Hangi Topiğe Girsem Muhabbet Almış Yürümüş, Sohbete Fransızım Diyenler Burayaaa :)))

Vallaa ortalıkta görünmüyo, herhalde kocişi akşama mantı, yaprak sarma, yufkaya dürülü alinazik, üstüne de ev yapımı baklava ya da irmik helva istedi ki, kadıncağız mutfaktan çıkamadı

o ne ya açlık başına mı vurdu? listenin güzelliğine bak

şu zıplayan kafaları nereden buluyorsunuz. bu neyin kafası?

o ne ya açlık başına mı vurdu? listenin güzelliğine bak

vallaa canım bissürü şey çekiyor aslında da sıkıyorum k... mı
biraz alakasız bir liste belki menü olarak ama aklıma ilk anda geliveren zahmetli yemekleri yazdım aslında

ben akan suya karışıyım en iyisi ya yok aklımda bişey şimdilik

yeni sözlenmişsin gördüğüm kadarıyla , Allah tamamına erdirsin, utandırmasın pişman etmesin, mutluluklar
yaşında gençtir diye tahmin ediyorum azcık anlat kimsin ne yaparsın,
ona göre suyun akışını yönlendiririz alimallah

Benıde alırmısınız aranıza

Tabiiki hoşgeldiniz :)
Ne güzel uğur böcekleriiii ben çok severim uğur böceklerini, bence dünyadaki en şirin böcek türü
Aklınızda konuşmak paylaşmak istediğiniz bir konu var mı, kendinizle ilgili azcık bilgi verir misiniz , hem böylece sohbete yön vermek için değişik bir malzeme çıkar belki :)

ay ay paşa karısı da burdaymış. sefalar getirdiniz:))))

Ne güzel karsıladınız beni

Hoşbuldummkendımı tanıtayım 24 yasındayım 16 aylık evlıyım suan calışmıyırum evde sıkıntıdan patlıyırum kpss ye gırdım hazıran atamalarını beklıyorum önlisans mezunuyum aynı zamnda aöf kamu yönetimi 3. Sınıfı okuyorum çanakkaleliyim baska sorma istedıgınız olursa cevaplarım eşim askeri personel bu yıl dogu tayınımız var hayırlısıyla

Sızde kendınızden bahsedemısınız tanısalım

aralardaki virgülleri koymazsan tam süper olacak :))))
ben onları yazım alışkanlığıyla koymuştum, malum uzun seneler elalemin katipliğini yapar gibi çalıştım da

evet oldu
ben de imlasız yazdıkça vicdan azabı çekiyorum ama buraların raconu böyleymiş napalım

Canım ben bu minik topiğin sahibesi olarak; 39 yaşında, 4 yıllık başı bağlı, 2 yıllık sözlü, 6 aylık nişanlı, uzun yıllar bankacılık yapıp sonunda daha güzel yarınlar için istifa etmiş, normalde İstanbul'da yaşayan, ama şu anda Isparta olan memleketinde ailesinin evinde misafir olan bir işsizim. Kendimi annemlerin evinde diyete , spora ,kadınlar kulübü ve kalori sepeti sitelerine vurmuş durumdayım. Memnun oldum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…