Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
avonun var bitane fırcası degişik bişey onu denedim arkadasımda çokk güzel. ben flormar kullanıyorum, kıvrık fırcalı oda süper.

lancome un volume x 4 (dört kat hacimli) ve max factor un dramatik rimelleri çok iyi .ikisini de kullandım çok memnun kaldım arkadaşlar

YSL FAUX CİLS mükemmel ötesi bir rimeldir kirpikleri yelpaze gibi uzatır ve ayrıca müthiş bir kokusu vardır kesinlikle benim vazgecilmez rimellerimden,2.sırada lancome hypnose geliyor ki arkadaslar yılbasına kdr tekinacarda lancome hypnose rimel+lancome göz kalemi+lancome bifacıl makyaj temizleyici 51 ytl almak istiyenlere duyurulur normalde bu rimeli tekinacardan 51e alıyorum ama kampanya yapmışlar hediyeli kaçırmayın derim:)bir de dior show rimelimden cok memnunum o da süper uzatıyor ve gözleri süper gösteriyor bu üç rimelden biri mutlaka sizin için:)

Avonun yeni çıkan uplifting rimelini tavsiye ediyorum.çok güzel şekil veriyor.ama illa iyi kıvrılmalarını istiyorsanız kirpik makası kullanın.gözlerinize inanamayacaksınız.ikisi birlikte çok güzel oluyor.hem uzun hem kıvrık kirpiklerrrr

avon super shock maskara kullanan var mı?
önerir misiniz? şutarafagitti

loreal teleskopik düşünüyordum ama biri katolog verdi bu rimel de ilgimi çekti acele cevap lütfen a.s.

bende maybelline volume expers kullanıyorum memnunum

loreal ya da max faktor kullanmayı çok istiyorum ama öyle bir memleketteyim ki o rimeller yok ya helal valla

ben yıllardır maybelline nin volum experss maskarasını kullanıyorum.. fiyat olarak da çok çok uygun.. sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…