Göz Makyajı Hangi rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Beğenmene sevndim canım. ben fırçası hoşuma gittiği için almıştım meğersem waterproofmuş:KK37: hiç dikkat etmedim önceden de hiç kullanmadım. manyak kız söylemedi ki bana o waterproof diye:KK36:

kızlaaaarrrr:KK16: bugün son anda kararımı değiştirip max factor yerine rimmel marka sexy curves maskara aldım :21: tek tek ayırıyorrrrr, topaklanma falan yoookkk, ilk sürüşte uzatıyor, ikincide de dolgunlaştırıyorrr :KK66: tıpkı reklamlarda anlattıkları gibim yani :KK66: bayıldım şekli de çok hoş adı da hoş :KK9: resmini de koyuyorum buraya rimelin şimdi daha sonra da kendi kirpiklerimi koyacağım şimdi çıkardım makyajımı :97: Eki Görüntüle 127366

kızlaaaarrrr:KK16: bugün son anda kararımı değiştirip max factor yerine rimmel marka sexy curves maskara aldım :21: tek tek ayırıyorrrrr, topaklanma falan yoookkk, ilk sürüşte uzatıyor, ikincide de dolgunlaştırıyorrr :KK66: tıpkı reklamlarda anlattıkları gibim yani :KK66: bayıldım şekli de çok hoş adı da hoş :KK9: resmini de koyuyorum buraya rimelin şimdi daha sonra da kendi kirpiklerimi koyacağım şimdi çıkardım makyajımı :97: Eki Görüntüle 127366

Güle güle kullan canım.Şekli de çok tatlıymış:))

ben de maybline kullanıorum suan memnunum golden rose vardı oda güzeldi rimmelden alıcam sonra da aslında şu var iyi rimel kötü rimelden çok bence fırçe doğru kullanıldıktan sonra daha iyi sonuç almak mümkün:KK12:

maybeline yi tavsiye ediyorum.şuanda sarı olanını aldım ve çok memnunum. bundan önce de açık lacivert olanından kullanıyordum o da çok güzel ama sarı olanını herkese tavsye ederim. ben de max factor kullandım rimel olarak ama maybeline rimel konusunda tek geçerim

Max Factor 2000 Calorie indirimdeydi denemek istedim, aldım.
Çok çok memnunum. Benim kirpiklerim zaten uzun ve kıvrıktır.
Daha gür ve dolgun görünmesini sağladı bu rimel.

Maybelline'den hiç memnun kalmadım bu arada ben.
Çok basit bir rimel. Zaten ondan o kadar ucuz ya.
Takmak kirpik etkisiymiş vs. tamamen fos. :KK19::KK19::KK19:

pastelin rimelleri bi harika fiyatıda 10-20 ytl arası ben 2 senedir kullanıorum. Almak isteyenlere detaylı bilgi verebilirim.

Oriflame ın Visions rimelini kullanıyorum. Bayağı memnunum. Fiyatı da çok makul. Orta uzunlukta ve gürlükte kirpikleriniz varsa çok çok iyi yapıyor bu rimel :KK61:

loreal lash architect ya da loreal telescopic. bunların üstüne rastlamadım. en son max factor 2000 kalori kullandım çok vasat geldi loreallerden sonra. loreali pek sevmem ama rimelleri süper.

Merhaba arkadaşlar maybeline rimel bende kullanıyorum ve memnunum ama en güzeli loreal extra volum collagne rimel ayrıca bir toptancı var sandalkozmetik diye orada fiyatlar acayip ucuz ama toptan satılıyor size de tavsiye ederim maıli sandalkozmetik@hotmail.com

Kızlar selam, ben de bu ara yeni bir şey denemek istiyorum. Şu anda bende maybelline lash expansion ve maybelline volum' express (lacivert şişe) var. Volum' express'in üzerinde turbo boost ya da herhangi başka bir şey yazmıyor..Şu anda satılmıyor heralde bilmiyorum, baya oluyor alalı. Daha önce Cecile, Deborah, Loreal gbi markaları da denedim ama buradaki yorumlara dayanarak bi an önce gidip maybelline sarı renkli kabı olan ve maybelline turbo boost'u denemek istiyorum. maybelline turbo (siyah üzerine kırmızı yazılı) olanla turbo boost (lacivert şişeli) farklı herhalde değil mi? Bir de açık mavimsi kabı olan var. Bu 3'ü arasında kaldım. 3'ünü de ya da bunlardan 2'sini kullanan arkadaşlar bi karşılaştırma yapabilirler mi acaba, çook sevinirim.. ! Bu arada kirpiklerim kısa ve zayıf nerdeyse gözükmüyor. Göz kapaklarım da düşük, bu yüzden hem uzatması hem de daha önemlisi dolgunluk vermesini istiyorum.. :81:

Not: Şimdi hatırladım bi de maybelline Falsies (mor şişeli) olanı da karşılaştırmaya katabilir miyiz ?? :)

turbo boost uzatıyor ki benim kirpiklerim uzundur takma igbi oluyodu :KK69: yeni çıkan gerçekten idda ettikleri kadar var ama en zararsızı sarı olan :KK69:

Arkadaşlar,

Sizlerle çok etkilendiğim bir Makyaj malzemesinden bahsetmek istiyorum.

IKOS kirpik uzatan Rimel:
Fiyatı kimine göre biraz pahalı olabilir ama gerçekten değiyor verilen parayı.
Son aylarda kirpiklerim dökülmeye başlamıştı ve internette araştırınca bir web sitesine rastladım.

54,99 TL ye Kirpik uzatan bir rimel satıyorlar dı. IKOS markasını hiç tanımıyordum, fakat alman markası, sertifikalı ve garantili olduğu yazıyor du.
Denemek istedim. Satın aldım, ertesi gün UPS ile hiç problemsiz Kapıda ödedim. :KK9:

Her gün kullandım rimeli. Sonuç: kısacık olan kirpiklerim şu anda (4 ay içinde ) bayağı fark edilir şekilde uzadı.

Ayrıca Mısr Toprağı allığı ve ISLAK ve KURU Fondöteni ve Cilt sıkılaştırıcı Serumunu da kullandım.
Gerçekten harkulade sonuçlar elde ediliyor.
:KK19::82:

$3995029.jpg

ben avonun suya dayanıklı rimelini kullanıyorum gerçektende yüzümü yıkayınca akmıyor:76:

X