafam patladı illa bana dinletecek. ikizler burcu ne olacak. tam bir şeytan

iyim valla cnm iş yerindeyim öğle arasında yazıyorum

sen napıyosun ev hanımımısın çalışıyomusunn

Ben evlendıgımde sehır degışıklıgınden dolayı işten cıktım evde sıkıntıdan patlıyorum hazıran atamalarını beklıyorum dort gözleeşimde bugun gec gelecemıs haftasonu 2 gunde mesai varmıs gelde delırme sen ne iş yapıyorsun canım

ayy cnmm inşallah olur, Allah gönlüne göre versin cnm, bende özel şirkette çalışıyorum memur olarak evrak bölümündeyim şimdi çıkmam gerekiyor sonra tektar gelirim tanıştığıma memnun oldum.

Amin canım cok saol görüşürüz kolay gelsın bende tanıstıgımıza memnun oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…