Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
mrb kızlar tatile başladım başlayalı geziorum izmir ankara daha yeni gelebldim evime uzun zaman dşünmüştüm hangisi rimeli alsam die max fctor false flash clinique arasında kalıp 46tl ye clinique aldım ve maybeline rimelerimi arar oldum... aslında çok alerjil bir yapım var ama ilginçtir ki merak ettim izmirde gümrük malları satan bi yer buldum ve 4 tl ye max factor false flash aldım iannamaycaksınız ama süppppppppppeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr..... 40 tl boşa gitti... bu orijinali mi değil mi anlayamadım çnkü orijinaalinn kutusyla aynı... gerçeği nasıldır kim bilir D tavsiye edilir....

gkbn gümrük mallarını nerden aldın çok ucuzmuş

tam bilmiorm ki cnm snrm alsancak tarafında ablm götürdü benide... ama orda pazarlarda da satıolar... ambalajı bile aynı orijinali gibi... biraz sıvı sadece bende sıvı severm zaten...

ya ben high impact aldım ama hiç beğenmedim...

anladım cnm eğer gerçekten gümrük malıysa çok güzelmiş fiyatlar.bi daha gidersen yerini tam öğren de bana da söylersin
ben de yeni, max factor false lash effect aldım 32 liraya ama pek memnun kalmadım

herkese merhaba,

benim gözlerim alerjik clinique, flormar ve artdeco şişirdi ve yaşarttı gözlerimi. maybelline volume express kullanıyordum cok memnun kaldım. fakat loreal'i çok methediyorlar o yuzden bu sefer loreal alacağım çünkü rimelim bitmek üzere.

max factor false lash effect kullanıyrm .40 tl civarı. güsel bir rimel. ama kıvırma özelliğ az. kirpiklerim gür ama biraz daha kıvırabilen bişey olması lazım

anladım cnm eğer gerçekten gümrük malıysa çok güzelmiş fiyatlar.bi daha gidersen yerini tam öğren de bana da söylersin
ben de yeni, max factor false lash effect aldım 32 liraya ama pek memnun kalmadım

artık çok zor cnm yaaaa ablam taşındı çünkü izmirden en iyisi tkma kirpik yaaa al yapıştır ooooooooohhh onu da biz yapamayız işte ben kullanamıorum

yves roche hediye gelmisti pek memnun kalmadim etkisi cok azdi.. clinique high definition lashes aldim memnunum..avon color vardi ondanda memnun kalmadim pek kuru biseydi..

loreal telescopik mascara kirpikler hem tel tel oluyor hemde uzun görünüyor bana kuzenim hediye etti çok memnunum bitincede aynından alıcam

avonun makyaj ürünlerini kullanmamama rağmen bu ürünü tavsiye ediyorum. spectra lash maskara.. hem gürleştiriyo, hem de çok iyi kıvırıyo :)

Kızlar Chanel Inimitable Waterproof Mascara kullanan var mı?
Rimelimi değiştirmeyi düşünüyorum da.Aslında memnunum ama değişiklik istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…